איך למנוע מחולדות לעלות לחלון ולמרפסת?

לפניכם 4 פעולות מנע כדי שחולדות לא יכנסו אליכם הביתה דרך החלון או למרפסת

ליאור זליקובסקי מדביר מוסמך 2650

חולדה על החלון או חולדה שמבקרת אצלכם במרפסת היא תופעה שכיחה מאוד בישראל, אתם יכולים לגור בקומה 22 או בקומת קרקע והסיכוי זהה בשני המקרים שתופיע אצלכם חולדה. עכברים לרוב לא יעלו לקומות גבוהות ולכן רק החולדה המצויה או בשמה השני "חולדת העליות" סביר להניח שתופיע.

מה עושים כשמגלים חולדה במרפסת? האם חייב להזמין לוכד חולדות מקצועי? אלו פעולות מניעה אפשר לבצע?
מדביר מקצועי ומוסמך עונה על השאלות »

חולדה בחלון ובמרפסת

מה עושים כשרואים חולדה על המסילות בחלון או במרפסת ?

כאשר מגיע אליכם חולדה למרפסת או שהיא מטיילת על החלון ונכנסת פנימה לתוך החלון היא סביר להניח שמנסה להיכנס פנימה וזה רק עניין של זמן עד שתיכנס. האפשריות שעומדות בפניכם הם:

הרחקת חולדות לבד –
תוכלו לנסות להפחיד את החולדה, להשפריץ עליהם מים או אפילו לחסום את הגישה. פעמים רבות הלקוח למעשה רק מעצבן את החולדה והיא חוזרת לאחר שעה עם כוח ותמריץ ומנסה להיכנס שוב. חשוב להרחיק אותם ואז לסגור את המקום שהם נכנסו אליו לפחות לשבוע שבועיים.

הרחקת חולדות עם מדביר מקצועי –
בדרך כלל אם החולדה לא הספיקה להיכנס, מדביר מקצועי יפעל בשתי צורות אפשריות:

  1. תחילה הוא יבין מאיפה החולדה הגיע ואיך היא טיפסה, אם לדוגמה החולדה הגיע דרך העצים אז גזימת הענפים תהיה הפעולה הכי אפקטיבית.
  2. המדביר יציב רעלים בקרקע בסמוך למחילות ולסביבת מחייה שלה.

למה לא לשים רעלים למעלה על החלון?

שאלה שתמיד שואלת שואלים אותנו והסיבה היא בגלל שלחולדות אין אוכל ומים בחלון למעלה ולכן הם כל יום חייבים לרדת למטה לאכול ולשתות ולכן חשוב לשים להם את הרעלים למטה, שנית גם לרעלים יש חומרי משיכה כך שאנחנו לא רוצים למשוך אותה למעלה אלה למטה לקרקע.

מרגע הזמנת המדביר להדברת חולדות מתי מגיע הפתרון?

אנחנו מפזרים רעלים מסוג אנטיקוגלנטים, לרעלים לוקח כ 72 שעות לחסל את החולדה עד שהמערכת החיסונית שלהם נפגעת לגמרי. הרעלים מוצבים בתוך שקיות כחולות שמכילות 15 גרם כל שקית אך כדי שחולדה תמות צריך בסך הכל גרם אחד.

אי אפשר לדעת מתי החולדות יחשפו לרעל או כמה חולדות יש באזור ולכן בדרך כלל עם עבודה מקצועית של מדביר מוסמך הפתרון מגיע לאחר שבוע ימים.

איך אפשר להימנע מחולדות שמבקרות אצלכם במרפסת? 4 פעולות

  • לצלצל לעיריה / מועצה שתגיע לטפל ברחוב – התפקיד של העיריה זה לטפל בעיר ולכן הם לא יכנסו לבניין הפרטי שלכם או לבית הפרטי אך הטיפול ברחוב ובסביבה הגאוגרפית חשוב ביותר.
  • צמצום מקורות מים ומזון – אם לא יהיה לחולדות מקורות מזון ושתיה הם יעזבו ויחפשו בית או בניין אחר לשכון בו.
  • צמצום מקורות מסתור – ג'נקיה, ערימות עלים, המון חפצים ישנים שזורקים במרפסת או בחצר, מקלטים פתוחים בורות ביוב שבורים ומחילות באדמה.
  • גזימת ענפים וחוטים – גזרו ונסרו את כל החוטים, כבלים, ענפים ובדים שהחולדות יכולות לעלות איתם אליכם לדירה.

כמה עולה הדברת חולדות?

אין מחיר מדויק להדברת חולדות מהסיבה שיש המון סוגים שונים של בתים, סיטואציות שונות, אזורים שונים בארץ וכמה שיטות טיפול. המחיר הממוצע להדברת חולדות בישראל על פי חברות הדברה השונות הוא בשעות היום  450 ₪

*עוד שירותים שתמצאו אצלנו

✔️ לוכד עכברים החל מ 350 ₪
הגעה תוך 30 דקות! 

✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם ניסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

מידע נוסף על מכרסמים וחולדות

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat