הדברת טרמיטים בחולון

הדברת טרמיטים בחולון

מדביר טרמיטים בחולון מקצועי עם וותק של 30 שנה + אחריות בכתב 

הדברת טרמיטים בחולון עם חברת הדברה מקצועית

טרמיטים בחולון זה כבר משפט די מוכר לכל התושבים לא משנה באיזה שכונה אתם גרים בין אם זה ח' 300 או בנאות רחל הטרמיטים פשוט מרחפים בכל האזור ומדביקים את הבתים במהירות רבה, כמעט כל תושב חולון יודע ומכיר את התופעה של מעוף הכלולות לאחר הגשמים הראשונים או מכיר את סימני הנגיעות של הטרמיטים ולכן חשוב מאוד לפנות לחברת הדברה ברגע הראשון שמגלים שיש טרמיטים בבית. רוצים עוד מידע על הדברת טרמיטים בחולון? המשיכו איתנו »

✅ מדביר לטרמיטים בחולון החל מ 399 ₪ 
✅ מדביר מוסמך עם רישיון המשרד להגנת הסביבה ותק של 30 שנה
✅ אחריות מלאה – לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות חומרים ירוקים ללא סכנה לבני אדם ובע"ח 
הגעה מהירה מהיום להיום 

הדברת טרמיטים בחולון⭐⭐⭐⭐⭐

מדביר טרמיטים בחולון
מדביר טרמיטים בחולון
ייעוץ לטרמיטים בוואטאפ
מדביר טרמיטים בחולון

מדוע יש כל כך הרבה טרמיטים בחולון ?

השאלה הראשונה שלנו היא למה דווקא בחולון יש כל כך הרבה טרמיטים ואיך הם הגיעו לפה בכלל, אז לפני שנים רבות הטרמיטים ריחפו לאחר הגשמים הראשונים במעוף כלולות שזה תופעת ההזדווגות ויצירת קנים חדשים של טרמיטים, הטרמיטים לאחר הגשמים מרחפים באוויר לצורך מציאת בן זוג חדש ומקום להקים בו את הקן ובאזור החולות של חולון הטרמיטים התיישבו וקבלנים פשוט היו לוקחים משם חול ובונים איתו דירות ובניינים בעיר כדי לחסוך בעלויות אך למעשה היו מדביקים דירות שלמות.

הדברת טרמיטים בחולון
הדברת טרמיטים בחולון

מה הסימנים לטרמיטים בבית?

הטרמיטים מאוד אוהבים לשמור על דיסקרטיות ואתם תגלו את הטרמיטים בבית רק לאחר מספר חודשים של קינון אצלכם בבית , הטרמיטים יכולים להיות אפילו שנה שלמה בבית ולבנות קן בלי להתפרץ בכלל ובלי שתשימו לב.

בדרך כלל הסימנים הראשונים מגיעים באזורי מוצרי עץ כמו מטבחים או משקופים לאחר שמגלים סימני בוץ או נשל כנפיים באזור, לאחר מכן אפשר כבר לשים לב לטרמיטים בוגרים של פועלות או לוחמות שמסתובבות במוקד ההתפרצות.

סימני נגיעות טרמיטים

איך מבצעים הדברה לטרמיטים בחולון עם מדביר מקצועי?

ישנם 2 אפשרויות לביצוע הדברה לטרמיטים והם בקידוח או באמצעות ג'ל, את הג'ל מיישמים בסמוך לאזור ההתפרצות מורחים ג'ל ייעודי עם פורומון משיכה שימשוך את הפועלות לקחת את הג'ל לתוך הקן ולהרעיל את הקן אך שיטה זאת לא יעילה לנגיעות גבוהה ולא תמיד פותרת את הבעיה אך הפתרון זול משמעותית לעומת קידוח.

טיפול לטרמיטים בקידוח מתבצע על ידי קדיחת חורים ברצפה מאוד קטנים והזרקת חומר מסוג טרמינטור לתוך הקרקע כ 5 ליטר לכל חור מסביב לכל הדירה, למעשה אנו יוצרים מעטפת לדירה של חומר פעיל שתחסל את הקן לצמיתות ובאחריות ולאחר מכן סותמים את החורים בצורה אסטטית.

טרמיטים במשקוף בחולון
טרמיטים במשקוף בחולון

האם הטרמיטים מסוכנים לבני אדם?

