הדברה לצרצרים

הדברה לצרצרים

הדברה והרחקת צרצרים 

מדי פעם אנחנו נוסעים לטיולי שטח ושומעים בלילה את קולות הצרצרים שלפעמים חזקים כמו זוג רמקולים שיושבים על הכתפיים, הצרצרים הם חרקים ממשפחה רחוקה של החגבים פעילי לילה בעלי קפיצה גבוה ורחוקה ויכולת הסתגלות כמעט לכל סביבה, המשיכו לקרוא איך להיפטר מרעש הצרצרים ואיך להשתיק צרצר …

מי אתם צרצרים?

הצרצרים הם חרקים פרוקי רגליים ממשפחת החגביאים צבעתם שחור או חום כהה, בעלי רגליים גדולות המותאמות לקפיצה בדומה לפרעושים וכנפיים קטנים.
הצרצרים מאוד מושפעים מתנאי החוץ של הטמפרטורה והלחות וכל המערכת הפיזיולוגית שלהם מושפעת מהשינויים הלל , אם נכנס לכם צרצר לבית כניראה שיש שינוי טמפרטורה בקרוב ..
לצרצר אין יכולת ראייה טובה ולכן הוא מסתמך בעיקר על צלילים ותנועות במרחב.

גלגול החיים של הצרצרים:

עונת הרבייה של הצרצרים היא באביב, תחילת ההטלה של הביצים בקרקע מהביצה בוקעת הנימפה ( הדרגה הצעירה ביותר של הצרצרים ) שהיא בעלת גלגול חסר כלומר באותו הצורה של הצרצר הבוגר אך ללא כנפיים.
לאחר כחודשיים הצרצר מתנשל ומתבגר והופך לאט לאט להות צרצר בוגר קופצני ומעצבן.

ריסוס נגד צרצרים לבית לחצר או לעסק
✔️
הדברה לצרצרי החל מ 299 ₪
ללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים ! 
✔️זמינות 24 שעות ביממה ! 
רעלים ירוקים באישור המשרד להגנת הסביבה
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה !
פריסה מהירה בכל הארץ!
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו :

הדברת צרצרים ⭐⭐⭐⭐⭐

באילו סוגי צרצרים אפשר להיתקל בבית?

לצרצרים מינים רבים אך רק בודדים מצויים בארצינו הטרופית, בדרך כלל בסמוך לבתים, משקים, שדות ופרדסים תוכלו למצוא את:

צרצר השדה: צרצר שחור יחסית גדול כ 15-10 ס"מ וצבעו שחור אפור כהה אוכל כל, ניזון ממזון אורגני חרקים זחלים משי כותנה עשבים שוטים למיניהם חיטה שעורה ויבולי השדה הנוספים. פעיל לילה ואוהב להסתתר מתחת לעלים, שיחים גבוהים וכדומה. 
תחילת העונה שלהם היא סביבות אפריל מאי ועד ספטמבר אוקטובר.

צרצר השדה

מין נוסף שמצוי בעיקר בסביבת בתים, בדרך כלל אנו ניתקלים בו בבתים ויחידות במושבים וקיבוצים:

צרצר הבית:

צרצר גדול כמו צרצר השדה אך מעט ארוך יותר כ 12-16 ס"מ צבעו יותר בהיר בגוונים של חום – שחור – אפור פעיל לילה, הנקבה איננה מצייצת את הזימזומים המוכרים, לנקבה צינור הטלה ארוך ותפקידה להטיל את ביציה בקרקע. מאוד אוהב להסתתר על עשבים שוטים, חריצים, בין קורות עץ, על פרגולות ובין הרצפת דק ובעיקר מקומות נסתרים ולחים.

צרצר הבית
צרצר הבית

צרצר המערות ( צרצר גמל ):

צרצר פחות נפוץ צבעו יותר בהיר משאר הצרצרים שתפגשו באזור ביתכם, צבעו חום בהיר עם פסים שחורים, מחושים מאוד ארוכים כמו אנטנות ללא כנפיים אך עם רגליים גדולות מאוד שמאפשרות לו לקפוץ עד 4 מטרים! 
איננו מזיק ואיננו מצפצף! 

צרצר המערות
צרצר המערות

איך נוצר רעש הצרצרים ?

רעש צרצרים או בשמו המקצועי "צרצור" עושה רק הזכר, הנקבה איננה עושה צרצורים כלל בשום חלק בחייה, את הצרצור הזכר עושה על ידי כיכוך הכנפיים שלו אחת בשניה והוא עושה זאת בשביל לסמן לאוכלוסייה על אוייבים, סכנות, לצורך חיזור ומשיכת הנקבה סימון הטריטוריה ועוד .. 
לדוגמה צרצור החיזור של הזכר מתבצע כ 40-50 צרצורים בדקה! 
ולצורך סימון סכנה הצרצור מהיר יותר ויכול להגיע עד 100 צרצורים בדקה! 

איך צרצרים מגיעים אלינו הביתה?

הצרצרים בעלי כנפיים ויכולת תעופה טובה יחסית למרחקים קצרים, הם יכולים להגיע אליכם בתעופה אפילו לקומה 12 ולהתחבא בכל חריץ שימצאו בעל סביבה שנעימה להם. 
היינו בדירות רבות שהצרצרים הגיעו ללקוחות על ידי זה שהם קנו עציצים וצמחים ממשתלה שהיה בה צרצר אחד ששמח מהרילוקיישן החדש לדירת פנטאוז בקומה 21 בתל אביב 
לפני שאתם קונים מוצרים ממשתלה שימו לב אילו חרקים יש על הצמחים יכול להיות המון בעיות מקניית צמחים במשתלות שהעיקרית בהם היא נמלת האש הקטנה שמגיעה לכל בית ממשתלה.

הדברה לצרצרים

הדברה לצרצרים חייבת להעשות על ידי מדביר מקצועי שיודע את העבודה ואת הפיזיולוגיה הטבעית של הצרצרים, מדביר שלא ידע איפה לחפש את הצרצרים כניראה שלא יפתור לכם את הבעיה ולא תוכלו לחזור לישון בשקט. 
מדביר מקצועי יוכל להסתמך על הלקוח ולרסס את כל האזור שבו נישמע הצרצרים בחומר מיקרוקפסולרי שארתי וירוק ללא סכנה לבני אדם או בעלי חיים נוספים מסוג ספיר מיקרו אמולסיה תכשיר פירטרואידי המכיל סיפרמטרין בתוספת סנרגיסט MGK-264 באישור המשרד להגנת הסביבה! 
הריסוס מתבצע בכל האזור שיכול להוות חממה לצרצרים.

כמה עולה הדברה לצרצרים ?

מהסיבה שלא תמיד הלקוחות יודעים איפה הצרצרים נמצאים יש לבצע ריסוס רחב כדי לטפל בבעיה . 
המחיר להדברת צרצרים נקבע בהתאם לשעה , אזור , גודל השטח וכמות הצרצרים שהתפתחה באזור . 
יש פעמים שההדברה לצרצרים לא תמיד מועילה ויש צורך לחזור לבצע שוב כי אולי אחד הצרצרים הצליח לחמוק או שיש כמה שמפוזרים באזורים שונים ולכן נושא המחיר נקבע בהתאם לסיטואציה . 
המחירים נעים בין 350-800 ש"ח לטיפול . 

איך אפשר להשתיק צרצרים?

הצרצרים מאוד אוהבים לעשות את הצרצורים שלהם בדרך כלל כאשר הם מזהים נקבה או כאשר הם מזהים סכנה, אם אתם רוצים להשתיק את הצרצרים תוכלו להשתמש בשיטות הבאות: 

פנסים ומנורות: הצרצרים בדרך כלל פעילי לילה ומאוד מאוד לא אוהבים אור , הם אפילו בקושי בתזוזה בשעות היום ונסתרים מתחת לסלעים וקורות עץ ולכן טיפ שלנו מאילנית חברת הדברות הציבו מנורה גדולה , פנס או פרוג'קטור גדול לאזור שבו נשמעים הצרצרים וראו איך לאחר כמה דקות הם מפסיקים. 

מים ולחות: הם מאוד אוהבים לחות גבוה וטמפרטורות קרירות אך אם יחושו נוזלים הם מיד יחפשו מקומות מסתור רחוקים ויבהלו מאוד מהשינוי אקלים הפתאומי ואנו ממליצים לקחת צינור גינה וממש להרטיב את כל השטח.

אוייבים טבעיים: הצרצרים מיד יבהלו ויברחו בקפיצות רחבות כאשר יזהו בעל חיים אחר בסביבתם ולכן אנו ממליצים לנסות לקחת מקל ולהזיז את כל השיחים החשודים וממש להתקרב לאזור או אפילו זרקו לכלבכם את הכדור לאזור ושחקו איתו כמה דק כדי שירחיק את הצרצרים. 

נירות דוחי יתושים ל בסיס ציטרונלה – כמו מרבית המעופפים גם הצרצר מאוד לא אוהב את ריח הציטרונלה שמצוי במרבית תכשירי הדוחי יתושים, קנו נר ציטרונלה והציבו אותו באזור של הצרצר וראו לאחר כמה דקות איך השיטה לגירוש צרצרים עובדת.

לוכד צרצרים שזמין 24 שעות ביממה

אתם תמיד תוכלו לאחר כמה לילות לבנים ללא שינה להזמין את אחת מלוכד הצרצרים שלנו שיגיעו אליכם הביתה בכל שעה, לא משנה באיזה עיר אתם גרים ויבצע סריקה מקצועית למציאת הצרצר. 
במידה והצרצר לא יהיה במקום עם גישה לתפיסתו אנו נבצע הדברה מקיפה בכל האזור שתבטיח את זה שהצרצר ימות לאחר מכן ואתם תוכלו ללכת לישון בשקט! 

מה הורג צרצרים? טיפים לגירוש צרצרים לבד!

כדי להרוג צרצרים בבית שמשגעים אתכם ולא נותנים לכם לישון אנו תחילה נמליץ לכם לבצע הדברה על ידי מדביר מקצועי אצלנו במחיר מוזל והגיוני .. אך אם אתם אוהבים לנסות לעשות דברים לבד תוכלו לנסות את השיטות הבאות שידועות שיעילות לטווח קצר: 

מלאו דלי או קופסאת פלסטיק במים, על הדלי הניחו נייר עיתון דק וכף של דבש סמיך ( אם יש לכם רכז קנה סוכר עדיף ) המטרה היא ליצור מלכודת כדי שהצרצרים יפלו למים ויטבעו. 
שיטה נוספת היא להציב קנה סוכר על מלכודת דבק לעכברים הצרצרים מאוד אוהבים קנה סוכר ברחבי העולם ובישראל וכך למעשה תוכלו לאחר כמה שעות לתפוס את הצרצר שאצלכם בבית. 
אדמה דיאטומית – פיזור מסביב לכל האזור שבו נשמע הצרצר תפגע לו בקוטיקולה החיצונית ותהרוג אותו לאחר כמה דקות.

ריסוס לצרצרים להכנה ביתית

שיטות אמריקאיות נפוצות וידועות הם השימוש בחומרים אורגניים להרחקה והריגת צרצרים,  מלאו במרסס שום קטוש, אבקת צילי ( לא רוטב ) סבון כלים ומים ערבבו היטב ורסס ובכל האזור שנגוע בצרצרים או יכול להוות חממה לצרצרים בהמשך. 

מדביר צרצרים

איך תופסים צרצר בבית?

כדי ללכוד צרצר עליכם לשבת בשקט בשעה שהם מתחילים בפעילות שלהם ולהצטייד בפנס ראש ופנס יד יחדיו, הביאו איתכם תרסיס קוטל חרקים או מלכודת דבק של חרקים או אפילו תרסיס שמן קנולה שיפגע להם בכנפיים. 
עקבו בשקט ובעדינות אחר הקולות ונסו לספור את קולות הצרצרים, ככל שהצרצר עושה צרצור מהיר יותר כך אתם קרובים אליו יותר והוא מתחיל לשים לב אליכם וזה הזמן שעליכם להאיר עליו הרבה אור ולהתיז עליו את אחד התכשירים שבידכם! 

הדברה לדבורים

גירוש ומניעה של צרצרים בבית:

לחות- הצרצרים מאוד אוהבים מקומות לחים כך שעליכם כדי לגרש אותם להפחית לכמה ימים את ההשקיה באזור הבית שלכם, אם יש לכם השקיה אוטומטית הפעילו אותה בשעות אחרות כדי לשבש להם את הפיזיולוגיה.

מקומות מסתור – נקו את החצר, פנו את כל הג'נקיה ואת כל המקומות בהם יכולים להסתתר הצרצרים ובמיוחד קצרו את העשבים!

טמפרטורה – צרצרים לא אוהבים טמפרטורה חמה ולכן אם יש לכם צרצר ברכב או בבית אתם יכולים להעמיד את הרכב בשמש עם מזגן על חימום למשך שעה, אם זה בבית הדליקו את כל המזגנים בבית על חימום ותנו להם לעבוד במשך שעתיים שלוש עד שהצרצרים יברחו.

הצרצרים לא נותנים לך לישון בלילה ? צרצר ניכנס אליך הביתה ואתה לא מצליח להרדם ? 
חייג אלינו עכשיו וקבל הצעת מחיר משתלמת ללוכד צרצרים או הדברת צרצרים בבית בחצר או בעסק! 

צרצר שחור

איך להרוג צרצר במהירות ויעילות

אם אתם נמצאים במקום פתוח כמו שדה או חורשה וסובלים מרעש צרצרים אתם תוכלו להרחיקם על ידי פעולה מכאניות והשמעת מוזיקה משבשת תדרים . 
חפשו ביוטיוב מוזיקה עם תדר של לפחות 300kHz והשמיעו ברמקומים מסביב למחנה . 
בנוסף תוכלו להבעיר מדורה קטנה עם עלי אקליפטוס שידוע שיוצרים עשן סמיך שהצרצרים לא אוהבים .
אמנם השיטות הללו לא מלמדו איך להרוג צרצר אך אם לפחות נדע איך להרחיק אותם זה יעזור באותה מידה . 

הצרצרים לא נותנים לך לישון בלילה ? צרצר ניכנס אליך הביתה ואתה לא מצליח להרדם ? 
חייג אלינו עכשיו וקבל הצעת מחיר משתלמת ללוכד צרצרים או הדברת צרצרים בבית בחצר או בעסק! 

הדברה לצרצרים