לוכד עכברים בחולון

לוכד עכברים וחולדות בחולון

לכידת חולדות ועכברים בחולון עם חברה מקצועית!  

לוכד עכברים וחולדות בחולון שזמין 24 שעות ביממה!

עכברי השדה הפכו להיות עכברי העיר והחלו להתפשט לכל עיר בכל הארץ, מעבר לכך שיש מכת חולדות ותיקה מאוד בארץ ישראל שהעיריות פשוט לא מצליחים להתמודד עם הרבייה שלהם וכמעט לכל אחד יש חוויה נוראית מחולדה או עכבר. איך לוכדים עכבר בחולון? מתי צריך לוכד עכברים מקצועי? האם חולדה בבית זה נושא מסוכן? ומה ההבדל בין לוכד חולדות ללוכד עכברים בחולון המשיכו לקרוא וגלו את התשובות »

✅ לוכד עכברים וחולדות בחולון שזמין תוך 30 דקות !
✅ לכידת חולדות ועכברים בצורה מקצועית 100% הצלחה ! 
✅ לכידה בידיים או עם מלכודות מקצועיות !
זמינות 24 שעות ביממה !
הגעה תוך 30 דקות 
באישור המשרד להגנת הסביבה !

לוכד עכברים בחולון ⭐⭐⭐⭐⭐

לוכד עכברים

לוכד עכברים בחולון שלוכד גם חולדות 24/7

לוכד עכברים וחולדות מחולון חייב להיות לוכד עכברים מקצועי שגר בקרבת העיר חולון או אפילו בעיר עצמה, שמכיר היטב את חולשות העיר איזה מקומות חריגים מבחינת התרבות החולדות ואיך לטפל בכל מכרסם שנכנס לדירה.
אצלנו באילנית הדברות לוכד מקצועי יגיע אליכם תוך פחות משעה לאחר ההזמנה בכל שעה ביום אפילו ב 4 לפנות בוקר ביום שישי!

איך לוכדים עכברים בחולון?

תחילה לפני שאתם רצים לטמבוריה הקרובה לקנות מלכודות חשוב שתדעו בדיוק את האפשרויות שבידכם שלרוב בחולון ישנם חולדות ולא עכברים ולא כל מלכודת תלכוד את החולדה בעיר.
אפשרות ראשונה: לקנות מלכודות דבק בעלות נמוכה יחסית ולא ללכוד את החולדה מהסיבה שהחולדות גדולות וחזקות ויכולות להשתחרר בקלות מהמלכודות דבק במיוחד אם הם היו במקומות מלוכלכים עם אבק וכל הרגליים שלהם מלוכלכות.
אפשרות שניה: מלכודות כלוב שהם יותר הומניות אך הם לרוב קטנות מדי לחולדה מצויה או חולדת חוף ותופסות בעיר עכברים קטנים, מעבר לכך שהמנוף שלוכד את החולדה חלש יחסית והם מצליחות כמעט תמיד לברוח מהמלכודות.
אפשרות שלישית: להזמין לוכד מקצועי שיגיע בעלות של 4 מלכודות וילכוד לכם את החולדה במהירות בידיים עם כפפות או עם מלכודות מקצועיות שאם תרצו יישארו לאחר מכן אצלכם!

הדברת מכרסמים

מתי צריך לקרוא ללוכד עכברים וחולדות מקצועי?

נכון לפעמים השעה מאוחרת או שזה יום שישי או שבת וכמובן שאתם יכולים להבין שהעלות גבוהה יותר בשל היום והשעה ואתם לפעמים רוצים לחסוך ולנסות ללכוד לבד או להמתין לשעה נורמלית יותר אך לא תמיד ההמתנה תהיה שווה זאת לדוגמא בית שיש ילדים קטנים החולדות והעכברים יכולים להעביר חיידקים ומחלות רבות על ידי הגללים או אפילו לנשוך את אחד הילדים מרעב או קלסטרופוביה.
או כאשר אתם לאחר כמה ימים לא מצליחים ללכוד את החולדה לבד עליכם להזמין לוכד חולדות מקצועי שיגיע ויעשה סוף לסיפור.

לאחר כמה זמן נלכד עכבר במלכודות?

אנו עובדים עם מלכודות מקצועיות מכמה סוגים וכמה רגישויות שונות המותאמות גם לעכברים וגם לחולדות, אנו מפזרים מלכודות קפיץ או כלוב על פי דרישת הלקוח עם חומרי משיכה חזקים שכאשר החולדה תכנס לדירה היא ישר תגיע למלכודות ותיתפס , חשוב להבין שהחולדות יכולות להופיע יום אחד בדירה ולא לחזור יומיים שלושה אם תמצא מזון במקור אחר ולכן הזמן הממוצע ללכידת חולדה בדירה עם מלכודות זה עד 3 ימים.

אם לוכד מקצועי יגיע לדירה בחולון ולא יתפוס את החולדה או העכבר?

יכול להיות מצב שלוכד יגיע לדירה ולא יצליח לאתר את החולדה כי אולי היא הספיקה לברוח או להסתתר ולכן גם למקרה כזה ישנו פתרון שהוא הצבת מלכודות מקצועיות עם חומרי משיכה המורכבים מדגים וירקות עם פורומון משיכה שהחולדות פשוט נמשכות לפתיון בצורה לא נורמלית, לא קרה לנו סיטואציה שלא הצלחנו ללכוד חולדה בדירה אך יכול להיות מצב שזה יקח יומיים שלושה כי לא לשכוח אנו נלחמים בחיה שמקום 5 באינטיליגנציה מכלל החיות.

מקרים אחרונים על לכידת חולדות ועכברים בחולון

לכידת חולדות בחנות צילום בסוקולוב: הגענו לחנות לאחר שהתלוננו רבות על סימני כרסום וסימני גללים בכל רחבי החנות היו המון פתחים וסדקים שיכולים להוות כניסה לחולדות ולכן הצבנו 6 מלכודות ביום שישי לאחר סיום הפעילות של החנות ושחזרנו ביום ראשון מוקדם בבוקר הופתענו לגלות שנלכדו 3 חולדות, מיד בעל החנות סגר את כל הפתחים והסדקים שהיו לו ומאז יש לו שקט ממכרסמים. עבור טיפול זה שילם הלקוח כ 450 ₪.

לכידת עכברים בגן ילדים בחולון:
בגן ילדים ברחוב שנקר חולון הגננת הגיע בבוקר וראתה משהו רץ עם זנב ארוך ומיד נבהלה וצלצלה אלינו ולאחר חצי שעה הגיע אליה לוכד מקצועי שתפס את העכבר שהסתתר במטבח מאחורי המקרר. עבור טיפול זה שילמה הלקוחה כ 400 ₪

הדברת חולדות בבניין בחולון
: המון דיירים התלוננו לוועד הבניין ברחוב ההסתדרות בחולון על מכת חולדות ועכברים שרצים בחדר המדרגות לאחר שיורד החשכה, ועד הבניין הזמין אותנו לבצע הדברת חולדות בבניין על ידי פיזור רעלים בתוך תיבות האכלה ייעודיות מסביב לכל הבניין ולאחר 72 שעות כל החולדות מתו במחילות ובבורות הביוב. עבור טיפול זה שילם וועד הבניין כ 350 ₪.

לוכד חולדות ברחוב מקווה ישראל חולון: הגענו ללקוח בשם איתי בשעה 02:00 בלילה לאחר שאיתי חזר מבילוי וראה חולדה רצה מהמטבח לסלון ומסתתרת במקום לא ידוע, שלחנו את ליאור הלוכד המקצועי שלנו שיאתר את החולדה בשקט עם פנס מקצועי ולאחר כמה דקות הוא מצב את הסימנים שלה ליד הספר , החולדה נכנסה לתוך הספר כך שלמעשה היה קשה להוציא אותה אך ליאור לא ויתר ולא יצא מהדירה בלי החולדה!
עבור טיפול זה שילם הלקוח כ 550 ₪.

לוכד עכברים במכולת ברחוב אילת:
כמה ימים שבעל המכולת נכנס בבוקר ומגלה סימני אכילה בלחמים ובפירות, בעל החנות החליט לשים סוף לחולדות והזמין אותנו שנבצע פיזור של רעלים ומלכודות בכל רחבי העסק ולאחר כמה ימים של לכידה של 4 חולדות הגענו לשקט יחד עם הרעלים שפיזרנו מסביב לאזור.

לוכד עכברים וחולדות בחולון

לכידת חולדות ועכברים בחולון לפי אזורים:

 • ג'סי כהן
 • קריית רבין
 • קריית בן גוריון
 • מקווה ישראל
 • קריית שרת
 • תל גיבורים
 • אגרובנק
 • נאות רחל
 • ח- 300 /  ח- 500
 • גרין
 • רסקו
 • ותיקים
 • קריית עבודה
 • ארזים
 • ועוד
לוכד עכברים