להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברת פשפשים ( פשפש המיטה )ברמת גן

מדביר פשפשים ברמת גן

הדברה לפשפשים גם פשפש המיטה ברמת גן

הדברה לפשפשים ברמת גן היא כבר לא מילה גסה וידועה כמעט בכל אזור ברמת גן , הפשפש המיטה יגיע אליכם הביתה בדרך כלל רק אם תישנו במקום שהיה נגוע או שתביאו הביתה מוצר שהיה בחדר נגוע כמו מיטה , תמונות , מזרון , שידות וכו' ..
אז מה עושים כשמגלים שיש פשפשים ברמת גן . ? האם אפשר להדביר פשפשים לבד ? מה הסכנות בפשפש המיטה ? ואיך אפשר להיפטר ממנו לתמיד ? המשיכו איתנו >>>>

מי אתם הפשפשים הרמת גנים ?

פשפש המיטה הרמת גני הוא חרק זעיר בגודל של 6-9 מ"מ והוא פעיל בעיקר בלילה אך יכולה להיות הופעה שלהם גם בשעות היום כאשר הנגיעות גבוהה , הפשפש מיטה ניזון בעיקר מדם ויונק דם כל 3 ימים ומיד חוזר להסתתר ולעכל את הדם ולהטיל ביצים כדי להגדיל את האוכלוסייה ולהשתלט לכם על החדר , פשפש המיטה עוקץ עקיצות מאוד כואבות בדרך כלל מהמותניים ועד הראש אך איננו מעביר מחלות והסבל העיקרי שהוא גורם זה העקיצות הכואבות .

הדברה לפשפשים ברמת גן

איפה מסתתרים הפשפשים לאורך היום ?

הפשפשים מסתתרים ברמת גן כמעט לאורך כל היום מהסיבה שהם מאוד רגישים לאור יום ולטמפרטורה , הפשפשים אחת לכמה ימים יוצאים ממקום המסתור ומגיעים לעקוץ ושוב חוזרים למקום המסתור למשך כמה ימים כדי לעכל את הדם .
מקומות המסתור של הפשפש המיטה ברמת גן הם בדרך כלל בכפלים במזרון , בבסיס מיטה בין לוחות העץ ובברגים , בשידות ליד המיטה , שקעי חשמל , חריצים בקיר , מאחורי תמונות וכו'

מה עושים כשמגלים שיש פשפשים במיטה ברמת גן

גיליתם שיש לכם פשפש המיטה ? עליכם תחילה מיד ליצור קשר איתנו להמשך טיפול והכוונה איך אפשר לטפל בהם , אנו נשמח לענות לכם על כל השאלות שיש לכם בנוגע לפשפש המיטה כי הוא חרק לא רגיל והטיפול שלו שונה מאוד מהדברה ירוקה רגילה לחרקים .
מדביר מקצועי שיגיע אליכם יבצע קיטור ב150 מעלות כדי לשרוף את הביצים ולאחר מכן יבצע הדברה יסודית לכל הדירה .

הדברת פשפשי מיטה

הדברה לפשפש המיטה ברמת גן לבד

רבים מנסים לבצע הדברה לפשפש המיטה לבד עם תכשירים שונים שהם קונים או אפילו היו לנו כאלה לקוחות שניסו לזרוק את כל הרהיטים בחדר אך הפשפש עדיין נשאר ..
הפשפשים' לא מסתתרים רק במיטה או רק ברהיטים ולכן אתם לא תצליחו לעולם להדביר את פשפש המיטה הרמת גני לבד ללא מדביר מקצועי ומוסמך .
בגלל שהפעולה מצריכה ידע וניסיון ומקצועיות המשרד להגנת הסביבה הכשיר מדבירים ספציפיים לעבודה נגד פשפש המיטה וכיום לא כל חברת הדברה יכולה לבצע הדברה לפשפשים .
חפשו באתר של המשרד להגנת הסביבה את רישיון ההדברה שלנו להדברת פשפש המיטה ברמת גן

הדברה לפשפשים ברמת גן מקצועית עם מדביר מוסמך

כאשר אתם רוצים להיפטר מצמיתות מהפשפשים בר"ג פניה לחברת הדברה מוכרת וידועה אמורה לפתור את המצב העגום הזה .
הדברה לפשפשים תעשה תחילה על ידי הלקוח שיכין את החדר כמו שהמדביר יגדיר לו כדי שיהיה חופש פעולה בעבודה בטוחה ולאחר מכן הגעה עם מכשיר קיטור של KRACHER חברה גרמנית הטובה ביותר לקיטורים שמגיעים ל 160 מעלות ושורפת כל ביצה או פשפש שבאזור .
לאחר מכן המדביר יבצע הדברה יסודית לכל החדר כדי לחסל את הפשפשים שמסתתרים בתוך הקירות או בחפצים , כאשר הם יצאו ממקום המסתור הם יגעו בחומר הדברה וימותו .

הסכנות בהדברת פשפשים

כשהפשפשים מבקרים אתכם בדירה ברמת גן מיד כולם נלחצים ולא יודעים מה לעשות ומתחילים לעשות סריקה בגוגל כדי להבין מה חומרת המצב .. אז אם תפסתם את הבעיה בזמן מוקדם והם עדיין לא התחילו להתפשט לכל הדירה אתם במצב טוב ויכולים לעשות הדברה רק לחדר ספציפי אך אם יש לכם את הפשפשים יותר מ30 יום חייב לבצע הדברה בכל הדירה כי הפשפשים מתפשטים ומתרחבים במהירות לחדרים נוספים .

הסכנה הממשית היא הזמנה של מדביר ללא רישיון הדברה בתוקף עם חומרים לא מאושרים לפשפש המיטה שיעשה לכם עבודה חאפרית , יגבה תשלום גבוהה ולא יפתור את הבעיה או לחילופין יסכן את חייכם עם חומרים שאסורים לשימוש .

✔️ הדברת פשפשים ברמת גן הדברה+קיטור החל מ500 ש"ח לחדר עם אחריות מלאה!

  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים הדברה משולבת ריסוס + קיטור ב 150מעלות

ללא סכנה לבני אדם או בעלי חיים אפשר לחזור לישון בדירה באותו היום !  

אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות מהיום להיום 
צוות מוסמך ומקצועי עם ניסיון של 30 שנה !
בלי לזרוק את המזרון או בסיס מיטה 
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 

הדברת פשפשים ברמת גן  ⭐⭐⭐⭐⭐

צילום מסך של לקוחה ברמת גן שהזמינה מדביר לא מקצועי שלא פתר את הבעיה ולאחר מכן הזמינה אותנו לביצוע הדברה לפשפש המיטה בצורה מקצועית ושלחה לנו הודעות תודה 

הדברה לפשפש המיטה ברמת גן

הכנת החדר לפני הגעת המדביר

הכנת החדר חייבת להיעשות על ידי הלקוח והפעולה תבטיח לכם שהבעיה תיפטר בטיפול אחד ולא תצריך טיפול חוזר לאחר זמן מה ..
ההכנה לחדר תתבצע על ידי ריקון כל הבגדים בארון בגדים לתוך שקיות ניילון והרתחתם ב60 מעלות לפחות או גיהוץ או ייבוש במייבש כביסה
כעיקרון אתם תצטרכו לארוז את כל החדר לשקיות ניילון סגורות ולשים את כל החפצים במקום אחד מסודר בבית כדי שאנו נוכל לבצע הדברה לכל החדר בלי לפגוע עם חומר בחפצים האישיים שלכם  .

הכנת דירה להדברת פשפשים
הכנת דירה להדברת פשפשים

פתרון לפשפשים ברמת גן לצמיתות בלי אותיות קטנות

כשמבצעים הדברה לפשפש המיטה חשוב להקפיד על לבחור חברת הדברה מקצועית עם וותק ואחריות מלאה על כל הפעולה , חברה מקצועית תעניק לכם אחריות מלאה עד שהבעיה תיפטר ללא תוספת תשלום באופן הוגן מול הלקוח .
אנו חברת אילנית הדברות משתמשים בחומרים ירוקים ללא ריח וללא סכנה לבני אדם בכלל וכל צוות המדבירים שלנו בעל היתר הדברה מהמשרד להגנת הסביבה

חרקים אחרים שיכולים להיות הגורם לעקיצות מלבד הפשפשים :

פעמים רבות אנו מקבלים תלונות מלקוחות שהם נעקצים בכל הלילה אבל לא תמיד הסיבה היא עקיצות פשפשים , לפני שאנחנו רצים למכור לכם את ההדברה לפשפשים שיקרה מכל הדברה אחרת ומאוד אינטנסיבית .

ישנם חרקים רבים שיכולים לעקוץ אתכם אבל רק הפשפש מיטה יעקוץ אתכם בשעות הלילה המאוחרות בדרך כלל רק בפלג גוף העליון וישאיר סימני עקיצה מאוד גדולים ובהמשך גם גירוד מקומי . 
חרקים נוספים שיכולים לגרום לעקיצות בלילה הם לא אחר מאשר היתושים . 
החרקים הנוספים שמופיעים אצל לקוחות הם : פרעושים , נמלי אש , קרציונים ואפילו סתם תגובה אלרגית של העור . 

זיהוי עקיצות

ספרו לי על הדברות לפשפשים ברמת גן שביצעתם לאחרונה :

הדברה לפשפשים בשד' הילד ברמת גן ליד כיכר אורדאה :

בדירה לאחר שיפוץ במרכז רמת גן הפועלים היו ישנים על מזרונים במהלך השיפוץ וכניראה שאחד הפועלים היה עם פשפשים והדביק את הדירה לאחר סיום השיפוץ הדייר נכנס לדירה עם החפצים שלו וכל לילה היה נעקץ בלי סוף .. לאחר ניטור הבנו שמדובר בפשפשים וביצענו טיפול יסודי והענקו לו אחריות מלאה עד הפתרון

הדברה לפשפש המיטה ברמת גן ברחוב הירדן :

בדירה בת 5 חדרים אחד הילדים חזר מטיול שנתי והביא הביתה כניראה פשפשים , חשוב מאוד כאשר יוצאים לטיול לשים לב איפה אתם ישנים ולבדוק שהמיטות נקיות . 
עשינו הדברה + קיטור לכל החדר ופתרנו את הבעיה בפעם אחת מהירה 

הדברה בדירה שכורה ברחוב עוזיאל ר"ג : 

לדירה של 3 סטודנטים במכללת רמת גן אחד השותפות לעיצוב החליטה להביא הביתה בסיס מיטה שמצאה ברחוב אך לא ידעה שמישהו אחר זרק אותה בגלל בעיית פשפשים , כמובן שלאחר ההדברה שלנו היא לא הייתה צריכה לזרוק את בסיס המיטה אך שימו לב לפני שאתם מביאים רהיטים הביתה שנראים במצב טוב שסתם מישהו זרק לרחוב .. 

הדברה לבניין דירות של השכרת חדרים לפי שעה ברחוב ביאליק : 

בגלל תחלופת האנשים המהירה הגיעו כניראה לקוחות שהיה להם בבית לפני כן פשפשים והם באו לנוח כמה שעות , בעל המלונית לא יוצר אינטרקציה עם הלקוחות הדיסקרטיים ולכן הוא גילה את הבעיה רק לאחר זמן מה 
ביצענו הדברה טובה עם חומר מסוג דלתא סופר הטוב ביותר לפשפשים וקטלנו את הבעיה בפעולה אחת וטובה . 

 

מדביר פשפשים ברמת גן עם וותק של 30 שנה בענף

מדביר מקצועי ומוסמך לפשפש המיטה קשה למצוא בגלל ההנחיות וההגבלות של המשרד להגנת הסביבה , היינו בהמון מקרים שהזמינו מדבירים זולים שלא פתרו את הבעיה ואפילו סיכנו את הלקוחות כשהשתמשו בחומרים אסורים או עשו פעולות אסורות כמו ריסוס הבגדים או המזרון . 
אנחנו בענף ההדברה מתעסקים עם רעלים וזה כבר לא משחק ילדים , בכל כמה חודשים אנחנו שומעים על מקרים שמדבירים סיכנו חיים של לקוחות ובכלל לא פתרו את הבעיה . 

הדברה לפשפשים היא פעולה שעושים פעם אחת בחיים ופותרים את הבעיה אין צורך למשוך את המצב ולסכן את החיים בשביל הנחה של כמה שקלים בודדים 
אנחנו מבטיחים לכם שתקבלו אצלינו את התמורה הטובה ביותר למחיר ( וגם נעשה לכם מחיר הוגן וזול .. )

הדברה לפשפשים ( פשפש המיטה ) ברמת גן
הדברה לפשפשים ( פשפש המיטה ) ברמת גן
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat