להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

הדברה לנגריה

הטרמיטים הם בעלי חיים קטנים דומים בצורתם לנמלים אך הם מסדרת התיקנים, הטרמיטים ידועים באהבתם לעצים שהם המזון העיקרי שלהם מתאית החומר המופרש מהעצה. מה עושים כשמגלים טרמיטים בנגריה?כמה זה מסוכן לעסק וכמה נזק אתם גורמים ללקוחות? ליאור מדביר מקצועי עונה על השאלות »

תוכן עניינים:
הדברה לנגריה

ליאור זליקובסקי מדביר מוסמך 2650

הסכנה הגדולה לנגריות – טרמיטים בנגרייה

לאחר מעוף הכלולות יוצאים כל הנקבות והזכרים לתעופה ומזדווגים באוויר המלך והמלכה מתחילים לבנות את הקן בנגריה והזכר נשאר ליד הנקבה ומפרה אותה כל כמה ימים והם מתחילים לבנות מושבה. לפעמים התופעה יכולה לקרות בסמוך לנגריות, זה ממש כמו זכיה בלוטו מבחינת הטרמיטים. לאחר זמן מה אתם תגלו שהטרמיטים מתחילים לאכול את פלטות העץ תגלו את תעלות הבוץ או שתראו את הטרמיטים מתעופפים אצלכם בנגריה.

הדברת טרמיטים בקירות

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

איך מגלים שיש טרמיטים בנגריה?

אם אתם כלקוחות או כבעלי העסק אתם יכולים לעשות סיבוב בסדנה ולהבחין בפלטות בעיקר אלה שצמודות לקירות אלה שלא זזו הרבה זמן ונשארו קבועים אם הם אכולים. בידקו האם יש תעלות בוץ לאורך הפלטות והאם יש סימנים של כנפיים מפוזרים על הרצפה, סימנים אלו יכולים לוודאות לקבוע שאכן מדובר בנגיעות טרמיטים בנגריה.

הנזק המשני שנגרם בעקבות הטרמיטים בנגריה

כאשר הנגרים לא שמים לב לתופעת הטרמיטים בנגריה הם בונים ללקוחות שלהם מוצרים, צובעים ושולחים אליהם ישירות לבית אך הבעיה המרכזית בטרמיטים שהם רגישים לאור יום ולכן הם תמיד יבנו את הקן שלהם בצורה סמויה. הם יאכלו את כל המוצר וישאירו את הקליפה החיצונית אפשר לראות בדרך כלל במשקופים שנאכלים מבפנים ונשאר רק קליפת הצבע החיצונית. וכך הנגריות מפזרות את הטרמיטים לשלל לקוחות בארץ ומדביקים דירות ובניינים שלמים.

שירותי הדברה לנגריה

אנו מבצעים הדברה לטרמיטים בנגריות ומקומות עבודה עם עצים מעובדים ולא מעובדים, כאשר אתם מזמינים סחורה של פלטות עץ, פרקטים, ארונות, דלתות וכו' מוצרי העץ חייבים לעבור איוד וטיפול נגד טרמיטים או ליקטוס.

אם הגיעה סחורה נגועה בטרמיטים או לחילופין שהתחילה מושבה אצלכם לאחר מעוף כלולות החל להתפשט לכל המקום יש סכנה ממשית גם למקום גם לסחורה וגם ללקוחות שאתם הולכים להתקין אצלהם את המוצרים בין אם זה ארון, מטבח או משקופים ולכן כדי להימנע מהבעיות הנ"ל יש לבצע הדברה מקצועית ויסודית ומקיפה בכל שטח המקום על ידי מדביר מקצועי בעל היתר מתאים.

אנחנו באילנית הדברות ביצענו מאות עבודות טרמיטים בנגריות בכל חלקי הארץ ונשמח לתת ייעוץ והכוונה להדברה מקצועית תוך שמירה על המוצרים וחיסכון כלכלי לעסק .  

הדברה לנגריה ⭐⭐⭐⭐

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למדבירים,
בוגר בית הספר החקלאי מקווה ישראל , מומחה למזיקי עצים וחקלאות.
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

רישיון הדברה

הדברה לעסקים :

הדברה למשרדים

הדברה למסעדות ולעסקי מזון

הדברה למפעלים

הדברה בגני ילדים

הדברה למאפיות

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat