הדברה בשוהם | מדביר מומלץ בשוהם | החל 250 ש"ח

הדברה בשוהם

הדברה ירוקה בשוהם או בישובים הסובבים עם אחריו מלאה

גם לשוהם לכפר טרומן ולטירת יהודה הגיעו החרקים כמו בכל הערים והישובים בישראל , שהם

היא עיר עם נופי טבע מהממים ואופי פעיל, העיר משמשת כבית לאוכלוסייה ההולכת וגדלה ועסקים רבים.

אך הבעיה העיקרית בשנים האחרונות באזור שדה התעופה הם החולדות והעכברים שמתרוצצים לאחר הגשמים ונכנסים לאנשים לתוך הבתים ? 
מחיר הדברה בשוהם ? מדביר מומלץ בשוהם ? מה עושים כשרואים חרקים בבית ? כל כמה זמן מומלץ לבצע הדברה בשוהם ? ומדוע לבחור בכם כחברת ההדברה בשוהם והסביבה ? המשיכו איתנו … 

תוכן עניינים
הדברה בשוהם

הדברה בשוהם - איך זה מתבצע בפועל

כשרואים חרקים בבית בין אם זה ג'וקים או נמלים או אפילו נדל ארסי עליכם מיד לפנות לחברת הדברה מקצועית שתגיע ותיתן לכם מענה נגדם . 
לכל חרק יש את שיטת הטיפול הייעודית לו עם סוגי החומרים שמשפיעים על מערכת החיסונית שלו , מדביר מקצועי שמבין את הטבע ויודע להתמודד עם חרקים יבנה תוכנית אסטרטגית מהירה נגדם ויתן לכם שקט לזמן מאוד ממושך ללא חרקים . 

ריסוס נגד תיקנים ונמלים בשוהם והסביבה

בדרך כלל ההדברה הכי נפוצה היא ההדברה הירוקה שלנו שאנו מבצעים עם חומר מסוג טמפריד או ספיר והם חומרים מעולים ללא ריח ועם הרעילות הנמוכה ביותר לבני אדם ובע"ח . 
כשאנו מרססים עם החומרים האלו אנחנו מעניקים לכם אחריות מלאה על כל הבית נגד תיקנים ונמלים . 
ההדברה מתבצעת בכל המעטפת הפנימית של הדירה צמוד לקירות , לאחר מכן אנחנו נבצע הדברה מסביב לכל הבית וכמובן גם בבורות הביוב שזהו המקום המרכזי להתפתחות החרקים . 

הדברת נמלים מחיר
הדברה ירוקה בשוהם
מדביר מקצועי

הדברה בשוהם ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברה בשוהם

הדברה בטירת יהודה , ברקת וכפר טרומן

כמובן שאנו מבצעים הדברות בישובים הסובבים נגד כל סוגי החרקים והמכרסמים , לכידת נחשים והרחקת יונים . 
בישובים הסובבים את שוהם כמו גבעת כ"ח , בית נחמיה , חדיד , זיתן , ברקת וכפר טרומן יש בעיה קשה מאוד של חולדות ועכברים שמתרוצצים בכל ערב ונכנסים לאנשים לתוך הבתים . 
כשאנו מגיעים לבצע הדברת חולדות ועכברים אנחנו בשלב הראשוני מנסים להבין איפה כל המחילות שלהם ממוקמות , דרכי ההגעה שלהם , ומה בדיוק משך אותם לביתכם . 
לאחר מכן אנחנו מציבים תיבות האכלה ייעודיות המכילות רעלים עם חומרי משיכה חזקים ולאחר כמה ימים של אכילה קולקטיבית כל האוכלוסייה של החולדות והעכברים מתה במחילות ובבורות ביוב .

מדביר בשוהם שמכיר היטב את האזור

אנחנו ממוקמים באזור מאוד קרוב ומכירים את שוהם כמו כ היד שלנו , אנחנו מעניקים שירותי הדברה בשוהם והסביבה כבר 30 שנה עם מאות לקוחות עם בתים פרטיים שמזמינים אותנו בכל שנה בלי לוותר עלינו ! 
אתם יודעים למה ? כי אנחנו מגיעים כל שנה עם אותו החיוך , בלי להעלות מחירים , וממשיכים לבצע עבודה נאמנה בלי לזלזל וכשיש בעיות אנחנו חוזרים ללא עלות ! 

הדברת צרעות בשוהם והסביבה

בשוהם בגלל השדות הפתוחים שסובבים את הישובים יש המון צרעות ודבורים שהחקלאים מביאים כדי לזרז את התהליך הפוטוסינתזה בצמחים ולפעמים הצרעות מרחפות לישובים ובונות קן צרעות . 
כשאנו מבצעים הדברה לקן צרעות בשוהם אנחנו מגיעים ממוגנים עם כל הציוד הנדרש ומזריקים חומר רב ייעודי נגד צרעות ודבורים ישירות לתוך הקן ומחסלים את הקן עם המלכה . 
כמובן שאנחנו מעניקים אחריות מלאה עד פתרון הבעיה , אם לא נחסל את הקן צרעות נחזור ללא עלות באהבה  ! 

תפקיד המועצה אזורית שהם לעניין הדברת מזיקים

מועצה מקומית שוהם מאוד דואגת לכל הנושא של הדברות נגד כל סוגי החרקים אך הם דואגים לישוב ולא לבתים הפרטיים , זאת אומרת שאם תהיה לכם בעיה של חולדות בבית הם יגיעו לבצע הדברה בבורות ביוב ברחוב אבל זה לא ממש מה שיפתור לכם את הבעיה בבית , דוגמא נוספת היא בעיית חרקים שהמועצה איננה נכנסת לתוך השטחים הפרטיים ולמעשה מלבד ריסוס בבורות ביוב אחת לשנה היא כמעט ולא דואגת לנושא החרקים . 

לוכד עכברים בשוהם

עכברים נכנסים להמון אנשים באמצע הלילה דרך חלונות , דרך חורים וחריצים ואפילו דרך הביוב והאסלה , כאשר רואים חולדה או עכבר בבית חייב מיד להבין שזהו עניין של דקות בודדות עד שהוא יחמוק ויסתתר במקום שלא נוכל לאתר אותו . 
עליכם מיד לחייג אלינו למוקד שפועל 24 שעות ביממה במספר : 054-8849445 ולהזמין את אחד מלוכד העכברים שלנו בשוהם שיגיע וילכוד את העכבר או החולדה במקום ממש עם הידיים או אם מכשור מקצועי . 
יש לקוחות שמנסים בימים הראשונים ללכוד לבד ולא מצליחים , פעולה זאת מקשה על הלוכד המקצועי מהסיבה שאם לא הצלחתם ללכוד את העכבר או החולדה ביום הראשון אז הם יבינו שמדובר במלכודות ויהיה מאוד קשה ללכוד אותם לאחר מכן .. 

הדברת צרעות

הדברת טרמיטים בשוהם

לטרמיטים בישראל יש עדיפות חזקה לאזורים עירוניים הנמצאים בסמוך לים. רמות הלחות הגבוהות בערים אלו מספקות את התנאים המושלמים להישרדותן. ידוע שהטרמיטים הללו בונים את הקינים שלהם מתחת לאבני ריצוף, בעצים מתפוררים או מתים, משקופים בקירות ובמקומות דומים אחרים. הם ניזונים מעץ המכיל תאית ובונים את הקינים שלהם באמצעות שילוב של הרוק והחול שהם מסירים מקירות או מרצפות.

זיהוי סימני נגיעות טרמיטים בשהם כולל נוכחות של תעלות בוץ, סימני כנפיים, חורים בעץ וטרמיטים חיים. הדברה לטרמיטים בשוהם, נעשה שימוש אסטרטגי בכל הדירה בטכניקה הכוללת קידוחים קטנים בקוטר 5 מ"מ תוך שמירה על אסתטיקה. לאחר מכן נאטמים חורים אלו בצורה מקצועית עם חומר איטום בצבע מתאים וניתנת אחריות מקיפה של עד 5 שנים.

בנוסף לשיטת הקידוח, ישנה גם גישה חדשנית שמעט המדבירים בישראל מכירים. שיטה זו כוללת מיקוד לאזור הפעילות המרכזי של הטרמיטים בתוך המבנה או מחוצה לו, הצבת קופסה המכילה גרגרי פיתיון מורעלים שהעובדים מעבירים לקן, ולמעשה מחסלת את הקן כולו בפרק זמן קצר.

עלות הדברת טרמיטים בשהם ללא קידוח בשיטת NEMSIS נעה בין 1200-4000 ₪. מנגד, עלות הדברת טרמיטים הכרוכה בקידוח בשהם נעה בין 20-35 שקל למטר.

הדברות שביצעתם לאחרונה בשוהם ובישובים מסביב :

הדברה לבית פרטי בשוהם ברחוב קדם : 

הגענו לוילה עם 200 מ"ר בנוי גדולה ורחבה ועם בעיות תיקנים ונמלים , ביצענו הדברה ירוקה ללא ריח מסביב לכל הבית פנים+חוץ וכמובן בבורות ביוב . לאחר מכן הלקוחות יצאנו מהדירה לשעה בלבד ולא שטפו את המרצפות למשך 48 שעות וכך ההדברה תישמר להם לבין שנה ל-5 שנים 

הדברה לנדל ארסי בשוהם ברחוב תירוש : 

בית פרטי גדול שצמוד לשדה סובל שנים רבות מנדל ארסי שנכנס אליו לתוך המרתף , ביצענו הדברה עם חומר חזק מסוג סיפזול שעמיד בפני תנאי חוץ , את ההדברה ביצענו על הקירות החיצוניים של הבית , חלונות וחריצים ועל גבי כל השטח רצפה פנים הבית . 
לאחר מכן הלקוחות יצאו לשעתיים בלבד והאמת שלא שמענו מהם תלונות עד היום ….

הדברה לקצבייה בשוהם במרכז מסחרי : 

ביצענו הדברה נגד מכרסמים וזבובים בקצבייה על ידי פיזור תיבות האכלה מסביב למקום כדי למשוך את החולדות החוצה ולהרעיל אותם מחוץ לתחום החנות , בתוך החנות הצבנו חרקני מעופיים ומדבקות נגד זבובים מסביב לכל החנות הנחנו את המנהלים בפעולות המשך לבצע ואכן בעיות הזבובים והמכרסמים נעלמו .. 

הדברה לבית פרטי בכפר טרומן ברחוב האלה : 

בבית פרטי מדהים עם בריכה יש להם בעיה קשה של נמלי אש שעוקצות אותם לאורך כל השנה , ביצענו תחילה ריסוס על כל הדשא הגבוה כדי לחסל את רוב האוכלוסייה הבוגרת שמעל הקרקע ולאחר מכן ביצענו הדברה באמצעות גרנולר בכל השטח כדי שהנמלים שמתחת לפני הקרקע יאכלו את הרעלים וימותו 

הדברה לחפרפרת בברקת ברחוב הזית : 

בשטח חקלאי רחב ידיים יש להקה של חפרפרת שמחסלת לחקלאי את כל השדה , למעשה זה לא חפרפרת אלה חולד שמאוד אוהב את הפקעות שהוא מגדל אז ביצענו הדברה באמצעות גרגירי רעל מסוג אנטי קוגלנטים והחדרנו לתוך המחילות ולאחר שבוע ימים כל האוכלוסייה שלהם נהרגה מתחת לקרקע והלקוח שלח לנו מתנה קרטון של ירקות למשרדים 

הדברה לפרעושים במחסן בטירת יהודה ברחוב הגפן : 

במחסן גדול של משפחה נכנסו חתולים והמליטו גורים , לאחר שהאמא והגורים עזבו הפרעושים ירדו מהם ונשארו בכל המחסן וכאשר האישה נכנסה כל הרגליים שלהם התמלאו , ביצענו הדברה לפרעושים עם חומר מסוג סנטור המכיל בתוכו גם IGR על גבי כל השטח והענקנו להם אחריות מלאה עד פתרון הבעיה . 

מדביר מומלץ בשוהם עם ניסיון של 30 שנה !

אנחנו באילנית הדברות מעניקים שירותי הדברה בשוהם ובכל האזורים מסביב באהבה כי לתת שירות זה זכות , אנחנו מאמינים בגישה הוגנת וחייכנית ומגיעים לפתור לאנשים את בעיות המזיקים שלהם כאילו זה הבית שלנו . 
אנחנו מבטיחים לכם שכל מדביר שיגיע אליכם מטעמינו יציג תחילה רישיון הדברה בתוקף , סוגי חומרים והכי חשוב יכנס בחיוך עם שקיפות מלאה ולא ינסה להקפיץ לכם מחירים על כל שטות . 

מדביר מומלץ בשוהם

מחיר הדברה בשוהם

אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה מול הלקוחות שלנו ושונאים את התכונה הנפוצה של בעלי מקצוע שמגיעים ומקפיצים את המחיר על כל שטות אצלכם בבית ואתם נשארים חסרי אונים מול הבעל מקצוע ולא יודעים אם הוא דובר אמת או שקר ..  אנחנו כל כך מאמינים בשירות הוגן ומקצועי שאפילו בנינו מחשבון שתקבלו מאתנו מחירון לבית שלכם היישר לתיבת האימייל .  מלאו את הפרטים שלכם במחירון ומיד תקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית ! 

בתמונה : ליאור המדביר שלנו בשהום מבצע הדברה ליתושים באתר בניה ברחוב האתרוג

הדברה ליתושים באתר בניה

בתמונה : הדברה לעסק בשוהם

דברה לעסקים

שאלות נפוצות בהדברות באור יהודה

אנחנו מבצעים הדברה ירוקה עם חומרים ידידותיים ולכן אתם תצטרכו לצאת לשעה בלבד עד ייבוש החומר .

כן אפשר אך יש להוציא את הכלב או את הבעל חיים לזמן ממושך מהדירה ולרחוץ את המרצפות לפני שהוא נכנס כדי לוודא שלא נשאר סימני חומר 

אנחנו עובדים במתכונת מורחבת ופועלים כמעט בכל שעות היום עם צוות של 8 מדבירים שיגיעו אליכם מהיום להיום ! 

סרטון הסבר על הדברת פשפש המיטה בשוהם

פוסטים אחרונות בנושא הדברות בשוהם :

הדברה אקולוגית

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית כיום שיש כל כך הרבה חומרים מזהמים בעולם החל ממשקאות מתוקים, מזון שמכילים המון חומרים לא בריאים וחומרים שמתפוגגים באוויר כמו פיח של

קרא עוד »
הדברת חולדות

הדברת חולדות

הדברת חולדות מדביר חולדות מקצועי חולדות נראות במקומות רבים בסביבה של אזור המגורים. המטרה של הדיירים היא להרחיק אותן כיוון שהיא מעבירה מחלות ולכן חשוב

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

הדברת עכברים מדביר עכברים מקצועי עכברים הם מסוג החיות שרוב בני האדם מעדיפים לא לראות, בטח לא בפגישה אקראית בחדר האשפה או בתוך הבית. העכברים

קרא עוד »
הדברת צרעות

הדברת צרעות

הדברת צרעות ודבורים מדביר לצרעות ודבורים צרעות שבונות קן בבית, במשרד, במפעל או בכל מקום אחר, יוצרות מצב בעייתי ומסוכן. חלק מהזנים של הצרעות עלולות

קרא עוד »
עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

רישיון הדברה