להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

הדברה בגני תקווה

הדברה מקצועית בקרית מלאכי

גני תקווה היא עיר הנמצאת בבקעת האונו, קרוב לגוש דן, ומשתייכת למחוז במרכז הארץ. היא משתרעת על פני שטח קטן יחסית, אך עם אוכלוסייה מגוונת המתרחבת בקצב מהיר. התושבים נהנים מחיי קהילה תוססים, גני שעשועים ופארקים ירוקים, מערכת חינוך מצוינת, ושירותים מוניציפליים ברמה גבוהה. כמו כל יישוב עירוני, גני תקווה מתמודדת עם בעיות של מזיקים שונים, מה שהופך את שירותי ההדברה בעיר לחיוניים ביותר.

שירותי ההדברה של אילנית הדברות זמינים בזמינות גבוהה ובפריסה ארצית רחבה ומתמחים בביצוע מגוון עבודות הדברה באופן  יסודי ומקצועי. בעזרת צוות אנשי המקצוע המומחים אתם יכולים לדעת שאתם בידיים טובות. אנו באילנית הדברות מציעים מגוון רחב של שירותי הדברה המתאימים להתמודדות עם מגוון המזיקים בבית ובמקום העבודה.

מדביר מוסמך

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

תוכן עניינים:
הדברה בגני תקווה

למה לבחור באילנית הדברות על פני מתחרים?

 • שירות אמין ✔ תלוי על מי תיפול
 • זמינות גבוהה ✔ תלוי מתי תתקשר
 • פריסה ארצית ✔ תלוי איפה אתה גר
 • מחירים נוחים ✔ תלוי אם אתם מכירים
 • תעודת הדברה בתוקף ✔ תלוי את מי שואלים
 • מומחיות של שנים ✔ תלוי איזה מדביר
 • שימוש בהדברה ירוקה ✔ תלוי אם תשאלו לבד
 • אחריות על העבודה ✔ תלוי ביום ובמדביר

הדברת טרמיטים מקצועית בגני תקווה וכל אפשרויות העומדות בפניכם

הדברת טרמיטים בגני תקווה היא אחת המשימות המורכבות ביותר בתחום ההדברה וכזאת שכדאי לפנות למומחים כבר בסימני הנוכחות הראשונים. טרמיטים יכולים לגרום לנזקים כבדים לרכוש ולמבנה, ולכן חשוב לטפל בהם באופן מקצועי. ישנם כמה שיטות להדברת טרמיטים:

 1. הדברה בשיטת הקידוחים הפופולרית – שיטה זו כוללת קידוחים קטנטנים בקרקע מסביב לכנס ולעיתים בתוך המבנה והזרקת חומרי הדברה יעילים הפועלים באופן מידי. החומרים הללו יוצרים מחסום רעיל שמונע מטרמיטים נוספים להתיישב במקום לאורך זמן ומחסל את המושבה הקיימת במהירות.
 2. טיפול בטרמיטים עם מערכת נמסיס – נמסיס היא שיטת הדברה חדשנית ושונה מהשיטות המוכרות כיום, המתמקדת בניטור, ניהול וחיסול מושבות הטרמיטים. השיטה מבוססת על הצבת תחנות נמסיס שמושכות את הטרמיטים, אשר לוקחים את הפיתיונות המורעלים בחזרה לקן. כך, המערכת מחסלת את הטרמיטים ביעילות ובמהירות, ללא צורך בקידוחים. המערכת פועלת בצורה ממוקדת ומחסלת את כל המושבה מבפנים, ומבטיחה פתרון ארוך טווח לבעיה.
 • עלות הדברת טרמיטים בגני תקווה בשיטת הקידוחים החל 30 ₪ למטר
 • עלות הדברת טרמיטים בגני תקווה עם מערכת נמסיס מתחיל מ 1200 ₪ לתיבה ראשונה 800 כל תיבה נוספת.
הדברת טרמיטים בשיטת נמסיס החדשה

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

הדברת פשפשי מיטה באופן יעיל ומקצועי

פשפשי מיטה הם מזיקים קטנטנים אך מטרידים מאוד. הם ניזונים מדם ויכולים לגרום לגירודים ואלרגיות. כדי להיפטר מהם, מומלץ לקרוא לאילנית הדברות שיבצעו עבורכם הדברה נגד פשפשי המיטה בגני תקוה.

לפני הגעתו של מדביר מקצועי מטעמינו הוא יעביר לכם רשימה של הכנת השטח בבית על מנת להבטיח שתהליך ההדברה יהיה יעיל ונכון.

בין הדברים שתצטרכו לעשות לפני הגעת איש המקצוע מטעמינו: שאיבה יסודית של כל המשטחים שניתן, כביסה במעלות גבוהות של כריות, שמיכות, צעצועים וכל מה שניתן – לחילופין ניתן להעביר את מחפצים המתאימים במייבש לסיבוב ייבוש בחום.

דרכי ההדברה נגד פשפשי המיטה:

 • טיפול בחום – טיפול קיטור מקיף בחום גבוהה במכשיר ייעודי וחזק שהורג מידית את פשפשי המיטה והביצים שלהם.
 • הדברה בריסוס – שימוש חומר הדברה בריסוס מיוחד שמיועד בבדיוק להדברת פשפשי המיטה. מדביר מקצועי מטעמינו ירסס את כל האזורים הנגועים ויוודא שהחומר חודר לכל החריצים והסדקים ולא ישאיר פשפש אחד חופשי.

בסוף פעולת ההדברה תקבלו תעודת אחריות על העבודה ובמידת הצורך נחזור לטיפול נוסף ללא עלות!

עלות הדברת פשפשי מיטה בגני תקווה החל 600 ₪ לחדר תלוי במספר החדרים

הדברה ירוקה ובטוחה נגד נמלים ותיקנים

הדברה ירוקה בגני תקווה היא פתרון מושלם למי שמעוניין להיפטר ממזיקים מבלי לפגוע בסביבה או בבריאות בני ביתו. בביצוע הדברה ירוקה משתמשת חברת אילנית הדברות בחומרי הדברה ייעודיים בעלי רעילות נמוכה לאדם ובעלי חיים. כל חומרי ההדברה בהם משתמשים המקצוענים של אילנית הדברות עומדים בתקנים רגולטורים מחמירים ובסטנדרט הגבוהה שנקבע ע"י המשרג להגנת הסביבה. הנה מספר דרכים לביצוע הדברה ירוקה נגד נמלים וג'וקים:

 1. פיתיונות ג'ל לנמלים – פיתיונות אלו מכילים חומרים שמושכים את הנמלים ומעבירים את הרעל לתוך הקן, מה שמוביל לחיסול המושבה.
 2. ריסוס בחומרים אורגניים – חומרים כמו פירתרואיד, המופק מצמח החרצית, משמשים להדברת תיקנים ונמלים מבלי לפגוע בסביבה.

 

עלות הדברה ירוקה בגני תקווה החל מ250 ₪ תלוי במספר החדרים.

הדברת נמלים במטבח

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

מיומנו של מדביר

 • ריסוס והדברה נגד יתושים בפארק ציבורי – כאשר התעורר הצורך לביצוע הדברת יתושים בפארק ציבורי, אילנית הדברות משתמשים בשיטות מתקדמות כמו ריסוס ערפול. המדביר שלנו הגיע מצויד במרסס חשמלי בלחץ גבוה שמסוגל להגיע לכל פינה בפארק. החומר בו אנו משתמשים הוא ידידותי לסביבה ובעל רעילות נמוכה לבני אדם.

  הדברה ירוקה נגד ג'וקים בדירה ברחוב הגליל – הוזעקנו לדירה פרטית בעקבות ג'וקים שהפכו למטרד קיצוני בנכס. ביצענו הדברה ירוקה מותאמת נגד תיקנים הכוללת שימוש בפיתיונות ג'ל וריסוס מקיף בשטח הדירה. ביצענו את הדברת הג'וקים בדייקנות וביעילות, מבלי לפגוע בבריאות הדיירים. כבר לאחר שעה קלה יכלו בני המשפחה לחזור לדירה ולהמשיך בנחת בחייהם.

  הדברת טרמיטים בשיטת נמסיס ברחוב הכרמל – שיטת נמסיס להדברת טרמיטים היא אחת השיטות היעילות והמתקדמות ביותר. ההתקנה כללה הצבת תחנות פיתיון עם חומרים שמונעים מהטרמיטים להשיל את השלד החיצוני שלהם, הטרמיטים לוקחים את הפיתיון לתוך הקן, מה שגורם לחיסול כל המושבה. והתקנה של תחנת ניטור למעקב.

  השיטה אינה כוללת קידוח לריצפה ומספקת הגנה ארוכת טווח נגד המזיקים.

הדברה לעשבים

לכידת חולדות מקצועית

חולדות הן מזיקים חכמים וקשים להדברה. לכידת חולדות מקצועית מתבצעת על ידי מדביר מקצועי שמגיע למקום ומבצע סריקה יסודית. המדביר משתמש במלכודות שונות ופיתיונות שמיועדים למשוך את החולדות. לאחר הלכידה, החולדות מפונות מהאזור בצורה הומנית ובטוחה ומשוחררות הרחק ממגורים של בני אדם.

לכידת חולדות בגני תקווה החל 450 ₪ תלוי בשעה

הדברת חולדות בגני תקווה החל 350 ₪ תלוי בכמות הרעלים והתיבות ששמים

מדביר מקצועי בגני תקווה

כחברת הדברה מקצועית על אילנית הדברות להתמחות בטיפול במגוון רחב של מזיקים, כולל נמלים, תיקנים, טרמיטים, פשפשי מיטה, יתושים וחולדות. השימוש בשיטות הדברה ירוקה והדברה בריסוס מבטיח טיפול יעיל ובטוח. המדביר מגיע למקום עם כל הציוד הנדרש ובעל ידע נרחב בזיהוי המזיקים והתאמת שיטת ההדברה המתאימה ביותר.

להדברה אמינה – רק אילנית הדברות!

כאשר מדובר בהדברה אמינה ויעילה, הבחירה הטובה ביותר עבורכם היא חברת אילנית הדברות. אנו מציעים פתרונות מתקדמים לכל בעיות המזיקים, ומביאים עימנו ניסיון רב של למעלה מ-30 שנה בתחום. צוות המומחים של אילנית הדברות מספק שירות מקצועי ואיכותי, תוך הקפדה על שימוש בשיטות הדברה ירוקות ובטוחות לאדם ולסביבה.

מומחיות של למעלה מ-30 שנה!

עם ניסיון של יותר מ-30 שנה, חברת אילנית הדברות צברה ידע ומיומנות שאין שני להן בתחום ההדברה. כל מקרה נבדק ומטופל בצורה מקצועית, עם פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח. הניסיון הרב מאפשר להתמודד בהצלחה עם כל סוגי המזיקים, ולהבטיח פתרון מלא לבעיה.

עם אילנית הדברות תקבלו שירות אמין ואיכותי, המבטיח פתרון מהיר ויעיל לכל בעיות ההדברה. חייגו עכשיו ותנו לנו לטפל בבעיה שלכם בצורה המקצועית והאמינה ביותר >>

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
ובעל תואר B.A לכלכלה ומנהל עסקים
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445 

 

הדברה בגני תקווה ⭐⭐⭐⭐⭐

רישיון הדברה
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat