הדברה למוסדות

הדברה למוסדות

הדברה למוסדות היא פעולה מאוד שכיחה וכל המוסדות הציבוריים או הפרטיים מבצעים אחזקה שוטפת ומגיע מדביר אחד לחודש\רבעון\שנה לטיפול שוטף באזור . 
אנחנו באילנית הדברות מעניקים שירותי הדברה למוסדות ציבוריים ופרטיים , מבין לקוחותינו הבולטים מגוון עיריות , בתי חולים , עשרות בתי ספר , מכללות וגני ילדים . 
ליאור זליקובסקי דור שלישי בחברה מסביר איך מבצעים הדברה למוסדות בצורה מקצועית ובטוחה >>> 

הדברה למוסדות

דגשים להדברה במוסדות

כאשר מדובר בהדברה למוסדות חינוך, מוסדות ציבוריים, מוסדות רפואיים או אפילו מוסדות לימוד  וכדומה חשוב לשים דגש על שני דברים בסיסים:

  • בטיחות – כאשר מבצעים הדברה במוסדות חינוך לדוגמא יש לשים דגש על הבטיחות בהדברה לדוגמא כאשר מבצעים הדברת חולדות על ידי פיזור רעלים חשוב לבצע פיזור של תיבות האכלה בעלות תקן שלא שבירות ואין הישג יד של ילד סקרן.
  • שמירה על שגרה תקינה של העסק – מוסדות רפואיים או מוסדות אחרים עובדים מסביב לשעון ואין אפשרות לבצע ריסוס באזור מהסיבה שלאחר מכן צריך לצאת מהמקום.

אנו נדאג לבצע ניטור ובניה של אסטרטגיה נגד החרק שאותו רוצים לטפל ותוודא שהעסק יפעל כרגיל בין אם זה ביצוע הדברה ירוקה ללא רעלים או הדברה בימי שבת או בשעות הלילה כאשר אין פעילות.
 

הדברה ירוקה למוסדות חינוך

המשרד להגנת הסביבה בנה תוכנית מסודרת עם תקנות מאוד מחמירות בנוגע להדברה, בין היתר הוא מועד ההדברה שחייב להתבצע בימי שישי או חגים וחופשות, ביצוע בחומרי הדברה שהם ידידותיים בעלי LD50 נמוך עם תקן מהמשרד להגנת הסביבה שמירה על הכללים והכנה מוקדמת של המקום.

לפני מספר שנים יש סיפור ידוע על מדביר שביצע הדברה נגד חולדות במוסד חינוך על ידי פיזור רעלים ללא תיבות האכלה, לאחר מספר ימים שמו לב שהילדים משחקים בשקית כחולה שהיא בעצם הרעל לחולדות, במזל אף אחד מהילדים לא נפגע אך תארו לכם איזו סיטואציה קשה יכלה להיווצר מהמצב הנ"ל ולכן מאז חייב לבצע הדברה על ידי פיזור הרעלים בתוך תיבות ייעודיות עם תקן שלא שבירות וילד לא יכול להכניס את ידו לבפנים.

בנוסף על המדביר להשאיר למוסד טופס ביצוע עם מספר הרישיון שלו, סוגי החומרים שאיתו עבד, מינון , וטלפון אישי של המדביר למקרי חירום. הדברה למוסדות חינוך תתבצע על ידי חומרים ירוקים בלבד, המדביר יגיע למוסד ויבנה תוכנית מסודרת כאשר הוא יודע בדיוק איפה הוא מתחיל ואיפה הוא מסיים ואילו חומרים עדיפים לביצוע.

לאחר מכן המדביר יבצע הדברה מסביב לכל המבנה על גבי הקירות בגובה 30 ס"מ ולאחר מכן גם בכל המעטפת החיצונית והדברה בבורות ביוב, השטיפה של האזור תהיה לפני שהילדים יגיעו למבנה כדי לוודא שאין שאריות חומר.

הדברה למוסדות

10 עקרונות להדברה בטוחה בבתי ספר והדברה בגני ילדים הנחיות המשרד להגנת הסביבה :

הדברה בגני ילדים היא פעולה מאוד מסוכנת כי יש ילדים שמאוד סקרנים ויכולים לאכול את הרעלים או לחילופין שימוש לא נכון בריסוס יכול להרעיל ילד רגיש , ולכן הקפידו על עשרת העקרונות להדברה בגני ילדים :
1 .יישום תכשירי הדברה יתבצע אך ורק כשאין כל חלופה פחות מסוכנת.

2 .היישום יתבצע רק לאחר שבוצעו פעולות מניעה וניטור.
3 .בתקופת הלימודים תודבר עשבייה אך ורק באמצעים מכאניים ושאינם כימיים.
4 .לא יתבצע כל ריסוס של תכשיר הדברה בעת שילדים נוכחים במוסד החינוכי.
5 .במידה ומתחייב ביצוע ריסוס הוא יבוצע בסופי שבוע או בחופשות, בלבד.
6 .במקרים חריגים כאשר דרושה הדברה תברואית בריסוס בשטח הגן באמצע השבוע, מנהל המוסד
המונחה בנושא זה בהוראות הכתובות בתווית תכשיר ההדברה.
7 .כל פעולת יישום של תכשיר הדברה תתבצע רק לאחר קבלת אישור מהגורם האחראי ברשות
ובתיאום עם מנהל המוסד החינוכי.
8 .האישור יינתן בכתב וכתשובה לבקשה מפורטת בכתב שהוגשה מראש.
9 .האישור להדברה תברואית בתוך המוסד החינוכי ובחצרו יינתן רק למדביר בעל רישיון מדביר
במבנים ובשטח פתוח או רישיון מדביר באיוד.
10 .כל שימוש בחומר הדברה יהיה רק בתכשירים מאושרים כחוק ובהתאם להוראות התווית.

לוכד חולדות ועכברים ברמת גן
הדברה בחדר מיון
✔️ הדברה בטוחה וירוקה למוסדות
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️ זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
אפשרות להדברה ירוקה נגד נמלים באמצעות ג'ל ללא יציאה מהדירה 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברה במוסדות תמונות

הדברה למוסדות ציבוריים

הדברה למוסדות ציבוריים מכל סוג בין אם זה מוסד רפואי או מוסד ממשלתי חשוב לבצע  ניטור והבנה של המזיק אותו רוצים להדביר, נתאם שעה מדויקת כאשר אין פעילות באזור ואין סכנה לחיי אדם ונבצע הדברה ירוקה באמצעות ריסוס או פורמולציית ג'ל בדרך כלל מוסדות ציבוריים מבצעים כל שנה בתאריכים קבועים כאשר כולם בחופשה וזהו זמן נח לבצע ללא סכנה לשגרת המוסד.

איזה רשיון הדברה למוסדות ציבוריים צריך?

כאשר רוצים לבצע הדברה במוסדות ציבוריים חייב להזמין חברת הדברה מקצועית עם וותק וניסיון בתחום, המדביר חייב להגיע עם היתר הדברה לשטחים ומבנים גדולים ולא מדביר דירות רגיל . זהו הסמכה שונה לגמרי ממדביר דירות ויש צורך ברישיון שונה עם לימודים נוספים ושנות וותק, זה יתן לכם את הוודאות שאכן המדביר שהזמנתם מקצועי ויוכל לתת לכם לענה לבעיות מזיקים.

חברת הדברה למוסדות

אנו חברת אילנית הדברות מבצעים הדברה למוסדות כבר 30 שנה , בין לקוחותינו משרדים ממשלתיים, בית חולים אסף הרופא, בתי ספר וגני ילדים מכל סוג. אנו מעניקים שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים עם אחריות מלאה ובטיחות מיטבית!

אצלנו אין משחקים כאשר מדובר בהדברה במקומות רגישים ואנו שמים דגש על לפתור בעיה ולא להגיע "להדביר".