להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

הדברה ברמלה

מדביר מוסמך

הדברה ברמלה היא היבט חיוני לשמירה על סביבה בריאה ונקייה. העיר ממוקמת באזור הידוע במזג האוויר החם ובתנאי הלחות שלה, מה שהופך אותה לכור גידול למגוון רחב של מזיקים, ביניהם ג'וקים, נמלים, מכרסמים ויתושים.
בגלל צפיפות האוכלוסיה , הבניה הישנה ותחזוקת העיר המון מזיקים שונים מתפתחים ברמלה ונכנסים לאנשים שגרים בבניינים גבוהים או אפילו בבתים פרטיים . 
בגלל שרמלה עיר שמתפתחת במהירות עם המון פרויקטים של בניה ושל דיור למשתכן חשוב מאוד לבצע הדברה מקצועית עם חברת הדברה מרמלה שמכירה היטב את מתאר השטח . במאמר הבא אני יסביר לכם מה המזיקים הנפוצים ברמלה ואיך אפשר להתמודד איתם , המשיכו איתי >> 

תוכן עניינים:
הדברה ברמלה

הדברה ברמלה⭐⭐⭐⭐⭐

איך אפשר להימנע מחרקים ברמלה ?

אחת הדרכים היעילות ביותר להדברת מזיקים ברמלה היא באמצעות אמצעי מניעה. זה כרוך בניקיון ותחזוקה שוטפת של המקום כדי להבטיח שאין מקורות מזון, מים או מחסה למזיקים. זה כולל אחסון נאות של מזון וסילוק פסולת, כמו גם איטום של סדקים וחריצים בקירות וברצפות שאליהם יכולים לחדור מזיקים.

מניעת חרקים בבית חיונית לשמירה על סביבת חיים נקייה ובריאה. אחת הדרכים היעילות ביותר למנוע חרקים היא לשמור על הבית נקי ומסודר. זה כולל טאטוא ושאיבת רצפות באופן קבוע כדי למנוע מנמלים לשוטט בבית, ניגוב דלפקים ומשטחים והבטחה שהמזון מאוחסן כראוי במיכלים אטומים למניעת חרקי מזון. אתה יכול גם לאטום סדקים או פתחים בקירות או בדלתות כדי למנוע כניסת חרקים וחולדות .

בנוסף, שמירה על היגיינה טובה על ידי שטיפת כלים מיד לאחר השימוש והוצאה קבועה של האשפה יכולה גם לסייע במניעת נגיעות חרקים. על ידי נקיטת הצעדים הפשוטים הללו, אתה יכול לעזור להרחיק חרקים ולשמור על בית נקי ממזיקים.

הדברה ברמלה עם מדביר מוסמך

בנוסף לאמצעי המניעה, ישנן גם מספר שיטות הדברה הנהוגות ברמלה. אחת השיטות הנפוצות ביותר היא שימוש בחומרי הדברה. חומרי הדברה המורכבים מפירתרואידים הם כימיקלים המשמשים להרוג או להרחיק מזיקים וידידותיים לסביבה.

עם זאת, השימוש בחומרי הדברה חייב להיעשות בזהירות מכיוון שהוא עלול לפגוע גם בבני אדם ובאורגניזמים אחרים שאינם מטרה. לכן, חשוב להשתמש בחומרי הדברה רק בעת הצורך ולפעול לפי ההנחיות לשימוש בטוח בהם.

הדברה משולבת (IPM) היא גישה נוספת להדברה שהופכת לפופולרית יותר ויותר בישראל ובמיוחד ברמלה . גישה זו כוללת שילוב של מספר שיטות, כגון ניטור אמצעי מניעה, והדברה מקצועית , להדברת מזיקים בצורה הוליסטית ובר קיימא יותר.

לוכד עכברים בת"א

הדברה לג'וקים ונמלים ברמלה

הדברה לגוקים ונמלים מתבצעת אצלינו על ידי מדביר מוסמך בעל היתר הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה , אנחנו באילנית הדברות משתמשים בחומרים ירוקים ללא ריח וללא סימנים לאחר ההדברה .

המדביר יבצע הדברה ירוקה מסביב לכל המעטפת הפנימית של הדירה , על חלונות בתוך ארונות , בתוך הבוידם , בורות ביוב ובכל מקום שיכול להיות בית גידול לתיקנים ונמלים.

לאחר מכן יש לצאת מהדירה או מהמשרד לשעה בלבד ולאחר מכן התנהלות רגילה .

אמביה (Embiidina )​

הדברה ולכידת חולדות ועכברים ברמלה

הדברה לחולדות והדברה לעכברים היא למעשה אותה פעולה שיכולה להתבצע על ידי שני אופציות : הדברה על ידי פיזור רעלים בצורה מבוקרת בתוך קופסאות האכלה , מצד שני אם נכנסה אליכם חולדה או עכבר לדירה עליכם מיד להזמין לוכד שיגיע ללכוד את העכבר בידיים או יציב מלכודות .

אנחנו נגיע אליכם תוך 30 דקות ונתפוס את העכברים בידיים 24 שעות ביממה עם צוות מיומן עם וותק משנת 1992!

לכידת חולדה באסלה

הדברה לפרעושים ברמלה

הדברת פרעושים חשובה כאשר הבית נדבק בפרעושים שהגיעו מבעלי חיים שהתחילו לעקוץ אתכם בפלג גוף התחתון. הדרך היעילה ביותר להדברת פרעושים היא באמצעות הדברה מקצועית לפרעושים . זה כולל שאיבת שטיחים ספות ומזרונים , כביסה למצעים וטיפול בחיות המחמד שלך עם אמצעי מניעה נגד פרעושים כמו אמפולה או כדור.

הדברה לפרעושים מתבצעת על ידי ריסוס חומר משולב IGR שקוטל גם את הבוגרים וגם את הביצים של הפרעושים .

הריסוס לפרעושים מתבצע על כל שטח הרצפה , יציאה לשעתיים עד ייבוש החמר ולאחר מכן התנהלות רגילה ללא סכנה לבני אדם או לבעלי חיים שלכם .

הדברה לפשפשים ברמלה

הדברה של פשפשים היא משימה מאתגרת שכן חרקים אלו ידועים בגמישותם וביכולתם להסתתר בנקיקים קטנים. הצעד הראשון בהדברת פשפשים הוא לזהות את אזורי הנגיעות, כולל מצעים, רהיטים וקירות. לאחר זיהוי, אתה יכול להשתמש בשילוב של טיפולי חום בקיטור של 150 מעלות , שאיבת הספות והמיטות בשואב אבק חזק וחומרי הדברה כדי לשלוט בזיהום. חשוב להקפיד על כל ההוראות בעת שימוש בקוטלי חרקים, ולהקפיד על טיפול יסודי באזורים הנגועים. כמו כן תידרשו להזמין שירותי הדברה מקצועיים גם עבור נגיעות חמורות וגם קלות .

ההדברה מתבצעת על ידי מדביר מוסמך דרגה 2 שיבצע קיטור לכל החדר , ולאחר מכן יבצע הדברה בכל הדירה עם חומר מאושר ומיועד לפשפשי מיטה.

לאחר מכן יציאה ל4 שעות עד ייבוש החומרים ולאחר מכן התנהלו רגילה , כבר באותו היום אפשר לחזור לישון בחדר .

הדברת פשפש המיטה

הדברה לבניין רמלה עם מדביר מוסמך

הדברה לבניין היא פעולה נפוצה שאנחנו מבצעים ברמלה והיא כוללת הגעה של מדביר מקצועי לביצוע ריסוס בכל החדר מדרגות מהקומה העליונה לקומה התחתונה , לאחר מכן הדברה בלובי ובמקלט.

כמובן שלא נפספס את חדר האשפה שהוא  הכי חשוב , מעטפת חיצונית של כל הבניין כדי למנוע מחרקים להיכנס פנימה, ואת כל בורות הביוב של הבניין שהם המוקד העיקרי לתיקן אמריקאי .
מחיר הדברה לבניין ברמלה נע בין 350-800 תלוי בגובה הבניין ומספר הביובים

הדברה לגוקים ונמלים

הדברה לטרמיטים ברמלה

טרמיטים הם לא רק מזיקים רגילים; הם מהווים איום משמעותי הן על האנשים והן על השלמות המבנית של נכס. ללא טיפול מתאים ואמצעי הדברה, טרמיטים עלולים לגרום לנזק חמור.

כדי למנוע נזק זה, חיוני להבין היכן שוכנים הטרמיטים בדרך כלל. הם נמצאים בדרך כלל באזורים קרובים לקרקע, כגון אריחים, עץ, ולפעמים בתוך קירות. לכן, השלב הראשון בטיפול בבעיה הוא זיהוי נקודות ההדבקה הללו. חברות הדברה מקצועיות מצטיינות בטיפול באזורים לא נגישים.

חברת ההדברה שלנו מתמחה בשירותי הדברת טרמיטים מקיפים תוך שימוש בשיטות מתקדמות ומחקר טכנולוגי חדיש לאיתור ומניעת נגיעות. בנוסף לשיטת הקידוח הקונבנציונלית, אנו מציעים גישה חדשנית ויעילה הנקראת NEMSIS. פתרון חדש ומתקדם זה הוכח כיעיל ביותר בהדברת טרמיטים באמצעות גרגירי פיתיון שתוכננו במיוחד. שיטת NEMSIS מהירה, יעילה וחסכונית.

בתהליך הקידוח אנו יוצרים חורים בקירות המבנה באמצעות חומרים מתקדמים לאיתור מקורות טרמיטים. לאחר מכן נסגרים חורים אלו באופן מקצועי, באמצעות חומר איטום התואם לצבע הרצפה, המספק פתרונות אסתטיים ופונקציונליים כאחד. כל טיפול מגיע עם אחריות מקיפה של עד 5 שנים.

המחיר להדברת טרמיטים בשיטת NEMSIS נע בין 1200-4000 ₪ לטיפול. במידה ובוחרים בשיטת הקידוח, המחיר נע בין 20-35 שקלים למטר.

הדברה ברמלה – סיכום

לסיכום, הדברה ברמלה היא חיונית לשמירה על סביבה בריאה ובטוחה. על ידי נקיטת אמצעי מניעה, שימוש בשיטות הדברה בטוחות ויעילות ואימוץ גישת הדברה משולבת, ניתן להדביר את המזיקים בצורה בטוחה גם לאדם וגם לסביבה. חשוב לתושבים ולעסקים לעבוד יחד כדי להבטיח שההדברה תילקח ברצינות ותעשה בצורה אחראית ויעילה.

אנחנו באילנית הדברות נשמח לבצע הדברה ברמלה אצלכם בבית , במשרד או בעסק .

אנחנו חברה משפחתית מבית דגן שפועלת כבר 3 דורות משנת 1992 עם צוות מדבירים מוסמך ומיומן שיגיע לבצע הדברה מקצועית עם חיוך!

הדברה טבעית
עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מומחה לפשפשים ומספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

רישיון הדברה
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat