הדברה ביבנה

הדברה ביבנה

מדביר ביבנה

הדברה היא כבר לא עסק פשוט ומאוד חשוב להזמין חברת הדברה מקצועית מיבנה שמכירה היטב את בעיות החרקים בעיר, מדביר מיבנה יוכל לענות לכם על כל בעיות החרקים שאצלכם בבית. כאשר מזמינים מדביר לדירה או לבית פרטי חשוב לדעת תחילה האם למדביר יש רשיון הדברה בתוקף ואילו חומרים הוא משתמש.

ענף ההדברה מלא במדבירים חדשים שאינם יודעים איך לפתור בעיות חרקים או אפילו בעלי מקצוע שלא עברו הסמכה ואין להם רשיון הדברה בתוקף מהמשרד להגנת הסביבה. אנו חברת אילנית הדברות חברת הדברה ביבנה שתיתן לכם מענה מהיר לכל סוג מזיק עם שירות 24 שעות ביממה ואחריות מלאה בכתב על העבודה ובנוסף תעודת ביצוע המדביר עם שם המדביר, סוג החומר שאיתו השתמש ומספר הרשיון האישי שלו.

הדברה ירוקה ביבנה

הדברה ירוקה היא הדברה באמצעות חומרים שאינם מזיקים לבני אדם בעלי רעילות מאוד נמוכה ברמת רעילות 0.05 ובעלי הרעילות הגבוה ביותר לחרקים עם LD 50 הנמוך ביותר , ככל שהLD50 נמוך יותר כך הקטלניות של החומר נגד חרקים גבוה יותר. אנו עובדים עם חומר מסוג טמפריד במינון 2-4 סמ"ק לליטר תרכיז מתחלב בעל שיחרור קפסולות איטיות לקטילה מיטבית של המזיקים. הדברה ירוקה נגד ג'וקים ונמלים תתבצע מסביב לכל קירות הבית ללא הכנה מוקדמת של הדירה ויציאה לאחר מכן לשעה בלבד ללא ריח וללא סימנים!
✅ הזמינו מדביר ביבנה החל מ-150 ₪ 
✅ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה 
✅ הדברת כל סוגי המזיקים והמכרסמים ביבנה
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✅ ריסוס בית ביבנה ללא ריח
כניסה לדירה לאחר שעה אחת בלבד
✅זמינות הדברה ביבנה מהיום להיום
✅ אחריות בכתב ואישור ביצוע על כל הדברה! 
לחצו עלי להצעת מחיר בWhatsApp

הדברה ביבנה תמונות

מדביר מומלץ ביבנה

כאשר מחפשים מדביר חשוב להבין שאתם רוצים לקנות שירות טוב וזה לא מוצר שאנחנו מוכרים , עולם ההדברה הוא עולם לא פשוט כי אנחנו מתעסקים בפתרון בעיות חרקים ונלחמים בטבע.

כאשר מזמינים מדביר חשוב שהמדביר יהיה בעל הסמכה , ניסיון ושירותיות גבוה שיעבוד עם חומרים איכותיים ומאושרים מהמשרד להגנת הסביבה ויפעל לפי ההנחיות ללא סכנת חיי אדם או הבעל חיים אצלכם בדירה .

מדביר מקצועי ביבנה יתן לכם אחריות מלאה על כל עבודה שיבצע בלי למצמץ פעמיים , יתן לכם שירות בחיוך כאשר תהיה בעיה בהדברה ולא ינסה לסבן אתכם כאשר ירוצו לכם ג'וקים בבית.

הדברה במשרד
הדברת פשפש המיטה

איך מוצאים חברת הדברה ביבנה מומלצת וטובה?

העידן של היום הרבה יותר פשוט למזמין השירות , לכל חברת הדברה יש אתר אינטרנט או דף פייסבוק שיכול להרשים אתכם אך לאחר הזמנה יתכן שיגיע אליכם מדביר לא מקצועי או סתם מדביר אחר ששלחו מחברה אחרת.

לפני שאתם מזמינים חברת הדברה חשוב להבין מי המדביר שהולך להגיע אליכם , האם יש לו רשיון , חשוב לקרוא המלצות וביקורות מהרשת על החברה ולהבין האם האתר הוא אתר של חברת הדברה או שהוא בכלל אתר לידים המספק עבודה לכלל המדבירים עם עמלו .

חברת הדברה איכותית תעניק לכם אחריות מלאה של החברה בכתב ועם תעודת ביצוע של המדביר עם מספר הרשיון וסוג החומר שהשתמשו בו.

אילו שירותי הדברה ביבנה ביצעתם לאחרונה?

יבנה היא עיר שאנו פועלים בה הרבה ומעדכנים מדי פעם בפעולות ההדברה שביצענו בעיר , אם ברצונכם לדעת איך מתבצעת כל סוג הדברה להלן פירוט ההדברות שביצענו ביבנה:

  • הדברת נמלי אש בדירת גן עם 5 חדרים ביבנה :

    הגענו ללקוח לאחר שהבנו שמדובר בנמלי אש הנחנו אותו לבצע איסוף של כל הצעצועים של הילדים ושל הכלב שלו כדי לבצע הדברה בטוחה. לאחר מכן ביצענו ריסוס בכל שטח הבית ובחצר כדי לחסל את הנמלים ולצמצם את האוכלוסייה בחומר מסוג שוהם במינון 0.1 לליטר, לאחר מכן ביצענו פיזור של גרגירים מסוג גירית בכל שטח החצר כדי שהנמלים יקחו לקן וירעילו את כל המושבה, מושבת נמלי האש יכולה להיות בכל מקום גם 2 מטרים מתחת לאדמה ופעולה זאת מאוד נחוצה כדי לוודא שאכן פתרנו את הבעיה.

    הלקוח שלנו קיבל אחריות מלאה מאיתנו עד פתרון הבעיה כדי שירגיש רגוע בנוגע להדברה!

  • הדברת ג'וקים ונמלים בבית פרטי ביבנה:

לאחר שיחה עם הלקוח הבנו שמדובר בבית עם 3 מפלסים כ 220 מטר רבוע, הלקוח מתלונן שבכל יום הוא רואה תיקנים ליד המקלחת והוזמן מדביר אחר ועדיין התיקנים ממשיכים להגיע. ובנוסף הוא רואה מדי פעם נמלים שמטיילות לו על השיש במטבח, שלחנו את משה המדביר שלנו ביבנה לבצע הדברה מקיפה בכל החדרים בבית על גבי הפנלים צמוד לקירות ולשים דגש במקלחות ובמטבח.

לאחר מכן ביצענו הדברה מקיפה מסביב לבית ופתחנו את בור הביוב שהיה מלא בתיקנים שזהו היה מוקד הבעיה. את הריסוס ביצענו עם חומר מסוג דלתא-סופר במינון 100 סמק לליטר חומר בעל אפקטיביות גבוהה גם לתיקנים וגם לנמלים ויוסי הלקוח שלנו קיבל אחריות מלאה לשנה.

הלקוח שלנו קיבל אחריות מלאה מאיתנו עד פתרון הבעיה כדי שירגיש רגוע בנוגע להדברה!

לאחר שהגענו לניטור הבעיה גילינו טרמיטים שאכלו במשך כמה שנים את משקופי הדלתות ואת פרקט העץ בבית , הטרמיטים הינם חרקים שנמצאים לרוב בקרקע מתחת למרצפות וניזונים מהעץ של המשקופים והפרקט. הגענו אליו עם צוות מיומן וביצענו קדיחות בכל רחבי הדירה בקוטר של 4 מ"מ למרצפות מתחת לפרקט וביצענו הזרקה של חומר נגד טרמיטים פרמיס לחול מתחת למרצפות, לאחר מכן ביצענו אטימה בצורה אסטטית לכל החורים כדי שלא יהיו סימנים כלל!

הלקוח שלנו קיבל אחריות מלאה ל 3 שנים כדי לוודא שאכן פתרנו את הבעיה!

  • הדברת פרעושים ביבנה:

הדברת פרעושים בוצעה בחצר של בית לאחר המלטה של חתולה מאחורי מנגל חשמלי שלא עבד הרבה זמן. הגענו ללקוח וביצענו ריסוס בחומר ייעודי נגד פרעושים מסוג טמפריד בעל שחרור איטי של החומר ובנוסף עם חומר IGR כדי לקטול את ביצי הפרעושים יחד עם הבוגרים.

הפרעושים נמשכים לשילייה שעוטפת את הגורים של החתולים וכמעט בכל פעם שיש המלטה של חתול אצלכם בגינה יש סיכוי גבוה שיגיעו פרעושים, לאחר מכן הלקוח התרחק מהאזור בסך הכל לשעה בלבד ולא נשאר ריח או סימנים והכי חשוב נגמרו הפרעושים עם אחריות מלאה ל 3 חודשים בעלות של 350 ₪.

כמה עולה הדברה ביבנה?

מחיר ההדברה משתנה בהתאם בהתאם לסוג המזיק, גודל האזור, שעה ועוד.

הדברה ביבנה
הדברה בתל אביב