מדביר מומלץ

כל מה שרציתם לדעת על איך בוחרים מדביר מקצועי ומנוסה ! 

מדביר מומלץ אחראי ומנוסה מזמינים רק דרך חברה מוכרת וידועה !

אז החלטתם להזמין מדביר מקצועי לפתרון בעיות מזיקים ואין לכם את הידע הנדרש כדי לבחון את עבודתו או את נסיונו  , כעט נסביר לכם אלו נקודות חשובות חשוב לבחון לפני הזמנת מדביר ג'וקים מומלץ או מדביר עכברים . 

אלו פעולות מדביר צריך לבצע לפני תחילת הריסוס , אלו אישורים הוא צריך להציג , האם המדביר המומלץ ביצע עבודה יעילה והבעיה תיפטר ? אלו שאלות עליכם לשאלות את המדביר המשיכו לקרוא >>> 

איך יודעים האם המדביר מנוסה ומקצועי ?

כאשר אנו מזמינים בעל מקצוע איננו יודעים האם הוא עובד כחוק והאם העבודה שלו יעילה ונכונה , אנו עומדים וצופים במדביר מבצע ריסוס אך אנו בוחנים את התוצאות לטווח הארוך וזה ניסוי וטעייה האם העבודה יעילה . 

כאשר אתם מזמינים מדביר מומלץ בבאר שבע לדוגמא עליכם לוודא שהמדביר בעל רשיון הדברה בתוקף המתאים לאופי המקום אותו הוא הולך להדביר , ישנם 2 סוגי רשיונות הדברה – רשיון מדביר ביתי לדירות ומשרדים בלבד 

רשיון מדביר שטחים פתוחים ומבנים גדולים – רשיון זה הוא לאחר הצגת ניסיון מקצועי ולאחר קורס מקצועי על כל סוגי המזיקים בישראל , רישיון זה הוא הכי רלוונטי עבורכם ! 

 

הדברה במשרד

הפעולות שעל המדביר לבצע לפני ההדברה ואחריה

לפני תחילת ההדברה על המדביר להציג בפניכם את הרישיון ההדברה בתוקף , לאחר מכן על המדביר להציג לכם את בקבוקי החומר ועליכם לוודא שאכן החומר מאושר מהמשרד להגנת הסביבה ומיועד למזיק אותו אתם אמורים לטפל . 

לאחר הצגת האישורים הרלוונטיים על המדביר לבצע סריקה וניטור בדירה/שטח ולחפש מקומות אסטרטגיים וסימני נגיעות של המזיק ולבנות תוכנית אסטרטגית לקטילת המזיק .

לדוגמא בהדברת עכברים אם המדביר לא יבצע סריקה כדי למצוא את דרכי הכניסה והיציאה של העכברים ואת המחילות הוא לא יצליח לפתור את הבעיה , אז לפני הזמנת מדביר עכברים מומלץ תוודאו שהוא יודע את העבודה כראוי והוא מנוסה בהדברות מהסוג הזה . 

לאחר מכן המדביר מבצע ריסוס לכל הדירה , לאחר מכן עליו להשאיר לכם תעודת ביצוע עם שם החומר , המינון שאיתו עבר , כתיבת דוח נגיעות וממצאים על פי הניטור שביצע ולהשאיר תעודת אחריות על העבודה . 

לקריאה על חובות המדביר : החוק לחוק הסדרת העיסוק בהדברה תברואית, התשע"ו-2016 

חובות המדביר בביצוע פעולות הדברה
חובות המדביר בביצוע פעולות הדברה

אחריות על הדברה

מדביר מקצועי שאכן מנוסה ולא מופתע מכל עבודה יוכל לתת לכם אחריות מלאה על כל העבודה שביצע , אם המדביר מנסה להתחמק מלקחת אחריות על העבודה כניראה שהוא לא בטוח במקצועיות שלו . 

אחריות על הדברה ניתנת אך ורק לאזורים סגורים ואיינה מכסה שטחים פתוחים , חצרות , מרפסות וכו' מהסיבה היא שאי אפשר לנצח את הטבע , השמש קוטלת את כל חומרי ההדברה יחד עם הטמפרטורה שמשתנה והלחות .

עליכם לוודא שהמדביר מביא לכם תעודת אחריות עד פתרון הבעיה , אך יש מקרים בהם האחריות ניתנת לשנה שלמה לדוגמא בהדברת ג'וקים אמריקאים המדביר יעניק לכם אחריות לכל השנה !

איזו הסמכה עובר מדביר מקצועי

ובמכללה המוסמכת על ידי משרד התמ"ת יעבור המדביר הכשרה בנושאים הבאים : 
ביולוגיה וטוקסיקולוגיה 
חומרי הדברה 
אנטמולוגיה 
חישובים
ניהול מחסן רעלים 
תואריות וסוגי תכשירים 
עזרה ראשונה 
יישום חומרי הדברה 
טיפול במזיקים שונים 
חוקים ותקנות 
בקרה: דרכי מניעה, ניטור, דרכי הדברה אפשריות לחרקים שונים 
פיזיולוגיה של פרוקי רגליים ( תיקנים , נמלים , זובבים יתושים וכו' ) 
טיפול במכרסמים על ידי רעלים או לכידה 
השתלמות מעשית ועיונית 

מדביר מקצועי
מדביר מקצועי

מבחני הדברה למדבירים - איך בוחנים מדביר

לאחר לימודים של כ3-8 חודשים במכללה מוסמכת המדביר יגיע לבחינה בדרך כלל שמתבצעת במכללת רמת גן , המדביר יגיע לכיתה ובא יהיו 50-60 צנצנות המכילות חרקים בכל הסוגים וכל שלבי ההתפתחות לדוגמא יתושים יכולים להופיע בתוך בוגר או בתור זחל , על המדביר להגיע עם זכוכית מגדל ופנס ולבחון את החרקים שהבוחן נותן לו . 
לאחר מכן הסטודנט יכנס לכיתה ויעבור 3 מבחנים בכתב עם 3 בוחנים ששומרים שלא יהיו העתקות , סטודנט שיתפס מרמה באחת מהבחינות יקבל סירוב למבחנים לצמיתות .. לאחר 3 המחנים העיוניים הסטודנט ימתין לתשובה כמה חודשים ואז במידה ועבר יזומן לבחינה בעל פה עם צוות של 5 בוחנים מהמשרד להגנת הסביבה .
בבחינה בעל ]ה נכנס הסטודנט להדברה לכיתה ובה כל מיני תכשירי הדברה שונים וכל מיני מכשירי הדברה וציוד הדברה מכל הסוגים ויעבור בחינת סיטואציות לראות האם הוא יודע את החומר , האם הוא יודע היטב את התקנות והאם הוא ידע לתת שירות הדברה ללקוח באופן מקצועי . 
הבחינות מתקיימות כל חצי שנה וכישלון במבחן מעכב את הוצאת הרישיון בעוד שנה . 

חוק הסדרת העיסוק בהדברה תברואית, התשע"ו-2016 - חוק המדבירים החדש

בשנת 2016 יצאו תקנות חדשות על המדבירים הקיימים והחדשים , בעבר בעל חברה היה יכול להחזיק ברשיון בידו ולהעסיק תחתיו פועלים ללא רישיון והם יכלו לבצע כל פעולות ההדברה ללא ידע וניסיון . 

המשרד להגנת הסביבה פנה לרגולטור וחוקקו חוקים מאוד ברורים ועשו סדר בכל נושא ההדברות לאחר כמה מקרים מאוד חריגים בענף בהרעלות של בני אדם ובעלי חיים . 
פיצלו את רישיונות ההדברה לכמה סוגים שונים : 
רישיון מדביר ביתי – רשאי לבצע הדברה בדירות בלבד ומשרדים עד 500 מ"ר ובניינים עד דירה המשמשת למגורים או משרד ששטחו אינו עולה על 500 מ"ר,
לרבות חצרים הצמודים להם;
ורכוש משותף בבניין שיש בו לכל היותר 16 דירות או משרדים כאמור
רישיון מדביר במבנים ובשטח פתוח – רישיון לבצע כל הדברה, למעט
הדברה באיוד;
רישיון מדביר באיוד – רישיון לבצע כל הדברה;

דוגמא קלסית למקצועיות של מדביר

הגענו ללקוחה לאחר שביקר אצלה מדביר פעמיים לביצוע הדברה נגד חולדות , היא כמובן הזמינה מדביר מקצועי ומומלץ שהוא במקרה בן של חברה שלה ויש לו רק שנה וחצי רישיון הדברה אבל הוא בטענתו עבד שנים בתחום . 
כאשר הוא הגיע אליה לטיפול בבית פרטי בחולדות הוא פתח את בורות הביוב וזרק שם רעלים אך הוא שכח לבדוק איזה חולדות יש לה בבית … 
לאחר פעמיים שהיה אצלה ופיזר רעלים בבורות ביוב ולא פתר את הבעיה אנחנו הגענו וגילינו שבכלל שיש להם בבית חולדות מצויות שאוהבות עצים ושורשים ולא אוהבות בורות ביוב ולכן הצבנו תיבות האכלה מסביב לבית עם רעלים מסוג אנטי קוגלנטים ופתרנו את הבעיה . 
בעבודה שלנו אנחנו מתעסקים בטבע והמקצועיות והניסיון הם משהו שמאוד משפיע מש כמו רופאים , אם תלכו לרופא מתמחה לא יהיה לו את הניסיון של פרופסור מנהל מחלקה .. 

מדביר מקצועי ומומלץ

היום ברשת תמורת כמה מאות שקלים אתם יכולים לשנות עולמות ולהטעות אנשים בנוגע לביקורות , אפשר היום לקנות מחברות פרסום מאות ביקורות פיקטיביות שיחשבו שכאילו אתם מדבירים מומלצים . 
מדביר מומלץ ומקצועי יהיה מומלץ בכמה פלטפורמות ולא רק במקום אחד , יתגאה ויציג לכם את כל הביקורות גם הטובות וגם הפחות טובות . 
אפשר לראות עלינו המלצות באתר מדרג , איזי , גוגל , פייסבוק ועוד 

מדביר מקצועי ומומלץ

דרשו לראות את רישיון ההדברה

אנחנו שומעים רבות על חאפרים שהם בכלל עובדי ניקיון שמציעים לאחר ניקיון גם הדברה , או שיפוצניקים שסיימו עבודה בדירה ומציעים על הדרך הדברה עם חומרים שקנו בשטחים .. 
אפילו נתקלנו במדביר שזייף רישיון הדברה והציג אותו לביקורת של משרד להגנת הסביבה ונשפט ל6 חודשי עבודות שירות . 

מדביר מקצועי ומוסמך יציג לכם באהבה את הרישיון כאשר יעמוד במפתן הדלת , לא יתחיל שום עבודה או הדברה לפני הצגת הרישיון והכי חשוב יעבוד על פי חוק ! 

איך מוצאים מדביר מומלץ עם רישיון הדברה וידע מתאים

כאשר אתם צריכים להזמין בעל מקצוע לא משנה אם זה מדביר או אינסטלטור חשוב קודם לשמוע חוות דעת וביקורות על המדביר , מעבר למקצועיות חשוב שהמדביר יהיה אנושי ואמפתי שיהיה נחמד ואדיב וישמח לענות על שאלות לפני ואחרי ההדברה. 

חשוב מאוד לבדוק עם חברים או שכנים או משפחה האם הם מכירים מישהו מומלץ שניסו את שירותיו , או לחילופין אתם יכולים להיכנס לאינטרנט ולבדוק על כל חברת הדברה ולקרוא עליה ביקורות ולדעת האם היא חברה אמינה או לא . 

תוכלו לדעת האם המדביר מספיק מקצועי על פי השאלות והתשובות שהוא עונה לכם , האם יש לו את הידע הנדרש , האם הוא חושש ממתן אחריות על הביצוע וכו'  

מדביר מקצועי

אילנית הדברות - מדביר מוסמך עם וותק של 30 שנה

אנו משפחת זליקובסקי , 3 דורות של מתן שירות באהבה של כל הדברת מזיקים בכל הארץ ! 

אנו מעניקים שירותי הדברה ללקוחות עיסקיים , פרטיים ומוסדות ציבוריים . 

אנו מאמינים בגישה של אמינות והוגנות כלפי הלקוח , כל המחירים שלנו שקופים פה באתר ואיננו מעלים את המחיר אף פעם אצל הלקוח . 

אנו מעניקים שירות בדיוק כמו שהיינו מצפים לקבל כאשר אנו מזמינים בעל מקצוע . 

אז אם אתם מחפשים מדביר מקצועי שיעניק לכם שירות אישי מכל הלב הגעתם למקום הנכון ! 

 

אילנית הדברות עלינו
מדביר מומלץ ומקצועי

פוסטים אחרונים בנושא מדביר מקצועי :

הדברת חולדות בביוב

הדברת חולדות בביוב

הדברת חולדות בביוב בישראל יש 2 סוגים שונים של חולדות, חולדות חוף וחולדות מצויות אמנם הם נראות כמעט זהה אך הצורת ההתנהגות שלהם שונה לגמרי.

קרא עוד »
לוכד עכברים

סוגי עכברים בישראל

סוגי עכברים בישראל בישראל יש אקלים טרופי ומאוד נח להמון סוגים של עכברים שונים שלאט לאט מתחילים לחדור ולחיות בסימולטניות עם בני האדם, השאלה הגדולה

קרא עוד »
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat