להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

053-4292959

הדברת נמלים

נמלים הם חרקים כל כך בעייתיים כי הם כל הזמן חוזרים , הם כבשו כל יבשת אפשרית .. אפשר להגיד שהם הכובש הגדול ביותר בעולם , ולכן כאשר מדובר בהדברת נמלים אנחנו הכתובת . 

אם חיפשתם חברת הדברה מקצועית שתיתן לכם אחריות מלאה ואם יחזרו הנמלים הם יחזרו ללא עלות , הגעתם למקום הנכון !! 

משפחת הנמלים משתייכת לקבוצת החרקים החברותיים,
הנמלים אינם נכללים בין מעבירי המחלות וגם אינם גורמים נזק לרכוש אבל עקב הימצאותם בבתינו ונמצאות במזוננו לא נעימה לאדם ולסביבתו.

נמלים הינם החרקים היחידים שכבשו כל יבשת אפשרית על פני כדור הארץ וזה הפך קשה לפתור את בעיית הנמלים בבית לבד. אך מדביר מקצועי יוכל לפתור את בעיית הנמלים ללא בעיה.

בישראל כ 5 מינים נפוצים:
מורית נאה, מורית הבתים, בנאית ישראלית, נמלת הקציר ונמלת האש.

המושבה חיה ומתפתחת בקן ומורכבת מבעלי תפקידים:
מלכה, פועלות וחיילים.

גודלן מ- 0.5 מ"מ  עד 12 מ"מ.

נמלים הם תופעה לא נעימה בבית ובחצר ולכן הדיירים מבצעים כמה פעולות כמו למשל הדברת נמלים מקצועית, כדי למגר את התופעה שבה רואים טורים של נמלים אשר נעות במיקומים שונים לאורך ולרוחב מנקודה לנקודה. סימן ההיכר של משפחת הנמלים הוא תיל של חול שקיים בחצר או בדירה, כיוון שהנמלים הוציאו את גרגרי החול ויצרו ערימה.

הלקוחות שעדים למהלך זה של הנמלים, משוחחים אתנו כדי לתאם הדברת נמלים מאסיבית שתקטול את כל הנמלים וכך הם לא ייראו בתוך הדירות או בגינות סביב הבית.

הדברת נמלים
✔️ הדברת נמלים  החל מ199 ש"ח
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
אפשרות להדברה ירוקה נגד נמלים באמצעות ג'ל ללא יציאה מהדירה 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

סוגי הנמלים בישראל

הנמלים הנפוצות בישראל הן מורית נאה, מורית הבתים, בנאית ישראלית ונמלת הקציר. בשנים האחרונות התווספה גם נמלת האש שהיא נמלה שונה לחלוטין ועלולה לעקוץ ולפצוע את הציבור ולכן עושים כל שניתן כדי להכחיד אותה מהבתים ומהחצרות.

שיטות ההדברה נגד נמלים רגילות

מומחי ההדברה שלנו שעברו קורסים מקצועיים, מכינים את חומרי הדברת נמלים יעודיים. ריסוס נגד נמלים המכיל חומר ששמו פירתרואיד שאין בו ריח והוא ידידותי לסביבה. המדביר מרסס את כל רחבי הבית, מאחורי כל פריטי הריהוט ובמקומות שבהם נראו הנמלים כמו בחדר האמבטיה, במטבח, ליד ארונות תקשורת וחשמל, לאורך השבילים בחצר ועוד. 

הדיירים מתבקשים לצאת מהבית למשך שעה אחת בלבד ולאחר מכן אפשר לפתוח את החלונות ולאוורר את הבית, אף על פי שהחומר לא יוצר כל ריח. ההמלצה שלנו היא לא לשטוף את הרצפות מיד לאחר הריסוס אלא להמתין 48 שעות לספיגת החומר במרצפות. כאשר מדובר על הדבר נמלים, המטרה היא שהחומר ייטמע בתוך האריחים והפרקטים וכך אם בעתיד יגיעו נמלים הביתה, הן יחושו את החומר וימותו באופן מידי.

אפשר גם להניח ג'ל או גרגרי פיתיון מורעל במקומות שונים שבהם נראו הנמלים. הג'ל שמכיל חומר רעיל ולכן כשהנמלים לוקחות אותו עבורן ועבור כל הנמלים בקן, כולן מתות.

ובקצרה – הדברת נמלים יכולה להתבצע בכמה שיטות:

  • ריסוס – ריסוס חומר מסוג פירתרואיד ידידותי לאדם ללא ריח יציאה מהאזור לשעה בלבד ריסוס במקומות אשר מהווים חממה לנמלים כגון, אזור המטבח והמקלחת ,חריצים ,עדני חלון ארונות אמבטיה, עציצים, ארונות חשמל ותקשורת מסביב לכל הפאנל של הבית ובכל מקום אשר נראו נמלים.
  • ג'ל – טיפול בג'ל ייעודי כנגד נמלים, הנמלים לוקחות את פתיון הג'ל לקן ומרעילים את כל הקן. ללא סכנה לאדם או לבעלי חיים. בהדברת נמלים בג'ל אין צורך להיערך לפני או לצאת מהאזור.
  • גרגירי פיתיון – גרגירי פתיון אותו אופן עבודה של הדברת נמלים בדומה לג'ל רק בפורמולציית גרגירים ללא סכנה לאדם או לבעלי חיים ואין צורך להיערך לפני או לצאת מהאזור.
Pesticides for factories
הדברת נמלים

הדברה של נמלת האש

נמלת האש הקטנה אשר הגיעה לישראל בשנים האחרונות, עוקצת בני אדם ומדובר בעקיצות כואבות וצורבות במיוחד בדרגה של כוויה, כיוון שנוצרת שלפוחית אדומה והדבר נגרר אף להופעתן של אלרגיות. 

כאשר מגלים כמה נמלות אש שמתרכזות בדרך כלל ליד מקורות מים כמו מי השקיה, בריכות שחייה, בריכות נוי, צנרת מים ועוד, חשוב לבצע הדברת נמלי אש מסודרת ולהכחיד אותן באופן מידי כדי שלא יתרבו ויהוו סכנה לבני הבית. המדביר שלנו מגיע כשהוא מוגן מכף רגל ועד ראש כדי שהנמלות לא יעקצו אותו וכך הוא מפזר את חומר ההדברה הגרגרי שיקטול את כולן. הנמלות הן עמידות ודי קשה להמית אותן אך הריסוס בשילוב עם פתיון גרגירים שמפוזר בכל השטח מצמצם את הבעיה ומחסל אותה לחלוטין.

הדברת נמלת האש
נמלת אש

ריסוס נגד נמלים

נמלים חיים באוכלוסיות מרובות של אלפים ומאות אלפי פריטים ולכן השיטה היעילה ביותר להדברת נמלים היא בריסוס נגד נמלים . 

את הריסוס נגד נמלים מרססים ישירות לקן לצורך קטילת הקן והריגת המלכה , לאחר מכן מבצעים ריסוס היקפי בכל השטח ובכל מקום שיכול להיות חלק מהמסלול הליכתם של הנמלים . 

לאחר הריסוס נגד נמלים יוצאים מהדירה לשעה בלבד ולא נשאר סימנים או ריח כלל , האחריות על ביצוע ריסוס נגד נמלים היא ל3 חודשים מכיוון שהנמלים מתחתחים באזורים שונים בכל פעם ואי אפשר למגר את התופעה לתמיד , בעבר היו נותנים את תחום האחריות לשנה שלמה אך בגלל שאנו עובדים עם חומרים ירוקים וידודיתיים לסביבה בעלי רעילות נמוכה לאדם האחריות היא כזאת . 

הדברת נמלים טבעית

שיטות רבות היו מאז סומעולם להדברת נמלים בדרך טבעית עם מוצרים שיש לכולנו בבית . אנו כעט נמליץ לכם על שיטות שונות שיבלבלו את הנמלים ויתנו להם תחושת אי נעימות באיזור 

  1. קינמון – מקלות קינמון הם שיטת עבודה מאוד עתיקה , הם יעילים בדחיית הנמלים מהאזור , אפשר לפזר קינמון טחון בכל האזור , מקלות קינמון במרחקים של מטר אחד מהשני או לחילופין לרסס מים עם קנמון על השטח אחד ליומיים 
  2. פלפל שחור – כן גם הוא אחת השיטות העתיקות עם פלפל שחור כי הוא בעל ריח מאוד חזק , כמו שאנחנו לאחר שאנחנו מריחים מקרוב פלפל שחור מיד תוקף אותנו רפלקס התעטשות חזק מרוב עוצמת הריח אז תתארו לכם מה קורה לנמלה שהולכת על פלפל שחור 
  3. קליפות תפוז או לימון – היום יש גם תכשירי הדברה אורגנים המבוססים על קליפות הדר , אפשר לגרד את התפוזים באזור או לטחון את הקליפות עם מים ולרסס בכל השטח , זה גם יהרוג וגם ידחה . 
הדברת נמלים טבעית עם פלפל שחור
הדברת נמלים טבעית עם פלפל שחור

הדברת נמלים מתבצעת בכמה שיטות , או בריסוס או ג'ל או פיזור גרגירי גרנולר 

ההמלצה שלנו היא לבצע הדברה לנמלים כל פעם שמתחילים לראות אותם ולא פחות מ3 חודשים 

כמובן , אחריות מלאה ל3 חודשים . אם הנמלים חוזרות אנחנו נחזור לטיפול נוסף ללא עלות ! 

ההמלצה שלנו היא בתחילת האביב עד סוף דצמבר  

Call Now Button
WhatsApp chat