הדברה למאפייה

הדברה למאפייה

מדביר למאפייה וחנויות אוכל נוספות

הדברה למאפיות וקונדיטוריות

מאפייה היא כמו גן עדן לאוהבי האוכל שביננו אך גם החרקים הרבים מאוד אוהבים להיות בקרבתה .. החל מדבורים וצרעות שנמשכים מקילומטרים לניחוחות המתוקים מהסופגניות והקוראסונים ועד לתיקנים שמאוד אוהבים להסתתר מאחורי המקררים ושלא נדבר על החולדות שחיות כמעט בכל מאפייה חודשים רבים ללא תשלום שכירות סמלי.

הדברים החשובים לדעת לפני הזמנת מדביר למאפיות

מאפיות רבות מתעסקות עם מזון ומאכילות אנשים רבים וחשוב מאוד להקפיד על היגיינה וניקיון בכל הנוגע למזיקים ומחלות, מספיק שלקוח אחד יחלה במחלה כל שהיא וכל המאפייה תהיה בבעיה או לחילופין אם הלקוחות יראו תיקנים רצים על הבורקסים או גללים של חולדה על מגשי המזון זהו מפגע תברואי ואסור על פי צו העסקים שיקרה מקרה כזה .

על המדביר לבצע אצלכם אחת לחודש ניטור למזיקים חרקים ומכרסמים ומנוע מהם להגיע ולטפל באלו שקיימים. המדביר מחויב לבצע אצלכם טיפולים חודשיים עם חומרים שאינם מסכנים חיי אדם ואינם משפיעים על המזון ועל התוצרת

המדביר מחויב להיות מדביר בשטחים פתוחים ומבנים גדולים ולא מדביר דירות.

✔️ הדברה למאפיות החל מ 300 ₪
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחזקה שוטפת לכל העסק בלי דאגות 
עם החומרים החזקים והטובים ביותר ! 
✔️ זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 

 

הדברה במאפיות

הנחיות משרד הבריאות בנוגע למאפייה

משרד הבריאות מחייג עסקי מזון ומקומות לייצור מזון כגון מאפיות לבצע טיפול חודשי כנגד מזיקים ( חרקים ומכרסמים ) 

על בעל העסק להעסיק מדביר מקצועי בעל היתר הדברה מתאים למסעדות שיגיע אחת לחודש לתחזוקה שוטפת על ידי פיזור רעלים נגד חרקים ומכרסמים , הצבת מלכודות למעופפים וחרקנים על פי תקן ולהבטיח שהלקוחות יאכלו מזון נקי ואיכותי 

המדביר שיגיע אליכם מטעמינו ינהל יומן הדברה מסודר המכיל בתוכו את תיעוד הטיפולים , היתרים ורישיונות , סוגי החומרים וגליונות בטיחות , ינהל דוח נגיעות , יומן ביצוע ומפה של העסק עם מיקומי המלכודות 

 

למידע נוסף : משרד הבריאות 

קטלן לזבובים

טיפים איך למנוע ממזיקים להגיע למאפייה

תחילה עליכם להציב דלת הזזה או דלת נפתחת כדי שהמאפייה לא תהיה פתוחה לאורך כל היום, אנו יודעים שמרבית המאפיות מעדיפות דלת פתוחה כדי לגרור אנשים עם הריחות הנעימים אך זה מושך גם מזיקים.

מסך אויר – הצבת מסך אויר בכניסה למאפייה תמנע ממכם כמחצית מהחרקים שנכנסים בתעופה

חרקנים – הצבת חרקנים נגד מעופפים בכל המאפייה גם בחנות וגם במאפייה מאחורה , לצורך קטילת המעופפים הבוגרים שנכנסו.

מאווררים ומזגנים – טמפרטורה קרה ונעימה תפחית ממכם את החרקים שיעדיפו בדרך כלל טמפרטורה של 21 מעלות.

ניקיון – ניקיון הוא הגורם מספר אחת להופעת חרקים ושמירה על הניקיון תפחית לכם משמעותית את כל המזיקים גם בחנות וגם במאפייה

שטיפת פחים כל יום באקונומיקה – תפחית לכם באופן משמעותי את כמות הזבובים המרחפים בעסק בהסיבה שהם תמיד נמשכים לפחים המלוכלכים

סתימת חורים והצבת סף בדלתות – כדי למנוע ממכרסמים להגיע ולנשנש לכם את הבורקסים עליכם להסתובב ולסתום את כל החורים עם מלט או קצף פוליאוריתן ובמיוחד להציב סף בכל הדלתות אם יש מרווח שהאצבע שלכם עוברת בו.

הדברת חולדות במאפייה

חולדות הם חיות שנמשכות כמו כל בעל חיים למאפייה ומאוד אוהבות להיכנס ולאכול את התוצרת שנשארה מאתמול, לצורך הדברת חולדות עליכם תחילה לסתום את כל החורים בקוטר 5 שקלים ומעלה בכל המקום, לאחר מכן יש אפשרות לבצע פיזור של רעלים בתוך תיבות האכלה ייעודיות מסביב לכל המאפייה ולהרעיל את כל החולדות או לחילופין להציב מלכודות עם חומרי משיכה חזקים ולתפוס את החולדות שהצליחו להיכנס.

בדרך כלל מכת חולדות במאפיות היא בעיה שהולכת ובאה כל חודש חודשיים ולכן מרבית המאפיות מבצעות טיפול חודשי כנגד חרקים וחולדות יחדיו.

רוב המדבירים שיגיעו לבצע טיפול נגד חולדות במאפיות יתקלו בבעיה קשה כי יש לחולדות ולעכברים המון מזון במאפייה ומאוד קשה יהיה לגרום להם לאכול רעלים או לבוא לפתיון במלכודות ולכן חשוב לעבוד עם חברת הדברה מקצועית עם ניסיון במאפיות 

הדברת תיקן גרמני במאפיות

התיקן הגרמני הינו חרק קטן יותר מהתיקנים הרגילים ומצוי ביותר בעסקים בעלי תחלופת מזון וסחורה מהירה, התיקן הגרמני במאפיות נמצא לרוב ליד התנורים, מכשירי חשמל, מקררים וכו'.

הבעייתיות בהדברת תיקן גרמני היא בשל כך שהוא סוחב את תיק הביצים שלו על גבו ולכן הוא יכול להתרבות אצל הספק שלכם ולהגיע אליכם ולפתח אוכלוסייה שלמה גם אם היה תיקן אחד בודד שהיה עם התיק ביצים על גבו.

הטיפול לתיקן גרמני מתבצע באמצעות ג'לים (פיתיונות מורעלים) שהתיקן אוכל ולוקח לקן ומרעיל את כל הקן וכך למעשה אנו פותרים את הבעיה ללא ריסוס וללא פגיעה במזון.

הדברת דבורים וצרעות במאפיות

הדבורים והצרעות מחפשות תמיד להגיע למקומות שיש בהם צוף / או שהם נמשכים למקומות עם מזון מתוק כמו סופגניות, קוראסונים עם שוקולד, ריבה וכו'.

בדרך כלל הם יבנו את הקן שלהם בסמוך למאפייה ויכנסו לאורך כל היום וישבו על המזון. למעשה כאשר אנו מטפלים בצרעות במאפייה חשוב קודם שהמדביר ינחה את הלקוח איך למנוע את כניסתם, לאחר מכן ריסוס מסביב למאפייה וסריקה לבדוק האם יש קן באזור.

להדברת צרעות »

הדברת נמלים במאפייה

הנמלים שכבשו כל מקום אפשרי בעולם הזה הגיעו אליכם למאפייה? יש 2 אפשרויות לטיפול:

1) טיפול בפתיונות מורעלים – ממש כמו הטיפול לתיקן הגרמני אנו נבצע פיזור של ג'ל מיוחד מסביב לכל המאפייה ללא סכנה לאוכל ולמוצרים וללא יציאה מהמקום כלל, הטיפול טוב לנגיעות נקודתית ולא למצב שכל המאפייה מלאה בנמלים.

2) ריסוס למאפייה בחומרים ירוקים – הדברת נמלים למאפייה על ידי ריסוס בחומר בעל רעילות נמוכה תוך מתן דגש על המזון ושלא תהיה פגיעה במקום, המקום לאחר מכן צריך להיות סגור לשעה בלבד ואין ריח ואין סימנים כלל לאחר מכן

אחזקה שוטפת למאפיות

ברוב המקרים בעלי עסק של מזון יעדיפו שחברת הדברה תגיע אליהם באופן קבוע בתאריכים קבועים ובשעות נוחות ויבצע ניטור וטיפול לכל המזיקים בעסק. אנו חברת הדברה מקצועית שמעניקה שירות אחזקה נגד כל סוגי המזיקים בעלות הגיונית ונוחה לכל עסק של כ 300-500 ₪ תלוי בגודל המקום.

הדברה למאפיה