חומר הדברה פשפש המיטה

מה החומר ההדברה הטוב ביותר כנגד פשפש המיטה? האם אפשר לרכוש חומר לבד?
איך מיישמים את החומרים וממה הם מורכבים?

ליאור זליקובסקי מדביר מוסמך 2650

פשפש המיטה הינו חרק זעיר שעוקץ בכל הלילה את השוכנים בחדר, למעשה הוא יכול להישאר בחיים בחדר זמן רב גם אם החלטתם לעזוב את החדר. פשפש המיטה מסתתר בחריצים בקירות, ברצפה, ברהיטים, בשקעי חשמל בבסיס מיטה וכו'.
ולכן חייב לטפל בהם עם חומר הדברה שמתאים לפשפש המיטה, אז מה חומר ההדברה הטוב ביותר לפשפש המיטה? האם אפשר לרכוש חומר לפשפש מיטה לבד? איך מיישמים את החומרים לפשפשים וממה הם מורכבים? המשיכו איתנו ומדביר מקצועי יסביר »

חומר הדברה לפשפש המיטה מקצועי

כדי לבצע הדברה של פשפש המיטה או לרכוש את החומרים עליכם להיות בעלי היתר מהמשרד להגנת הסביבה בדרגה של "מבנים ושטחים פתוחים" ולא מדביר דירות רגיל. הדברה לפשפש המיטה הינה הדברה מאסיבית ומצריכה ימי עיון והשתלמויות בכל שנה של המדבירים. מעבר לחומר הדברה לפשפש המיטה יש צורך בידע מקצועי, ציון ומכשור מתאים כמו קיטור ושואב מקצועי.

חומר הדברה הטוב ביותר לפשפש המיטה מורכב מפירתרואידים שהם חומרים מסונטזים כימית דומים בהרכב לצמח החרצית, בעלי הרעילות הנמוכה ביותר שיש לאדם. החומר שבדרך כלל מדבירים עובדים איתו הינו:

  • אדמירל סופר
  • דינו פליי
  • טמפריד
  • דרגון
  • סנאטור
  • למבדה סטאר

כל החומרים שציינו מורשים לשימוש אך ורק למדביר מקצועי ואינם מאושרים לקהל הרחב, יש צורך בהבנה מקצועית על יישום החומר, מינונים ומשך היציאה מהאזור.

מקומות המסתור של פשפש המיטה
סימנים של פשפש המיטה

התנהלות לאחר הדברה של פשפש המיטה עם חומר ייעודי

החומרים שציינו מיועדים למדבירים ויש הנחיות מאוד ברורות להתנהלות לאחר השימוש בחומר הדברה לפשפש המיטה, כל חומר בעל חומר פעיל שונה עם ממס שונה ולכן היציאה מהאזור וההנחיות לשטיפת האזור משתנות בהתאם לסוג החומר.
יש הבדל עצום אם המדביר שהזמנתם השתמש באבקה רטיבה או תרכיז מתחלב, אנחנו לא ממליצים לכם לנסות להשתמש בחומר ההדברה לבדכם כי יש סכנה ממשית לחיי אדם או בעלי חיים בשימוש לא נכון, חשוב לזכור שמדובר בשורה תחתונה ברעל!

חומר הדברה לפשפש מיטה ביתי

יש המון חברות שונות שמשווקות חומרי הדברה לפשפש המיטה, חלקם יעילים יותר וחלקם לא יעילים בכלל אך בצורה חד משמעית אנחנו כחברת הדברה של 35 שנות וותק יכולים להגיד שאין כיום שום תכשיר שיכול לפתור לכם את הבעיה של פשפש המיטה בבית.

חומרי ההדברה לפשפש המיטה יעילים אך ורק למי שמשווק אותם ולא יכולים להיות אפקטיבים כמו תכשירים של מדבירים שחזקים בכמה רמות ושארתיים הרבה יותר. מעבר לכך שלא מומלץ לרסס את המזרון בתכשירים שונים (כמו שמרבית הלקוחות שלנו עושים לפני שמזמינים מדביר מקצועי),
למעשה כדי לפתור בעיה של פשפש מיטה חייב לבצע תחילה קיטור ב 200 מעלות לאחר מכן שאיבה ואך הדברה על גבי כל החדר והרהיטים.

הדברת פשפש המיטה

איך מבצעים הדברה מקצועית לפשפש המיטה עם מדביר מקצועי?

שלב ראשוני – עליכם להכין את הדירה על פי פורמט מסודר שאנחנו נשלח לכם, בגדול אתם צריכים לפנות את הארון בגדים בחדר שינה לשקיות ניילון ולעשות כסיבה מעל 60 מעלות לכל הארון בגדים. לאחר מכן מומלץ לבצע שאיבה יסודית לכל המזרונים והמיטות כדי לצמצם את האוכלוסייה של הפשפשים.
שלב שני – אנחנו נגיע כאשר הדירה מוכנה להדברה מקצועית, נבצע קיטור ב 200 מעלוץ לכל החדר, לחריצים שקעים תמונות רהיטים והכי חשוב למיטות והמזרונים.
שלב האחרון – המדביר יבצע הדברה מקצועית עם חומר הדברה לפשפש מיטה איכותי ומאושר לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה. אנחנו מעניקים תעודת אחריות מלאה על כל העבודה שלנו בלי אותיות קטנות – לא פתרנו את הבעיה נחזור ללא עלות!

עקיצות של פרעושים

עלות מול תועלת – לקנות חומר הדברה לפשפשים מול הזמנת מדביר מקצועי

כאשר תנסו לקנות חומר הדברה אני כמדביר מוסמך לא מאמין שתמצאו. מדביר מקצועי שיסכים למכור לכם חומר ולקחת אחריות בשביל כמה שקלים שיכול בשימוש לא נכון להרעיל בני אדם או את הבעלי החיים שלכם (ראו על מקרה משפחת גרוס בירושלים ב 2012).

במידה ותקנו חומר הדברה לפשפש מיטה מאושר לשימוש ביתי אתם תהיו חייבים לפחות 10-15 ליטר של חומר הדברה לחדר אחד. כך שכל תכשיר שתמצאו יעלה לכם לפחות 80 ₪ ולא באמת יעזור.

מדביר מקצועי לטיפול בפשפש מיטה גובה בדרך כלל בין 800-1000 ₪ לחדר, כך שאנחנו ממליצים לכם לחשוב פעמיים על רכישת חומרי הדברה לפשפשים כי אתם פשוט זורקים כסף לפח, ולא אנחנו לא מנסים למכור לכם הדברה פשוט אנחנו רוצים להכין אתכם נפשית לעבודה אינטנסיבית שתעשו שלא תעבוד בסוף.

✔️ הדברת פשפשים החל מ 500 ₪
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
שירות בפריסה ארצית רחבה
לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

מידע נוסף על פשפשים

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat