לוכד עכברים בגבעתיים

לוכד עכברים וחולדות בגבעתיים

לכידת חולדות ועכברים בגבעתיים עם חברה מקצועית!  

לוכד עכברים וחולדות בגבעתיים שזמין 24 שעות ביממה!

לכידה של עכבר או חולדה בשעות הלילה המאוחרות יכולות להיות כמו סיוט לכל אדם , אין אדם שיראה חולדה גדולה או עכבר קטנטן רץ על השיש במטבח ולא יבהל.. אנו חברת אילנית הדברות מספקים שירותי לכידה של עכברים וחולדות בכל שעה ובכל יום במהירות האפשרית . בעמוד זה אנו נספר לכם מהי דרך הפעולה של המכרסמים , מאיפה נכנסים עכברים לבית? איך אפשר לדעת שיש עכבר בבית? איך לוכדים חולדה ועכבר בגבעתיים ומה עושים כשרואים חולדה בגבעתיים..  המשיכו איתנו

✅ לוכד עכברים וחולדות שזמין תוך 30 דקות !
✅ לכידת חולדות ועכברים בצורה מקצועית 100% הצלחה ! 
✅ לכידה בידיים או עם מלכודות מקצועיות!
זמינות 24 שעות ביממה !
הגעה תוך 30 דקות 
באישור המשרד להגנת הסביבה !

לוכד עכברים בגבעתיים ⭐⭐⭐⭐⭐

לוכד עכברים

לכידת עכברים בגבעתיים - מתי צריכים להזמין לוכד?

עכברים בגבעתיים זה נושא מאוד מוכר כמעט כל תושב העיר זכה לביקור או לצפייה בחולדה מסתובבת ליד הבניין או עכבר שנכנס לתוך הבית הפרטי, לכידה של חולדה בגבעתיים צריכה להעשות רק במצבים מסויימים:

ילדים קטנים בבית – זיהיתם חולדה שנכנסה מהחלון או מחור אחר ויש ילדים קטנים בבית וחולדה גדולה שמסתובבת יכולה להיות גורם מסוכן מבחינת מחלות או נשיכות סימני כרסום – חולדות ועכברים יכולים לגרום נזק רב לביתכם על ידי כירסום כבלים של חשמל, תקשורת או אפילו את הצנרת של הביוב! תנועה קבועה – אתם רואים סימנים של חולדות ועכברים בבית כבר כמה ימים ואתם לא מצליחים לטפל וללכוד את העכבר ולכן יש לקרוא ללוכד מקצועי בגבעתיים שיגיע במהירות האפשרית.

הדברת מכרסמים

איך יודעים שיש עכבר או חולדה?

בדרך כלל ישנם סימנים קבועים להימצאותו של עכבר או חולדה בגבעתיים, יכול להיות 3 אפשרויות למכרסם בבית – חולדה מצויה, חולדת חוף ועכבר חולדות לרוב יעשו גללים גדולים בגודל של גרעין של זית או בצורה מעוגלת כמו בננה, עכברים לעומתם יעשו גללים קטנים יותר כמו גרגיר אורז עכברים יכנסו בגבעתיים בדרך כלל לקומות התחתונות ואילו חולדות יוכלו להגיע גם לקומות הגבוהות.

עכברים וחולדות הם מכרסמים בעלי שורש שן פתוח כלומר הם כל הזמן חייבים לכרסם חפצים כדי לשייף את השיניים שלא יהיה חיכוך עם החניכיים ולכן סימני כרסום הם דוגמא מעולה להימצאות מכרסם בבית.

איך מתבצע שירותי לכידה בגבעתיים?

השירות מתבצע ב 3 שלבים פשוטים מאוד: הגעת לוכד עכברים מקצועי לדירה או משרד בגבעתיים – סריקה מקצועית עם פנס לד חזק וחיפוש העכבר בכל הדירה במידע ונמצא העכבר – מבצעים לכידה באמצעות כפפות חזקות ומקצועיות ושיחרור העכבר בשדה בישוב קרוב לא נמצא העכבר או ברח – הצבת מלכודות מקצועיות ללכידה עם חומרי משיכה חזקים המבוססים דגים ודגנים. שלב 3 – סריקה מקצועית בדירה על ידי הלוכד והנחיית הלקוחות מאיפה נכנס העכבר לדירה ואיך אפשר להימנע בעתיד ואיזה חורים לסגור.

ספרו לנו על שירות לוכד עכברים בגבעתיים שביצעתם ..

לכידת עכבר בדירה בקומה 2 ברחוב כצלנסון: הגענו ללקוחה בשם גלית בשעה 12:30 בצהריים לאחר שנכנסה לה חולדה מהחלון כאשר ירד גשם ומילא את המחילות. חיים הלוכד המקצועי שלנו הגיע תוך 30 דקות אליה לדירה ויצא יחד עם החולדה לאחר 6 דקות! על ניסיון של 30 שנה אי אפשר להתווכח!

שרות לכידת עכברים בגבעתיים ברחוב סירקין: הגענו לדירה בשעות הערב לאחר שהלקוח ניסה במשך 3 ימים ללכוד את העכבר שנכנס ונוגס לו באבוקדו בכל יום על השיש, ליאור לאחר סריקה מקצועית לא מצא את העכבר והציב 5 מלכודות מקצועיות והעכבר נתפס לאחר 3 שעות ונאסף מיד על ידי הלוכד.

לוכד חולדות בגבעתיים 24 שעות ברחוב שנקין: הגענו בשעה 01:49 בלילה ללקוח בשם גבי וביצענו אצלו סריקה מקצועית לאחר שהוא ראה עכבר רץ אצלו בסלון בקומת הקרקע, לאחר סריקה של כמה דקות הצלחנו לזהות איפה העכבר מסתתר ומלכדנו אותו עם מלכודות מקצועיות אך לבסוף משה הלוכד עכברים בגבעתיים תפס אותו בשתי הידיים במהירות האפשרית וסירק אותו ליער בן שמן חזרה לטבע.

הדברת עכברים בגעתיים בפיצרייה – חולדות ועכברים יכולים להוות נזק תברואי ונזק ללקוחות ולכן הגענו ללקוח מיד עם הפתיחה של העסק על הבוקר לאחר שראה סימני גללים במטבח של הפיצרייה ביצענו פיזור של מלכודות מסביב לכל העסק במידה והחולדה תחזור, לאחר מכן ביצענו הדברת חולדות עם רעלים בתוך קופסאות האכלה ייעודיות שימנעו מחולדות להגיע בעתיד. מדוע חשוב להזמין לוכד עכברים שגר בעיר גבעתיים?

לוכד חולדות מקצועי שהוא תושב גבעתיים או רמת גן יגיע אליכם במהירות האפשרית הממוצע לזמן ההגעה שלנו ללקוחות שגרים במרכז העיר כמו שכונת ארלוזרוב הוא 30 דקות ממש כמו משלוח פיצה! לוכד עכברים שמכיר את העיר ידע בדיוק איזה מכרסם נכנס אליכם הביתה ויוכל לאתר אותו במהירות האפשרית עם הציוד המקצועי שיש ברשותו כמו פנס לד חזק, כפפות לכידה מקצועיות למניעת נשיכות או הכשות, מצלמה טלסקופית למקומות צרים וכו'.

לכידת חולדה בידיים ברחוב הרצוג בגבעתיים :

לוכד חולדות בידיים

מה עושים לאחר לכידה של עכבר בגבעתיים?

חשוב לבצע פעולות מניעה בבית על ידי סתימת חורי כניסה ויציאה של מכרסמים כגון חריצים , חורים בקיר , ביובים , צנרות חשמל מים וכו'
גיזום צמחייה- למניעת מקומות מסתור ו
סידור נזילות מים ומזגן – כדי למנוע מהם מים לשתייה ביצוע
הדברה מונעת– מסביב לכל הבניין על ידי מדביר מקצועי שיפזר רעלים מסביב לכל הבניין ובבורות ביוב
לחייג לעיריה – לצלצל לעירייה שתבצע הדברה רוחבית בכל הרחוב שלכם נגד מכרסמים.

שיניים של חולדה

האם אתם מבצעים שירות נוסף לאחר לכידת החולדות בגבעתיים?

כן אנו חברה מקצועית בעל וותק של 30 שנה ומתמחה בהדברה נגד כל סוגי המכרסמים והחרקים מכל סוג לרבות חולדות עכברים תיקנים נמלים טרמיטים וכו' אנו מעניקים אחריות מלאה על כל ביצוע הדברה אצלינו ובמידה וישנה בעיה בהדברה אנו חוזרים ללא עלות!

לוכד עכברים

לוכד חולדות ועכברים בגבעתיים שזמין 24 שעות ביממה בכל ימות השבוע

אנו מעניקים שירות לוכד עכברים בכל שעה ביום 24 שעות ביממה , אנו מאויישים בצוות מיומן ומקצועי בעל ניסיון רב והיתר מהמשרד להגנת הסביבה לטיפול במכרסמים ונחשים מכל סוג אנו מעניקים שירות איכותי הוגן אישי ומהיר תוך שמירה על חיוך מתמיד ורוגע כלפי הלקוח.

שאלות ותשובות בנושא לוכד עכברים בגבעתיים

המחיר נע בין 350- 800 ש"ח תלוי ביום ובשעת הגעה

אנו מגיעים תוך פחות משעה מרגע ההזמנה אליכם לדירה!

כן אנחנו מבצעים הדברה נגד כל סוגי החרקים המכרסמים והנחשים מכל סוג!