להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

הדברת נמלים

מדביר נמלים עם אחריות מלאה!

הדברה לנמלים כרוכה בנקיטת אמצעים למניעv או שינוי סביבת מחייה לנמלים בבתים ובאזורים אחרים. נמלים הן מזיקים נפוצים שעלולים לפלוש לבתים ולגרום נזק למבנים,לדירות משרדים עסקים ועוד. ישנן מספר דרכים לשלוט בנמלים, כולל שימוש בפתיונות, תרסיסים, אבקה ומלכודות. ניתן גם להשתמש בטכניקות טיפול משולבות של מזיקים למניעת התקפות נמלים על ידי זיהוי וחיסול מקורות מזון ומים, איטום נקודות כניסה והרחקת אתרי קינון פוטנציאליים. חשוב להשתמש בשיטות בטוחות ויעילות להדברת נמלים כדי למנוע פגיעה באנשים, חיות מחמד והסביבה.

נמלים הם חרקים כל כך בעייתיים כי הם כל הזמן חוזרים , הם כבשו כל יבשת אפשרית .. אפשר להגיד שהם הכובש הגדול ביותר בעולם , ולכן כאשר מדובר בהדברת נמלים אנחנו הכתובת . 

אם חיפשתם חברת הדברה מקצועית שתיתן לכם אחריות מלאה ואם יחזרו הנמלים הם יחזרו ללא עלות , הגעתם למקום הנכון !! 

תוכן עניינים : הדברה לנמלים

הדברת נמלים

משפחת הנמלים משתייכת לקבוצת החרקים החברותיים,
הנמלים אינם נכללים בין מעבירי המחלות וגם אינם גורמים נזק לרכוש אבל עקב הימצאותם בבתינו ונמצאות במזוננו לא נעימה לאדם ולסביבתו.

נמלים הינם החרקים היחידים שכבשו כל יבשת אפשרית על פני כדור הארץ וזה הפך קשה לפתור את בעיית הנמלים בבית לבד. אך מדביר מקצועי יוכל לפתור את בעיית הנמלים ללא בעיה.

הכירו את הנמלים

בישראל כ6  מינים נפוצים:
מורית נאה, מורית הבתים, בנאית ישראלית, נמלת הקציר קמפונית  ונמלת האש.

המושבה חיה ומתפתחת בקן ומורכבת מבעלי תפקידים:
מלכה, פועלות וחיילים.

גודלן מ- 0.5 מ"מ  עד 12 מ"מ.

נמלים הם תופעה לא נעימה בבית ובחצר ולכן הדיירים מבצעים כמה פעולות כמו למשל הדברת נמלים מקצועית, כדי למגר את התופעה שבה רואים טורים של נמלים אשר נעות במיקומים שונים לאורך ולרוחב מנקודה לנקודה. סימן ההיכר של משפחת הנמלים הוא תיל של חול שקיים בחצר או בדירה, כיוון שהנמלים הוציאו את גרגרי החול ויצרו ערימה.

הלקוחות שעדים למהלך זה של הנמלים, משוחחים אתנו כדי לתאם הדברת נמלים מאסיבית שתקטול את כל הנמלים וכך הם לא ייראו בתוך הדירות או בגינות סביב הבית.

ליאור זליקובסקי מדביר מוסמך 2650
הדברת נמלים

סוגי הנמלים הנפוצות בישראל

הנמלים הנפוצות בישראל הן מורית נאה, מורית הבתים, בנאית ישראלית קמפונית  ונמלת הקציר. בשנים האחרונות התווספה גם נמלת האש שהיא נמלה שונה לחלוטין בצורת ההתנהגות שלה ועלולה לעקוץ ולפצוע את הציבור ולכן עושים כל שניתן כדי להכחיד אותה מהבתים ומהחצרות.

 • הבנאית הישראלית – הנמלה הנפוצה ביותר בישראל מגיעות לעיתים קרובות לבתים וחצרות ובונות את הקנים שלהם בדרך כלל בשטח פתוח כגון חצר / שדה / עציצים / בקרקע מתחת לאבנים או בשורש צמחים ועצים לפעמים הם אפילו יוצרות תלולית של חול שיכולה להגיע עד ל 20 – 30 ס"מ גובה !
 • קמפונית – נמלים גדולות יחסית , חלקם עם כנפיים וחלקם ללא , פועלות בדרך כלל בשעות החשכה מאוד אוהבות להימצא על עצים גבוהים ומגיעות לבתים בדרך כלל על ידי ענפים שנוגעים בחלון הבית או על ידי תעופה . 
 • נמלי הקציר – נקראת גם נמלת גינה שחורה (Lasius niger)  נמלים מאוד נפוצות בארץ ומאוד גדולות , כולנו מכירים אותם בזכות השיירות הארוכות מאוד שהם יוצרות ושהם סוחבות על גביהם זרעים ומזון ישירות לקן עונת הפעילות שלהם הם בעיקר בסתיו ואביב לאחר הגשמים . 
 • מורית – נמלים קצות יותר וצבעם חום בהיר , נמצאות בעיקר באזורים לחים כמו שיש במטבח או במקלחות ומגיעות בעיקר דרך הצנרת של הבית ומערכות החשמל או דרך חריצים בקירות 
 • נמלת האש – הנמלה הקטנה ביותר בארץ , מגיע לבתים בעקבות קניה של עציץ נגוע ממשתלה או דרך החלונות או חריצים מחוץ לדירה , מאוד אוהבות להסתובב בכל רחבי הבית לעומת נמלים רגילות שיהיו בדרך כלל צמוד לקירות.
 • הנמלים נחשבים כחרקים המוצלחים ביותר והם כבשו כל יבשת אפשרית מלבד אנטרטיקה.
 • קן נמלים מורכב מפועלות שהם הנקבות, מספר בודד של זכרים ביצים גלמים וזחלים.
 • הנמלים מאוד אוהבים לקנות את הקנים שלהם באדמה או בקירות או בעצים.
 • הנמלים אינם ניזונים מעץ, הם ניזונים כמעט מהכל מלבד צלולוזה
 • הנמלים אינם מעבירי מחלות ואינם גורמים לנזקי רכוש.
חלקי הגוף של הנמלה

המלכה של הנמלים

בואו נדבר רגע על תוחלת החיים של המלכה, מלכת הנמלים כמובן.

תוחלת חייה של מלכת נמלים יכולה להגיע ל-30 שנה (!!!), בעוד שנמלה שאינה מלכה חיה בין שנה לשלוש שנים בלבד. והזכרים? הם חיים רק שבועות ספורים.

במושבות הנמלים, רק מלכת הנמלים מתרבה. היא מטילה ביצים מופרות, שמהן יבקעו נקבות או מלכות, וביצים שאינן מופרות, שמהן יבקעו זכרים. מלכת הנמלים אינה יורשת את המושבה של המלכה-האם. היא יוצאת מהמושבה שבה נולדה, מקימה מושבה חדשה ומתחילה חיים חדשים ועצמאיים

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

הדברת נמלים ⭐⭐⭐⭐⭐

רוצה לדעת את המחיר להדברה לפני שמזמינים ? מלאו את הפרטים במחשבון ההדברה שלנו ​

נמלים עם כנפיים-קמפונית פולחת

הנמלה המעופפת הנפוצה ביותר בישראל היא קמפונית פולחת (camponotus fellah) , המון מתבלבלים בינה לבין טרמיטים ויש אפילו מדבירים שמרמים לקוחות עם הנמלים הללו . 
קמפונית פולחת נמצאת לרוב בסביבת עצים גבוהים כמו אורן , אקליפטוס , אלון ועוד

הנמלה המעופפת הזאת מאוד אוהבת להגיע לבתים על ידי תעופה או אם יש לכם עצי ענפים שנוגבים בבית וכך הם נכנסות , לרוב הם יופיעו אצלכם חיות או מתות על המסילה של החלונות 
הקן של הקמפונית מתבסס על מלכה יחידה כמו מרבית הנמלים ו800-10000 פועלות שעובדות את הקן . 
הקמפונית פעילה לרוב בלילה ונמצאת ברוב היום על עצים ומתחת לשורשים ועצים רקובים , העונה שלהם היא מתחילת אפריל ועד סוף אוקטובר . 
בחודשים הראשונים של העונה יש מעוף כלולות בהם יוצאים הפריטים המכונפים ומבצעים זיווג בתעופה . 

איך להבדיל בין נמלה עם כנפיים לטרמיטים ?

מחושים :

לטרמיטים מחושים ישרים לעומת נמלים שהמחושים שלהם בצורת האות ו עם כיפוף 

כנפיים : 

לטרמיטים  זוגכנפיים ישרות שעומדות אחת על השניה ולנמלה כנפיים שיושבות אחת על השניה בצורה לא סימטרית , קצרות יותר משל טרמיטים ובערך באורך גופם 

גוף : 

לנמלים 3 פלגי גוף מחולקים באופן ברור ראש חזה שנץ  , לטרמיטים אין חלוקה ל3 חלקי גוף 

איך להבדיל בין נמלה רגילה לנמלת האש הקטנה ?

המון לקוחות רואים בכל הבית נמלים קטנות ובהירות שמזכירות מאוד את נמלת האש הקטנה אך חשוב להבין שלא כל הנמלים הקטנות בבית הם נמלי אש ויש אפילו מדבירים שילחיצו אתכם ויעלו את המחיר בשביל הדברת נמלים פשוטה למדי .. אז ההבדל העיקרי בין הנמלים הרגילות שבדרך כלל מורית נאה לעומת נמלת האש היא שנמלי אש עוקצות , שנית נמלי אש מסתובבות בכל מקום בבית לעומת נמלים רגילות שמסתובבות בעיקר צמוד לקירות ובמקומות לחים כמו מקלחת ומטבחים 
וההבדל העיקרי האחרון הוא שנמלי אש אוהבות מאוד לעלות על ספות ומיטות וכיסאות לעומת נמלים רגילות שלא סביר שיעלו לכם על המיטה או על הספה בכלל . 

קמפונית פולחת

שיטות הדברת נמלים רגילות

מומחי ההדברה שלנו שעברו קורסים מקצועיים, מכינים את חומרי הדברת נמלים יעודיים. ריסוס נגד נמלים המכיל חומר ששמו פירתרואיד שאין בו ריח והוא ידידותי לסביבה. המדביר מרסס את כל רחבי הבית, מאחורי כל פריטי הריהוט ובמקומות שבהם נראו הנמלים כמו בחדר האמבטיה, במטבח, ליד ארונות תקשורת וחשמל, לאורך השבילים בחצר ועוד. 

הדיירים מתבקשים לצאת מהבית למשך שעה אחת בלבד ולאחר מכן אפשר לפתוח את החלונות ולאוורר את הבית, אף על פי שהחומר לא יוצר כל ריח. ההמלצה שלנו היא לא לשטוף את הרצפות מיד לאחר הריסוס אלא להמתין 48 שעות לספיגת החומר במרצפות. כאשר מדובר על הדבר נמלים, המטרה היא שהחומר ייטמע בתוך האריחים והפרקטים וכך אם בעתיד יגיעו נמלים הביתה, הן יחושו את החומר וימותו באופן מידי.

אפשר גם להניח ג'ל או גרגרי פיתיון מורעל במקומות שונים שבהם נראו הנמלים. הג'ל שמכיל חומר רעיל ולכן כשהנמלים לוקחות אותו עבורן ועבור כל הנמלים בקן, כולן מתות.

ובקצרה – הדברת נמלים יכולה להתבצע בכמה שיטות:

 • ריסוס לנמלים – ריסוס חומר מסוג פירתרואיד ידידותי לאדם ללא ריח יציאה מהאזור לשעה בלבד ריסוס במקומות אשר מהווים חממה לנמלים כגון, אזור המטבח והמקלחת ,חריצים ,עדני חלון ארונות אמבטיה, עציצים, ארונות חשמל ותקשורת מסביב לכל הפאנל של הבית ובכל מקום אשר נראו נמלים.
 • ג'ל לנמלים – טיפול בג'ל ייעודי כנגד נמלים, הנמלים לוקחות את פתיון הג'ל לקן ומרעילים את כל הקן. ללא סכנה לאדם או לבעלי חיים. בהדברת נמלים בג'ל אין צורך להיערך לפני או לצאת מהאזור.
 • גרגירי פיתיון – גרגירי פתיון אותו אופן עבודה של הדברת נמלים בדומה לג'ל רק בפורמולציית גרגירים ללא סכנה לאדם או לבעלי חיים ואין צורך להיערך לפני או לצאת מהאזור.
הדברת מחסנים
הדברת נמלים

איך מבצעים הדברת נמלים לבד ?

הנמלים החלו להיכנס לדירה ואתם מתחילים להשתגע ? 

במקרים כאשר הנגיעות יחסית קלה ואתם רואים מספר בודד של נמלים אתם יכולים לרכוש את אחד הג'לים הנימכרים כמעט בכל חנות וסופרמרקט ולמרוח את הג'ל בכל האזור שנצפו בו נמלים ( הג'ל מאוד רגיש לתנאי טמפרטורה ולחות ואנו לא ממליצים לשים אותו במקלחות ומטבחים ) 

לחילופין כאשר יש הרבה נמלים בגינה אנו ממליצים על קניית תכשיר בשם " גרנולר" ופיזורו בכל רחבי הגינה היכן שנצפו בו נמלים , התכשיר למעשה הינו סוכר טחון ומורעל שהנמלים לוקחות לקן ומרעילות את כל הקן . 

הדברת נמלים טבעית

שיטות רבות היו מאז ומעולם להדברת נמלים בדרך טבעית עם מוצרים שיש לכולנו בבית . אנו כעט נמליץ לכם על שיטות שונות שיבלבלו את הנמלים ויתנו להם תחושת אי נעימות באיזור 

 1. קינמון – מקלות קינמון הם שיטת עבודה מאוד עתיקה , הם יעילים בדחיית הנמלים מהאזור , אפשר לפזר קינמון טחון בכל האזור , מקלות קינמון במרחקים של מטר אחד מהשני או לחילופין לרסס מים עם קנמון על השטח אחד ליומיים 
 2. פלפל שחור – כן גם הוא אחת השיטות העתיקות עם פלפל שחור כי הוא בעל ריח מאוד חזק , כמו שאנחנו לאחר שאנחנו מריחים מקרוב פלפל שחור מיד תוקף אותנו רפלקס התעטשות חזק מרוב עוצמת הריח אז תתארו לכם מה קורה לנמלה שהולכת על פלפל שחור 
 3. קליפות תפוז או לימון – היום יש גם תכשירי הדברה אורגנים המבוססים על קליפות הדר , אפשר לגרד את התפוזים באזור או לטחון את הקליפות עם מים ולרסס בכל השטח , זה גם יהרוג וגם ידחה . 
הדברת נמלים טבעית עם פלפל שחור
הדברת נמלים טבעית עם פלפל שחור

הרחקת נמלים באופן טבעי – אלו השיטות שכדאי לכם לנסות

 • לימון – לימון אמנם מוסיף המון אך נמלים פחות אוהבות את החומציות והריח שלו. קחו לימון שלם ופרסו אותו למספר חתיכות. פזרו את החתיכות במקומות נגועים ובעייתיים, והחליפו את הלימון בחדש לאחר כיממה.
 • קינמון – אבקת הקינמון היא אמנם תוספת מתוקה ללא מעט מטעמים, אך הריח הדומיננטי שלה פחות מועדף על נמלים. פזרו אבקה לאורך המסלול שהן נוהגות לעבור, וניתן לפזר גם בחריצים הקטנים בשיש או בקירות.
 • שמנים אתרים – יש מספר שמנים אתרים שהריח העז שלהם מרחיק נמלים. נסו שמן אתר בניחוח תפוז, מנטה או לימון גראס. מספיק לטפטף מספר טיפות במקומות בעייתיים ובחריצים.
 • חומץ – הכינו תרסיס ביתי באמצעות תערובת של חומץ עם מים בבקבוק. ניתן לבלבל את הנמלים ולהוסיף גם מיץ תפוחים מתוק, והשילוב יגרום בסופו של דבר להרחיק אותם מהמקום.

איך יודעים איזה חומר להדברת נמלים מומלץ?

יש מגוון חומרי הדברה מומלצים ומוכרים, כאשר חשוב להתמקד באלו המאושרים לשימוש ע"י המשרד להגנת הסביבה. חלק מהחומרים מיועדים לשימוש ע"י מדבירים מוסמכים, וחלק מהחומרים תוכלו למצוא בתכשירים שאתם קונים בחנות.
לפניכם כמה מהחומרים המומלצים הן לקהל הרחב והן למדבירים מוסמכים.

סוג חומר מומלץ להדברת נמליםלשימוש מדביר מוסמך לשימוש לקהל הרחב​
תרכיז רחיףאדמירל סופר, אדמירל, אלמוג, דרגון, פנטום, שוהם, באנג'יקילר
פיתיונות ג'ל רעילים פיתיונות ג'ל רעילים פרו ג'ל נמלים, אלפא ג'לאדווין, אנט ג'ל, פיקס ג'ל, פרו ג'ל, קווין ג'ל פיתיונות ג'ל להדברת נמלים
חומר ריסוס מסוג אירוסול ספריי סנו מסוגים שונים כמו k-300, k-500, k-c360 ספריי רייד קוטל נמלים B1
אבקה רטיבה סיפראקט, סיפרימי, רימקס, פרמתרול 25

3 שיטות להדברת נמלים – כך עושים זאת המקצוענים

 • ריסוס – השיטה הידועה והמוכרת מתבצעת ע"י ריסוס באמצעות חומר מבוסס פירתרואיד, אשר ידידותי לסביבה ולאדם, אינו מפיץ ריח רע ולא מסכן ילדים וחיות מחמד. חשוב להזמין מדביר מוסמך המשתמש בחומר זה ולא בחומרים מסוכנים אחרים. ניתן להשתמש בצורה בטוחה בחומר באזורים כמו המטבח, ארונות, המקלחת, חדרים, חריצים וחורים, מכשירים חשמליים ועוד.
 • פיתיונות ג'ל – גם כאן המדביר ישתמש בפיתיונות ג'ל לנמלים שאינם מסכנים את האדם והסביבה. השיטה מתאימה שיש צורך לחסל קן נמלים שלם, שאינו נגלה לעין ואין אפשרות לאתר או לרסס אותו. בדרך זו הנמלים לוקחות בעצמן את הפיתיון אל קן הנמלים והמלכה, ובכך מסייעות להשלים את המלאכה.
 • גרגרי פיתיון – אופן הפעולה דומה לשיטת הפיתיונות ג'ל, רק בפורמולה של גרגרים. גם בשיטה זו אין סכנה לבעלי חיים ולאדם, ואין צורך להתפנות מהבית או לסבול מריחות לא נעימים.

הצילו!? למה יש מכת נמלים בבית?

 • נמלים זו בהחלט מכה, אז הנה כמה סיבות טובות למה אתם סובלים ממכת נמלים בבית.

   

  • מקורות מזון – נמלים נמשכות לשאריות מזון ממגוון סוגים, כך שמספיק ולא ניקיתם את השיש או השולחן, או שגרגיר קטן ומתוק מצא את דרכו לרצפה, תצפו לשיירת נמלים חרוצות ורעבות במקום.
  • מים – נמלים לא רק מגיעות לאכול, אלא מחפשות מקור מים להרוות את צימאונן. ברזים מטפטפים, כיורים שנשארים רטובים או אזורים לחים מושכים כמות גדולה של נמלים למקום.
  • גישה נוחה – אם יש לכם חריצים או סדקים בקירות וברצפה, לנמלים יש עוד סיבה טובה לקפוץ אליכם הביתה, לגשש אחר מזון ולמצוא מקום לח ונעים להתאכסן בו.
  • היעדר טיפול מונע – נמלים יכולות להגיע בכל ימות השנה, רק תנו להן סיבה מספיק טובה. בהיעדר טיפול מונע כמו הדברה מקצועית, ככל הנראה תסבלו ממכת נמלים בכל השנה.

למה נמלים אוהבות לטייל על השיש או במקלחת ושירותים?

נדמה שלנמלים יש מקומות מועדפים במיוחד, כמו השיש במטבח או בסביבת המקלחת והשירותים. הנה כמה סיבות טובות לכך:

 

 • מזון על השיש – השיש במטבח הוא ללא ספק אטרקציה עבור הנמלים. גם אם למראית העין נדמה שהשיש שלכם מבריק, תהיו בטוחים שפספסתם כתם של מיץ תפוז מהבוקר או גרגירי סוכר קטנטנים שהתפזרו על המשטח.
 • תנאי מחייה במקלחת ובשירותים – נמלים אוהבות מקומות חמים ונמשכות ללחות השוררת בחדרי השירותים והמקלחת. גם האדים שנוצרים לאחר המקלחת והברז המטפטף מושך נמלים.
 • סדקים ונגישות – עבור הנמלים זו לא משימה מאתגרת להגיע למקומות כמו המטבח, המקלחת והשירותים. דווקא במקומות אלה יש לא מעט פתחים וחריצים קטנים, אשר מאפשרים מעבר נוח עבור שיירת נמלים בלתי פוסקת.

איך אפשר להימנע מנמלים בבית

הנמלים לרוב יגיעו לאזורים בעלי סניטציה ירודה ( ניקיון ) או מקומות עם רמת לחות ורטיבות גבוהה . 
כדי למנוע מהנמלים להתפתח אצלכם בבית עליכם לוודא שקודם כל הבית נקי ואתם מבצעים ניקיון יסודי אחת לכמה ימים , הנמלים סוחבים על גופם את פירורי הלחם שנופלים על השיש ועל הרצפה לדוגמא וכאשר תבצעו ניקיון לעיתים קרובות כך תמנעו מהם מציאת מזון והם יחפשו בית אחר ! 

סתימת חורים וסדקים- הנמלים מגיעים מחוץ לדירה לתוך הדירה באמצעות כניסה דרך חריצים בקיר , סתימת החריצים עם רובה או סיליקון בהחלט תפחית את סיכויים לנמלים . 
להזמין מדביר אחת לשנה – מדביר שיבצע אצלכם הדברה בבית אחת לשנה בהחלט יבטיח לכם שלא יהיה לכם נמלים לאורך זמן ותוכלו להינות מבית נקי מחרקים . 

ריסוס נגד נמלים

נמלים חיים באוכלוסיות מרובות של אלפים ומאות אלפי פריטים ולכן השיטה היעילה ביותר להדברת נמלים היא בריסוס נגד נמלים . 

את הריסוס נגד נמלים מרססים ישירות לקן לצורך קטילת הקן והריגת המלכה , לאחר מכן מבצעים ריסוס היקפי בכל השטח ובכל מקום שיכול להיות חלק מהמסלול הליכתם של הנמלים . 

לאחר הריסוס נגד נמלים יוצאים מהדירה לשעה בלבד ולא נשאר סימנים או ריח כלל , האחריות על ביצוע ריסוס נגד נמלים היא ל3 חודשים מכיוון שהנמלים מתחתחים באזורים שונים בכל פעם ואי אפשר למגר את התופעה לתמיד , בעבר היו נותנים את תחום האחריות לשנה שלמה אך בגלל שאנו עובדים עם חומרים ירוקים וידודיתיים לסביבה בעלי רעילות נמוכה לאדם האחריות היא כזאת . 

 

 

הדברה בחצר במרכז הארץ

הדברה לנמלים עם מדביר מקצועי

הדברה לנמלים בית מתבצעת על ידי מדביר מוסמך וחומרים מאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה . 
המדביר יבצע ריסוס בכל שטח הבית , על חלונות , צמוד לקירות , מתחת לברזים , בתוך ארונות ובכל מקום שיכול להוות חממה לנמלים . 
ההדברה הינה רעלן מגע , כל נמלה שתיגע בחומר בטווח של 3-12 חודשים המערכת העצבים שלה תיפגע והיא לאחר כמה דקות תמות . 
כמו כן חשוב לשלב מספר טכניקות כגון פתיונות ג'ל וגרגירים במקומות שאין אפשרות לרסס  . 
הדברה לנמלים בגינה תתבצע על ידי ריסוס הקנים ופיזור של גרנולר בכל שטח החצר וסגירת ההשקיה של המים למשך 48 שעות כדי לתת לנמלים לקחת את החומר למלכה . 

מחיר הדברה לנמלים בבית פרטי : 350-500 ₪
מחיר הדברה של נמלים בדירה : 300-450 ₪
מחיר הדברה של נמלים במשרד : 300-500 ₪
מחיר הדברה של נמלים בבנין : 350-600 ₪
מחיר הדברה של נמלים בגן ילדים : 400-600 ₪


השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מומחה לנמלים ומספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

הדברת נמלים ⭐⭐⭐⭐⭐

רישיון הדברה

הדברת נמלים מתבצעת בכמה שיטות , או בריסוס או ג'ל או פיזור גרגירי גרנולר 

ההמלצה שלנו היא לבצע הדברה לנמלים כל פעם שמתחילים לראות אותם ולא פחות מ3 חודשים 

כמובן , אחריות מלאה ל3 חודשים . אם הנמלים חוזרות אנחנו נחזור לטיפול נוסף ללא עלות ! 

ההמלצה שלנו היא בתחילת האביב עד סוף דצמבר  

אנשים שהתעניינו בהדברת נמלים התעניינו גם בזה...

כל מה שחשוב לדעת על נמלים ​

נמלים במטבח

הדברת נמלי אש

נמלים עם כנפיים

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat