להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

הדברת פשפש סרחן

מה זה פשפש סרחן? וכמה עולה להדביר פשפש סרחן?

ליאור זליקובסקי מדביר מוסמך 2650

בתוך תת הסדרה פשפשים יש את משפחת הסרחניים נכנס פשפש הסרחן, חרק קטן בגודל של כ 4-6 מ"מ צבעו שחור והוא בעל בלותת ריח מאוד מפותחת שמשמשת כאמצעי הגנה מול אוייבים טבעיים. פשפש סרחן נמשך לתאורה במיוחד בתקופת ההזדווגות שלהם והם יכולים להגיע לבתים בכמויות מטורפות ולהפיץ ריח מאוד נוראי ועל כך שמם.

תוכן עניינים:
הדברה לפשפש סרחן

תעודת זהות לפשפש סרחן

החיפושיות הקטנות יגיעו אליכם בדרך כלל בחודשי הקיץ ויגיעו בהמוניהם בדרך כלל למרפסות עם תאורה לבנה, החיפושיות השחורות הקטנות האלה יגיעו במגוון גדלים בין 2-6 מ"מ וגופם עם קוטיקולה שכבת עור מבריקה כמו אלומיניום שחור. הסרחניים ניזונים מחלקי עלים ורובם חיים מתחת לקרקע מתחת לאבנים ובאזורים בעלי טמפרטורה לחה וקרירה.

הדברת פשפש סרחן

האם פשפש סרחן מזיק לבני אדם או לרכוש?

פשפש סרחן איננו מזיק לבני האדם אך היתקלות איתו בכלל לא נעימה בגלל התעופה בקבוצות גדולות, כאשר תתקלו בפשפשים סרחניים הם יגיעו בקבוצות המונות כ 50-100 פריטים ולהידבק לקירות ומנורות ולא לעזוב.
פשפשים סרחניים מפיצים ריח נוראי אך למזלכם הם לא מזיקים לבריאות לבני אדם מלבד הריח המגעיל שהם יוצרים, כמו כן הפשפש סרחן איננו מזיק לרכוש כמו לרהיטים נורות וכו'.

איך אפשר להימנע מפשפש סרחן?

פשפש סרחן יגיע אליכם ביום בהיר ולא יהיה לכם מושג מאיפה בדומה למלדרה המטרידה או בשמה המוכר יותר חומייני (ראו עוד הדברת חומייני), הפשפשים יגיעו לתאורה חזקה בשעות הערב כך שאם אתם רוצים לנסות לשנות את מסלולה אנחנו תמיד ממליצים לכבות את התאורה לכמה ימים כדי שהם ישנו מסלול או לחילופין להחליף את צבע התאורה.

כמו כן אפשר להדליק בערב בתוך קערה עלים של מרווה יחד עם רוזמרין ידוע שהם שונאים את הריח הארומטי שלהם יחד .

איך מדבירים פשפש סרחן?

בעיקרון לא חייב להדביר את הפשפשים הסרחניים כי הם בדרך כלל מחוץ לבית אך כאשר מגיעה אליכם מושבה ענקית שלהם זה אף פעם לא נעים, יכול להיות שבהתחלה יגיעו כמה בודדים אך לאחר שבוע המספר יילך ויגדל והם יהיו אצלכם מאות במרפסת או בחצר ולכן אם אתם אוהבים לשבת בחצר או במרפסת ובא לכם שקט מחרקים שמסריחים את כל הבית אז מבצעים הדברת פשפש סרחן עם חומר מקבוצת הפירתרואידים, מומלץ להשתמש בחומר על בסיס ממס אורגני שומני וליישם על כל קירות הבית כמו כן חשוב גם לבצע פעולות מכאניות כמו החלפת התאורה או כיבוי למשך כמה ימים.

שיטה נוספת אם אתם גרים במושב או בחלקה גדולה היא הצבה של מנורה בקצה שני של הבית כדי למשוך אותם למקום אחר ולבלבל אותם.

*אולי יעניין אתכם עוד:

הדברת פשפש סרחן

כמה עולה הדברת פשפש סרחן?

מחיר הדברת פשפש סרחן נעה בין 350-550 ₪ תלוי בגודל הבית / דירה ורמת הנגיעות, ההדברה מיושמת על קירות הבית ולכן המחיר נקבע כך כמו כן גם פרמטר השעה והיום קובעים את המחיר.
כמו כן אנו מבצעים הדברה למוסדות ועיריות לשטחים גדולים באמצעות ריסוס עם טנדר או טרקטור משא . 
מעוניינים בהצעת מחיר להדברה לפשפש סרחן לשטחים גדולים פנו אלינו במספר : 0534292959

הדברת פשפש סרחן ⭐⭐⭐⭐⭐

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מומחה לטרמיטים ושירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445 

מידע נוסף על פשפשים

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat