להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברה בבית עם בעלי חיים

הדברה בבית עם חיות מחמד ( כלב חתול תוכי דגים אוגרים וכו' )

כמעט לכל בית יש בעל חיים בין אם זה כלב או חתול דגים ואפילו אוגרים , לכל דירה או בית פרטי יש לבצע הדברה אחת לשנה כנגד תיקנים פרעושים או חרקים נוספים אך מהם ההנחיות כאשר יש בעלי חיים ? האם ההתנהלות רגילה ? איך מבצעים הדברה בטוחה עם בעלי חיים ? מהם הסימנים של הרעלה ? איך בוחרים חברת הדברה להדברה עם בעלי חיים ? המשיכו איתנו ונענה על כל השאלות ….

הדברה ידידותית לבעלי חיים עם שמירה על בטיחות !
✔️
הדברה בבית עם בעלי חיים החל 250 ש"ח
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות מהיום להיום
רעלים ירוקים באישור המשרד להגנת הסביבה
צוות מוסמך ומקצועי עם ניסיון של 30 שנה !
תעודת ביצוע עם פירוט הביצוע בסיום הטיפול ( שם , מס' רישיון , סוג חומר , מינון)
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו :

 

הדברה בבית עם בעלי חיים ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברה בבית עם בעלי חיים

הדברה תתבצע אך ורק עם מדביר מקצועי בעל ידע וניסיון ועם חומרים מאושרים לשימוש , המשרד להגנת הסביבה לא הנחה את המדבירים בהכשרתם על נושא הטיפול בבתים עם בעלי חיים כי ישנם המון תכשירים שונים בעל אפקטיביות שונות ובעלי חיים שונים וכאשר לא ניסו את התכשירים על בעלי החיים לא חוקקו תקנות ברורות בנושא הזה .
כך שלמעשה גם אם מדביר ירעיל את כלבכם לא תוכלו לתבוע את המדביר או את החברה בה הוא עובד כי אין תקנות ברורות ולכן אנו ממליצים לבחור חברת הדברה מקצועית שיודעת לבצע הדברה במקומות רגישים כמו בתים עם בעלי חיים , מרפאות , בתים עם תינוקות וכו'

הדברה בבית עם בעלי חיים
הדברה בבית עם בעלי חיים

מה חשוב לבדוק לפני הדברה בבית עם חיות מחמד ?

רישיון – בידקו היטב את הרישיון של המדביר את הגבלתו את תוקפו של ההיתר
ידע וניסיון – בידקו האם למדביר יש ידע וניסיון בתחום ההדברה בבית עם בעלי חיים והוא לא מגמגם בהנחיות
חומרי הדברה – בידקו היטב שהחומרים הם תכשירים המאושרים לשימוש ביתי ואינם תכשירים חקלאיים ובעלי תקן מהמשרד להגנת הסביבה ועם תוקף
יומן ביצוע – המדביר שביצע את ההדברה בבית עם חיות מחמד מחויב להשאיר לכם טופס ביצוע המצויין בו את מספר ההדברה האישי של המדביר , סוגי החומר והמינון , מס' טלפון נייד לשאלות והנחיות להמשך

איך להכין את הדירה לפני הדברה בבית עם חיות ?

רהיטים – הזיזו את כל רהיטי הבית שצמודים לקירות כ 20 ס"מ כדי שמדביר יוכל לבצע את ההדברה בקלות ולהגיע לכל מקום

צעצועים וממתקים – בידקו היטב שלא שחכתם צעצוע עצם כדור וכו' מתחת לספות מיטות ומקומות אחרים

מזון ושתייה – הרימו את הכלי אוכל ושתייה של החתול או הכלב מהרצפה ושימו במקום סגור במקום שחומר ההדברה לא יהיה קרוב .

הרחיקו את בעל החיים – תוציאו את בעל החיים כפי שהנחה אתכם המדביר

רישיון מדביר מוסמך

הדברה בבית עם כלב -

בטח אתם רוצים לדעת לכמה זמן מוציאים את הכלב .. אז זה מאוד תלוי בגודל הכלב וגילו , כלב זאב בן שנתיים ושוקל כ 20 קילו שונה מאוד מכלבה פינצ'רית בת 12 מבחינה רפואית ופיזיולוגית ולכן אנו ממליצים ללקוחות שלנו להוציא את הכלבים למשך 8-12 שעות כמה שיור יותר טוב אך האידיאל הוא 24 שעות וחזרה אך ורק לאחר שטיפה !
ישנם תכשירי הדברה שמשאירים אבקתיות על הרצפה , לא רואים זאת בעין אך הכלבים סופגים את החומר הפעיל דרך כפות הרגליים או לחילופין נשכבים על הרצפה וסופגים את החומר ולכן אין כניסת בעלי חיים לדירה לפני שהדירה עוברת שטיפה יסודית !
כאשר מבצעים הדברה בבית עם כלב חשוב לבצע סריקה מקצועית ולבדוק שאין צעצועים ואוכל שמפוזר על הרצפה שלא תהיה סיטואציה שהכלב חוזר לדירה ואוכל או משחק עם משהו שנגע בו חומר הדברה .

הדברה בבית עם חתול -

חתולים הם חיות קצת יותר חסינות מאשר כלבים להפתעתכם מהסיבה שהחתולים הפכו בגלגול האבולוציה לחיות שורדות ברחוב עם גנים יחסית חסינים אך גם הם מאוד רגישים לתכשירי ההדברה השונים כמו לדוגמא תכשיר בשם שוהם המכיל סיפרמטרין שיחסית רעיל לחתולים .

יציאת חתולים מהדירה היא פעולה מאוד קשה לרוב בעלי החיות מחמד אך חשוב מאוד להוציא אותם ליום אחד בודד כדי לשמור על בטיחות ותוך כדי על טיב ההדברה ושיהיה לכם באמת שקט לשנה שלמה מחרקים .
הוצאת החתול תהיה בדרך כלל לא פחות מ 12 שעות והחזרתם אך ורק לאחר שטיפה , החתולים סופגים את הרעלים דרך כפות הרגליים שלהם או על ידי ליקוק כפות הרגליים ולכן ההרעלה יכולה להיות בקצב מהיר מאוד .

הדברה בבית עם כלב
הדברה בבית עם כלב

ריסוס שלא פוגע בבעלי חיים

כאשר רוצים לבצע הדברה נגד חרק מסוים ישנם אלטרנטיבות אחרות מלבד ביצוע ריסוס כמו טיפול באמצעות פורמולציית ג'ל או גרגירים אך פעולות אלו לא יעילות כנגד כל החרקים ויעילות אך ורק נגד הדברת נמלים , תיקן גרמני , תיקנים , טרמיטים , נמלי אש

הדברה בבית עם בעלי חיים ללא אפשרות להוציא אותם

לכל חרק יש שיטת טיפול שונה ולא כל טיפול יהיה אפקטיבי וטוב בשבילכם ולכן חשוב להתייעץ עם מדביר מוסמך לאיזה שיטת טיפול תהיה עדיפה אצלכם ותפטור לכם את הבעיה לזמן ממושך .
מעבר לכך שטיפול בג'ל או גרגירים יעיל לטווח קצר עד פתרון הבעיה ולא שארתי כמו ריסוס הבית

הדברה ידידותית לבעלי חיים
הדברה ידידותית לבעלי חיים

סימני הרעלה לאחר פעולת הדברה על כלב או חתול :

מרבית תכשירי ההדברה מבוססים על פירתרואידים שהם חומרים סינטטיים המחקים את פעולת צמח החרצית , חומרים אלו רעילים לבעלי חיים וגם אם המדביר אומר לכם שההדברה היא הדברה ירוקה , ההדברה תהיה רעילה לבעלי חיים .

אף אחד לא יודע האם החיית מחמד שלו רגישה לתכשירים שונים ולכן אנו תציין מהם הסימנים שאתם צריכים להתחיל לדאוג וללכת לווטרינר כאשר מבצעים הדברת חרקים בריסוס :

אפתיות , חוסר תיאבון , קושי נשימה , הליכה איטית , שכיבה ממושכת , ריר , הקאות ושלשולים , רעידות וכו'

כאשר מבצעים הדברת מכרסמים משתמשים בחומרים מסוג אנטי-קוגלנטים ( נוגדי קרישה) המעכבים את קרישת הדם ודילול ויטמין K בדם ולכם האנטידוט הוא מתן ויטמין לבעל החיים .
הרעלים מורכבים מדגנים , חומר פעיל , חומר מר , ומנגנון השהייה ולרוב הסימנים של הרעלה מרעל עכברים אצל כלבים או חתולים לרוב יהיה סימני דם בשתן או בצואה , סימני הקאה , שיעורים וגירויים , ריר וכו'

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם " וטרינר בכיכר " לשירות וייעוץ פתוח ומאויש 24/7 – 072-3718663

פעולות הדברה נפוצות בבית עם בעלי חיים :

הדברת פרעושים – הפונדקאי האהוב ביותר על פרעושים הוא כלבים וחתולים , פעמים רבות הפרעושים יורדים מבעל החיים לאחר טיפול של כדור או אמפולות ומתחילים להתפתח בדירה ולעקוץ את בני הבית , הדברה נגד פרעושים תתבצע על ידי ריסוס כל חלל הדירה ויציאה של בני אדם למשך שעה בלבד , חזרת הבעלי חיים תתבצע לאחר 8-12 שעות מינימום ולאחר שטיפה 

הדברת כיני יונים – כיני יונים יופיעו בעיקר בבתים שמגדלים תרנגולות או עופות אחרים כמו תוכים יונים או ציפורים , הכיני יונים יגיעו בגלל שיוני בר מהאזור יתחילו להגיע לאזור ולקנן בסמוך לכלוב ולהדביק את ציפורי הבית שלכם . 
ההדברה לכיני יונים תתבצע עם חומר מאושר לשימוש ותיושם בכל האזור שנגוע בכיני יונים לרבות רצפה קירות ותקרה 

הדברת נמלים – נמלים קיימים כמעט בכל דירה ומשרד אך במקומות שיש חיות מחמד הנמלים יופיעו יותר בגלל רמת הניקיון הירודה עקב בעל החיים כמו פירורים או צואה ושתן 

הדברת זבובים – כאשר בעל החיים עושה את צרכיו באזור אחד לאחר זמן מה מתפתח המון זבובים והדברה הופך להיות מטרד של ממש . 
הדברת זבובים תיעשה לאחר ניקיון יסודי של כל השטח ולאחר מכן נרסס את כל האזור שיכול להיות חממה נוחה לזבובים על הרצפה על קירות וכו' 

המלצות שלנו לפני הזמנת ריסוס בבית עם בעלי חיים :

אנו משפחת זליקובסקי לא סתם בחרנו בדרך חיים הסימולטנית עם בעלי החיים , אנו ממש אוהבים בעלי חיים לפעמים אפילו יותר מבני אדם .
חשוב לנו שתשמרו על בעלי החיים שלכם ותעשו מאמץ של יום אחד להוצאתם כדי לשמור על בטיחות ובמקביל גם שמירה על טיב ההדברה שתחזיק לכם באמת לכל השנה . 
שימו לב להרגשתם של בעלי החיים לאחר הריסוס ועקבו אחריהם כי שום חיית מחמד לא תקום ותגיד לכם שהיא לא מרגישה טוב .. 
אל תזלזלו בהנחיות המדביר הם באמת נכתבו בדם ! 
נסו לחקור על המדביר או חברת ההדברה שאתם מזמינים שאין להם ביקורות או תביעות בנושא הריגה או הרעלת בעלי חיים .

במידה ויש לכם שאלות נוספות או ייעוץ אנחנו תמיד פה בשבילכם ! 
054-8849445

הדברה במשרד
הדברה במרפאות
הדברה בבית עם בעלי חיים
הדברה בבית עם בעלי חיים
הדברה ברפאה אצל וטרינר
הדברה במרפאות
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat