ג'וקים בתמי 4

הדברת תיקן גרמני (ג'וקים קטנים) במוצרי חשמל קטנים במטבח

במקרים מיוחדים תוכלו לראות ג'וקים קטנים וג'ינג'ים שמסתובבים מאחורי התמי 4 או המיקרוגל באזורי המנוע החמים , לג'וקים הקטנים במתקן המים קוראים תיקן גרמני ובמאמר הבא נסביר למה יש תיקן גרמני בתמי 4 ולמה הם נמשים למכשירי חשמל המשיכו איתנו …

ג'וקים קטנים במכשירי חשמל במטבח

אז הכירו את התיקן הגרמני חרק קטן ממשפחת התיקנאים, צבעו חום בהיר גופו צר וגודלו כ 2 ס"מ.
התיקן הגרמני ניזון ממזון אורגני, הייחודיות שבו זה שהוא סוחב את תיק הביים על גופו וכך למעשה יכול להמשיך שושלת במקומות אחרים. עיקר פעילותו תהיה במטבחים במכשירי חשמל ובכל מקום שהוא לח וחמים כמו לדוגמא מנוע של מקרר.

מאיפה מגיעים ג'וקים לתמי 4 או למיקרוגל ?

אז בואו נספר לכם את הגלגול של החרקים עד הגעתם אליכם למכשירי חשמל בבית, נסעתם לסופרמרקט או עשיתם משלוח גדול עם המון קרטונים של מזון והיה תיקן גרמני קטן עם תיק ביצים על גבו שהסתתר בכפלי הקרטון וכך למעשה כל הבית נדבק.
התיקן הגרמני מאוד אוהב מקומות לחים וחמימים והמנוע של התמי 4 או המיקרוגל זה בדיוק המקום האידיאלי עבורו.

הדברה באמצעות ג'ל

הדברה לג'וקים בתמי 4 או במכשירי חשמל אחרים

הטיפול לתיקן גרמני מתבצע על ידי פיזור טיפות ג'ל פיתיונות מיוחדים שהתיקן הגרמני למעשה נמשך אליהם לוקח אותם איתו ישירות לקן שנמצא בתוך המנוע ומרעיל את כל האוכלוסייה. השימוש בפתיונות ג'ל חייבים להיעשות עם ג'ל איכותי ומקצועי כי אחרת התיקן הגרמני יפתח תנגודת ויתחזק מהחומרים כמו שקרה ב2016 ואז אתם תהיו בבעיה חמורה והמדביר שיגיע לטפל אחרי זה יגיע לתיקנים חזקים יותר.

*להדברת תיקן גרמני בבית צרו קשר »

הג'ל הכי טוב להדברה של ג'וקים במכשירי שתייה

יש המון סוגים שונים של ג'לים שאפשר לרכוש כמעט בכל חנות, על פניו כל הג'לים נראים אותו דבר אך הם מאוד שונים מבחינת חומרי המשיכה, עמידות לחום, חומר פעיל וכו'.
אתם יכולים לבזבז חודשים רבים במלחמה מול התיקן הגרמני וסביר להניח שאתם תפסידו אם לא תשתמשו בג'ל מסוג מקספורס או פרוג'ל או איווקט, כמו כן מאוד חשוב בכל חודש להחליף את הג'לים מחשש להתפתחות תנגודת.

האם ג'וקים בתמי 4 פוגעים במים שאנחנו שותים ?

הג'וקים למעשה לא באמת מגיעים למים והם נמצאים רק מסביב בכל מערכת החשמל, בכרטיס המכשיר, במנוע ובמשאבת מים.
מתקני השתייה הם אטומים וג'וקים לא יכולים לפגוע במים כי אם הם היו מגיעים למים אז כמובן שהייתם רואים מים נוזלים על השיש במטבח.

*להדברת ג'וקים בביתכם צרו קשר »

איפה הג'וקים אוהבים להסתתר חוץ מתמי 4 ומיקרוגל ?

הג'וקים מאוד אוהבים להסתתר בכל מכשיר חשמל שפולט חום מהמנוע אך בדרך כלל כשאננו מגיעים למטבח בדירה או משרד מיד יש לנו את המכשירי חשמל הנפוצים ביותר והם:
מיקרוגל, מכונות קפה, מקרר, קומקום, טוסטר, מקציף חלב, מדיח וכו'.

ג'וקים בתמי 4​

כמה עולה הדברה לג'וקים בתמי 4 ?

ההדברה לתמי 4 תתבצע על ידי מדביר מוסמך שייע עם האקדח ג'לים המיוד שלנו ויבצע פיזור של פתיונות הג'ל מסביב לכל המטבח ובעיקר מאחורי מכשירי חשמל, כמובן אם הג'וקים הגיעו למקומות נוספים בבית גם שם אנחנו נבצע אך בדרך כלל הם מתרכזים רק באזורי המטבח.

דבר נוסף שאפשר להוסיף הוא מלכודת ג'וקי בורי שתלכוד את התיקנים הבוגרים ותצמצם את האוכלוסייה אך נציב את המלכודות רק במקומות עם נגיעות קשה. עלות טיפול לתיקן גרמני נעה בין 300-600 ₪ תלוי בגודל המטבח ורמת הנגיעות.

*למחירון הדברה לחצו עלי »

✔️ הדברת ג'וקים החל מ 300 ₪
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

מידע נוסף על ג'וקים

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat