הדברה במודיעין

הדברה במודיעין

מדביר במודיעין מוסמך ומקצועי עם וותק של 30 שנה !

חברת הדברה מקצועית במודיעין והסביבה עם היתר הדברה מורחב לכל סוגי המזיקים ולכידת בע"ח

הדברה במודיעין היא נושא מאוד מוכר במיוחד להדברת נמלים במודיעין או תיקנים , אך בגלל המתאר שטח ההררי יש מגוון רחב של מזיקים ומכרסמים שיכולים להופיע אצלכם בבית , איך מתבצעת הדברה במודיעין ? מה חשוב לבדוק על המדביר במודיעין שיגיע ? ואיך להתנהל לאחר ההדברה , המשיכו איתנו >>>> 

הדברה במודיעין

הדברה במודיעין היא נושא שכל דירה או כל בית פרטי הצטרך בשלב זה או אחר למרות שמצב התשתיות של העיר מאוד טובות והעירייה של מודיעין דואגת לתחזק היטב את השטח עדיין המזיקים מגיעים לכל מקום . 
גם אם אתם גרים בבתים מדורגים או בבניים בן 20 קומות הנמלים והתיקנים יכולים להגיע לכל מקום ושלא נדבר על חרקים אחרים כמו פשפשים , פרעושים , צרעות דבורים וכו' 

אנחנו מבצעים הדברות במודיעין על בסיס יומי עם אלפי לקוחות שממליצים עלינו מפה לאוזן כבר 30 שנה ! 

הדברה ירוקה במודיעין - מה המשמעות האמיתית

הדברה ירוקה במודיעין היא ביטוי שכל לקוח מהעיר שואל אותנו " מה המשמעות להדברה ירוקה " אז לאחר מאות אלפי שיחות הסברה כעט נסביר שהדברה ירוקה היא הדברה אמנם עם חומרים כימיים אבל החומרים הללו נקראים פירתרואידים ואינם מסוכנים לבני אדם , למעשה הם מסונטזים כימית בדומה לצמח החרצית ובעלי רעילות מאוד נמוכה לאדם ובע"ח אחרים ללא ריח . 
בהדברות הישנות במודיעין לפני עשרות שנים הייתם צריכים להכין את הבית היטב , לסגור את כל החלונות כמו צינוק לסדר את כל הבית ולאחר ההדברה לצאת ל12 שעות או יותר . 
כיום ההדברות פשוטות ובטוחות ! 
יציאה לשעה בלבד , ללא ריח ללא סימנים וללא הנחיות מקדימות נוספות . 

הדברה במודיעין
ריסוס לבית לחצר או לעסק במודיעין
✔️
הדברה במודיעין החל מ200 ש"ח 
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות מהיום להיום
רעלים ירוקים באישור המשרד להגנת הסביבה
צוות מוסמך ומקצועי עם ניסיון של 30 שנה !
הדברה ירוקה ללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו :
 

הדברה במודיעין ⭐⭐⭐⭐⭐

אילו סוגי הדברות במודיעין אתם מבצעים ?

אנחנו חברת הדברה מקצועית עם וותק וניסיון של 30 שנה , במהלך החיים הרחבנו את תחומי העבודה שלנו לכל סוגי המזיקים הקיימים בארץ החל מחרקים כמו תיקנים נמלים נדלים חיפושיות וכו' ועד ללכידת חולדות עכברים נחשים ואפילו פינוי פגרים . 

הדברת תיקנים (ג'וקים/מקקים) במודיעין

הדברת ג'וקים במודיעין תתבצע באופן שונה אם אתם גרים בבית פרטי או בדירה בבניין , אם אתם גרים בבית פרטי אנחנו מרססים את כל המעטפת הפנימית של הבית , לאחר מכן יוצאים החוצה ומרססים את כל המעטפת החיצונית ואת בורות הביוב כדי לוודא שאכן התיקנים לא יעלו לבית . 
הדברת ג'וקים במודיעין לדירה תתבצע על ידי ריסוס כל המעטפת הפנימית של הדירה ועל גבי החלונות כדי למנוע מהתיקנים לעלות מהחלונות . 
אחריות : על הדברת ג'וקים במודיעין אנחנו מעניקים אחריות מלאה לשנה ! 

מדביר ג'וקים
הדברת חרקים בהרצליה

הדברת נמלים במודיעין

הדברה נמלים במודיעין היא אולי ההדברה הכי נפוצה במודיעין , במהלך השנים ביצענו אלפי דירות נגד הנמלים שפשוט השתלטו על כל הדירות וכל הבתים הפרטיים . 
יש המון סוגי נמלים ועל המדביר תחילה להבין איזה סוג נמלה נמצאת אצלכם בדירה ורק לאחר מכן לטפל , לצורך ההסבר יש נמלה בשם מורית הבתים שמאוד אוהבת מקומות לחים ותהיה לרוב על השיש במטבח ואלו נמלים שמגיעים בדרך כלל לבתים דרך הצנרת של המים , מצד שני יש נמלה בשם בנאית ישראלית שאוהבת לבנות את הקן שלה באדמה רכה כמו עציצים והיא לרוב תיכנס לבתים מחוץ לבית לפנים דרך חריצים או חלונות . 
כאשר מבצעים הדברת נמלים במודיעין אנחנו מרססי את כל הדירה עם חומר מסוג טמפריד או דלתא סופר או שוהם , הריסוס מתבצע על הרצפה צמוד לקירות בכל המעטפת החיצונית של הדירה . 
במקרים חריגים אנחנו גם מוסיפים פיתיונות ג'ל כדי להבטיח הצלחה בהדברה בפעולה אחת . 
אחריות : עד פתרון הבעיה ! 

הדברת צרעות ודבורים במודיעין

כאשר מדובר בצרעות ודבורים חשוב מאוד להזמין מדביר מקצועי שיודע את העבודה ויש לו ניסיון ושלא תצטרכו להקפיץ אותו לבי"ח הקרוב אם יעקץ , הדברה לצרעות מאוד מאוד מסוכנת ויכולה לגרום למוות אם מתעסקים עם דבורים וצרעות בלי הידע הנדרש . 
כאשר אנחנו מגיעים לבצע הדברה לצרעות במודיעין אנחנו מגיעים מצוידים בחליפה מקצועית ומוטות טלסקופיים ארוכים מאוד שיגיעו לכל קן . 
נזריק חומר רב בלחץ ישירות לתוך הקן ונחסל את המלכה . 
אחריות : מלאה עד פתרון הבעיה – לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות 

הדברת טרמיטים במודיעין

הטרמיטים התחילו את המושבות שלהם יותר באיזורי החוף אך בשנים האחרונות ביצענו לא מעט הדברות טרמיטים במודיעין ולכן הוספנו גם את ההסבר הזה עליהם . 
הדברה לטרמיטים במודיעין תתבצע על ידי קידוחים של חורים זעירים במרצפות בקוטר 4 מ"מ במעטפת הדירה צמוד לקירות והזרקת חומר רב בלחץ . 
למעשה אנחנו ניצור מעטפת של חומר פעיל מסביב לכל הדירה כדי לחסל את המושבה של הטרמיטים שמסתתרת מתחת למרצפות. 
לאחר כל ההדברה אנחנו גם סותמים את החורים בצורה אסטטית עם חומר איטום שתואם למרצפות או לפרקט ומעניקים אחריות מלאה עד 5 שנים ! 

הדברת טרמיטים במודיעין
הדברת טרמיטים במודיעין

הדברת פשפשים במודיעין ( פשפש המיטה )

הדברת פשפש המיטה במודיעין היא פעולה מאוד שכיחה , למעשה פשפש המיטה איננו חרק עונתי בדומה לג'וקים שנכנס אליכם מהחלון . 
הפשפשים יגיעו אליכם לדירה אך ורק אם אתם ישנתם במקום נגוע בלי לשים לב ולאחר מכן חזרתם הביתה עם פשפש , הפשפשים יכולים להיות בכל מקום בחדר שינה ולכן לא תמיד אתם תמצאו אותם כמו שקעים , פילטרים של המזגן , חריצים בקיר , בברגים בבסיס מיטה וכו' 
את ההדברה לפשפש המיטה אנחנו מבצעים תחילה עם קיטור מקצועי ב 160 מעלות ובפעולה אנחנו קוטלים את הבוגרים ואת הביצים ולאחר מכן אנחנו מבצעים הדברה כפעולה משלימה כדי להבטיח שאכן אנחנו מחסלים את כל הפשפשים . 
על הדברה לפשפש המיטה במודיעין אנחנו מעניקים אחריות מלאה לשנה ללא תוספת תשלום על ביקורים חוזרים ! 

הדברה לבניין במודיעין

הדברה לבניין במודיעין אצלינו מתבצעת קצת שונה משאר המדבירים המסחריים הבשוק , אצליינו בהדברה לבניין תקבלו מעטפת מלאה לכל הבניין ותתבצע באופן הבא : 
הדברת כל החדר מדרגות
ארונות חשמל מים ותקשורת
לובי , מקלט וחדר אשפה
מעטפת חיצונית ובורות ביוב
( אין סכנה לדיירי הבניין או לבעלי חיים אשר נמצאים בדירות )
בסיום ההדברה אנו שמים מודעה לדיירי הביניין שבוצעה הדברה , סוג החומר , ומס' רשיון של המדביר שביצע.

בנוסף כאשר אנחנו מבצעים הדברה בבניין אנחנו עושים מבצע לדיירי הבניין הדברה בעלות מסובסדת של 50% הנחה באותו היום והשעה .

ההדברה לבניין במודיעין תהיה עם חומר מסוג דלתא סופר ללא ריח ומאושר משרד להגנ"ס 

הדברה לפרעושים במודיעין

חרקים קטנים שקופצים לכם על הרגליים ? הכירו את הפרעושים במודיעין שלרוב יתפתחו באזורים שהיו בהם בע"ח אחרים כמו חתולים או כלבים וחולדות או שאפילו חתולה המליטה והשאירה אחריה את הפרעושים . 
הדברה לפרעושים במודיעין תתבצע על ידי מדביר מוסמך ועם חומר מסוג ברקת יחד עם IGR כדי לקטול גם את הבוגרים וגם את הביצים . 

הדברת חולדות במודיעין

בעיר המדהימה הזאת עם המון עלויות ומורדות חיים בשקט ובשלווה גם החולדות אך לצערכם הרב החולדות לפעמים נכנסות לתוך הבתים ושם אנחנו נכנסים לסיפור . 
בגלל שכל הסביבה של מודיעין היא טבע פראי אי אפשר שלא יהיו חולדות .
החולדות במודיעין לרוב יהיו חולדות מצויות שאוהבות לטפס לגבהים , לאכול מזון על בסיס צמחי , ולהסתתרת בקרקע בשורשים של עצים או בגובה על העצים או בגגות רעפים . 
מדביר לחולדות במודיעין יגיע אליכם תוך שעה ויפזר רעלים ומלכודות מסביב לכל הבית . 
הרעלים הם מסוג אנטיקוגלנטים אינם מסוכנים לבני אדם ובע"ח אחרים עם מנגנון בטיחות מסוג ביטרקס כדי למנוע הרעלה של ילד. 

הדברה לחולדות במודיעין תתבצע אצלינו עם מדביר מקצועי ומוסמך שיציג לכם רישיון הדברה לפני שיתחיל כל פעולה , אצלינו תקבלו 100% פתרון לבעיית החולדות במודיעין ! 

צוות הדברה

לוכד עכברים וחולדות במודיעין

אז אם הגיע אליכם חולדה או עכבר והחליט להיכנס לתוך הדירה אין מה להיבהל .. אנחנו פה לעזור לכם 24 שעות ביממה !
פעמים רבות אנחנו גם נתקלים בלקוחות שלא בטוחים אם אכן יש להם חולדות או עכבר בבית ושולחים לנו תמונה או סרטון של הגללים ואנחנו עוזרים לכם להבין אם זה אכן חולדה או סתם לכלוך … 

 

אנחנו נגיע אליכם לבית נבצע סריקה יסודית ומהירה לאיתור החולדה וכאשר נאתר אותה ממש נלכוד אותה בידיים ( לא ממש בידיים יש לנו כפפות מיוחדות ) וכמובן שנשחרר אותה כשנחזור הביתה באחת החורשות ביער בן שמן .. 

מחיר לכידת חולדה או עכבר במודיעין משתנה בהתאם לשעה ויום ההגעה . 

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת מדביר במודיעין ??

יש המון מדבירים בשטח כל שנה צצים להם כל מיני שיפוצניקים שקונים מרסס או חברות ניקיון שמכניסים " על הדרך " ריסוס אחרי הניקיון . 
בואו נשים סוף לכל החאפרים הללו כי יש פה עניין קריטי עם רעלים ועדיף להזמין בעל מקצוע בכמה מאות שקלים בודדים אחת לשנה שנתיים מאשר לסכן את כל חיי המשפחה . 
זה בדיוק אותו דבר כמו שלא תחליפו בלון גז בבית ותסכנו את עצמכם בדליפת גז אז גם בהדברה הנושא מאוד קריטי כי ביישום לא נכון של חומר או שימוש בחומר אסור יכול להיות תקרית בטיחות נוראית !! 

  • תבדקו היטב שכל מדביר שמגיע אליכם הוא עם רישיון בתוקף בתוך הארנק !! ( יש לא מעט שמזייפים תמונה במחשב ) 
  • בדקו היטב על החברה קראו המלצות , ביקורות , שנות וותק , מוניטין , שאלו חברים ולקוחות על טיב החברה ועל היחס 
  • בדקו היטב עם המדביר שמגיע שהוא אכן יודע איך לטפל בבעיה שלכם והאם הוא מכיר היטב את סוג המזיק שיש לכם בבית ולא מגיע עם חומר פלא שירסס והכל יעלם .. 
הדברת חרקים בבורות ביוב

מה אפשר לעשות כדי למנוע ממזיקים להגיע אליכם בקיץ ?

במודיעין יש המון טבע ושטחים פתוחים , המון גנים והמון חצרות אך אם תיישמו את הפעולות הבאות תפחיתו ב 60% את הסיכוי של החרקים להגיע אליכם … 

  1. סגירת חורים וסדרים בקירות 
  2. ניקיון באופן שוטף של פחי הזבל של הבניין 
  3. הדברה אחת לשנה בבורות ביוב של הביין או הבית 
  4. גזימת עצים וענפים שנוגעים בבית שלכם או בבניין 
  5. הזמינו את העיריה אחת לכמה זמן שיבצעו הדברה ברחוב ( זה בחינם) 
  6. הקפידו על ניקיון יסודי של הבית 

הדברות במודיעין שביצענו לאחרונה :

הדברה ירוקה במודיעין ברחוב חטיבת גבעתי – 

הגענו לדירה בת 4 חדרים ביצענו ריסוס לבית נגד נמלים ותיקנים , הענקנו תעודת אחריות מלאה לשנה בכתב והדיירים היו צריכים לצאת מהדירה לשעה בלבד . 

הדברה לנמלי אש במודיעין ברחוב מגדל הלבנון – 

ביצענו הדברה על גבי כל הרצפה עם חומר ייעודי מסוג שהם , לאחר מכן פיזרנו פיתיונות מורעלים מסוג גרנולר וכך למעשה פתרנו את הבעיה עם תעודת אחריות מלאה עד פתרון הבעיה  הדיירים יצאו מהדירה לשעה בלבד ולא רחצו את הרצפה למשך 48 שעות . 

הרחקת יונים במודיעין ברחוב עמק החולה – 

הגענו לדירה עם מסתור כביסה ולמעשה הצבנו לה רשת מקצועית על כל המסתור כביסה כדי למנוע מיונים לקנן ולהיכנס , על הטיפול אנחנו מעניקים אחריות מלאה .!

הדברת פשפש המיטה בדירה ברחוב מגדל עוז – 

בדירה בת 5 חדרים הילדה חזרה מטיול מהצופים והביאה עימה פשפש המיטה ולאחר חודשיים שהלקוחות לא הבינו מה עוקץ אותם הם גילו את הפשפשים , ביצענו קיטור לכל המזרונים וכל המיטות ולאחר מכן הדברה יסודית בכל הדירה והענקנו אחריות מלאה עד פתרון הבעיה ( למרות שפתרנו את הבעיה בטיפול אחד ) 

מחיר הדברה במודיעין

טוב אז הבנתם שאנחנו מאמינים בגישה שקופה ובלי הפתעות ללקוחות שלנו , לאחר שהצגנו לכם את כל המידע על רוב ההדברות שאנחנו מבצעים , יש מגוון רחב של הדברות נוספות שאנחנו מבצעים שתוכלו לראות בתפריט . כעט בנינו עבורכם מחשבון הדברה שיגיד לכם בדיוק כמה עולה הדברה לדירה במודיעין או בית פרטי עבור כל סוג מזיק . לא תאמינו אבל גם על המחיר שתקבלו תקבלו הנחה נוספת כי הגעתם דרך האתר 🙂 
שאלות ותשובות על הדברה

פוסטים אחרונים בנושא :

הדברת נמלים במטבח

הדברת נמלים במטבח

מדי פעם אתם משאירים פרוסה על השיש וחוזרים לאחר כמה רגעים ורואים את כל הנמלים חוגגים לכם על הסנדוויץ? המון נמלים שמטיילים לכם בין הכלים

קרא עוד »
הרחקת יונים

הרחקת יונים

הרחקת יונים יונים בשבילנו הם סמל לשלום ולציונות אך מנגד זה היונים יכולות לגרום לנו סבל רב בהמון סיבות. היונים הינם חיות בעלי כושר הסתגלות

קרא עוד »
הדברת נמלי אש

הדברת נמלי אש

הדברת נמלי האש (נמלים אדומות) יושבים בחצר ולפתע נעקצתם מנמלה זעירה בצבע חום ? הילדה חזרה מהגן עם המון סימני עקיצות ברגליים ? ראיתם נמלים

קרא עוד »