הטרמיטים אינם מסכני אדם ואינם ידועים כמעבירי מחלות אך הם יכולים ליצור נזק עצום לרכוש ולבית שלכם, הטרמיטים אוכלים עץ ויכולים להרוס לכם תוך כמה חודשים מטבח יפייפה, פינת אוכל או את משקופים הבית.

טרמיט מכונף
טרמיט מכונף

האם לאחר טיפול לטרמיטים הם יכולים לחזור?

אנו לא יכולים לעצור את הטבע אך יכולים להילחם בו ולהאט אותו, הטרמיטים יכולים להיכנס לכל מקום באמצעות הכנפיים שלהם ולכן הם תמיד יוכלו לחזור אך סיטואציה כזאת שטרמיטים ידביקו דירה פעמיים זה מקרה של ביש מזל בחיים ולא יצא לנו מקרה כזה לעולם, מעבר לכך אנו מעניקים אחריות מלאה ל 3 שנים ללא תוספת תשלום לאחר טיפול בקידוחים לכל הדירה באופן מלא!

האם ההדברה מסוכנת לבני אדם?

ההדברה לטרמיטים לא מסוכנת לבני אדם ויש צורך לצאת מהדירה בסך הכל לשעה בלבד ללא ריח וללא סימנים לאחר מכן והתנהלות רגילה לחלוטין, ההדברה שלנו מתבצעת על ידי מדביר מקצועי ומוסמך וחומרים באישור המשרד להגנת הסביבה.

טרמיטים במשקוף
טרמיטים במשקוף

איך בוחרים מדביר מומלץ לטרמיטים בחולון?

אנו בחברת אילנית הדברות מבצעים הדברת טרמיטים בחולון כבר שנים רבות מאז שנת 1992 ואנו מכירים היטב את העיר ואת נקודות התורפה שלה , חיים וחנן המנהלים של אילנית הדברות גדלו על הקו של בת ים חולון וביצעו הדברות לטרמיטים במאות דירות ברחבי העיר.

מעבר לכך שצריך רישיון הדברה מיוחד לביצוע הדברת טרמיטים שיש לכל צוות העובדים שלנו וכישורים ומכשור מקצועי לפתרון הבעיה באופן מהיר ומקצועי.

סרטון הסבר על טרמיטים בחולון שגילינו בדירה

ספרו לנו על הדברות טרמיטים בחולון שביצעתם :

טיפול לטרמיטים בחולון  ברחוב אילת:
הגענו לדירה שכורה שבעלת הדירה ביקשה לבצע הדברה לטרמיטים בכל רחבי הדירה לאחר שגילתה המון סימני בוץ בארון שירות במרכז הדירה.
הגענו ופירקנו את הארון הישן וגילינו מושבה שלמה של טרמיטים שבנו קן במשך שנים בדירה, ביצענו קידוחים בקוטר 4 מ"מ בכל הדירה והזרקנו חומר מסוג פרמיס ופתרנו את הבעיה עם אחריות ל3 שנים!

מדביר לטרמיטים ברחוב ביאליק חולון:
דירה יחסית חדשה מקבלן שלפתע לאחר שנה מרכישת הדיר הדיירים גילו סימני בוץ מתחילים מהתקרה ולאחר שדגמנו את הקרקע וזיהינו את סוג הטרמיט הבנו שהקבלן שם חול נגוע בקומה העליונה והדביק את הדירות ולכן ביצענו הדברה יסודית בשני הדירות גם בעליונה וגם בתחתונה ופתרנו את הבעיה בקלילות.

הדברה לטרמיטים במשקוף ללא קידוח:
הגענו לדירת קרקע ברחוב שנקר בחולון, ביצענו טיפול באמצעות ג'ל ייעודי עם פורומון משיכה שהפועלות יקחו לקן וירעילו את המלכה, הטיפול העניק שקט לדיירים שקראו לנו מיד איך ששמו לב למשהו חריג במשקוף. המחיר להדברת טרמיטים במשקוף עלה ללקוחות הנחמדים כ 400 ₪. 

הדברת טרמיטים בבית פרטי ברחוב הרדוף הנחלים חולון:
הגענו לבית קרקע גדול מאוד בשכונה חדשה לאחר שהלקוחה שמה לב לתעלות בוץ שיוצאות מהמשקוף של הדירה, המשקופים אינם מעץ ולכן לא היה סימני נגיעות במשקופים והיא שמה לב רק לאחר שזיהתה את התעלות בוץ, ביצענו הדברה בקידוחים מסביב לכל הקומה העליונה בכל החדרים ובנוסף שמנו ג'ל מיוחד בכל משקופי הבית והענקנו לה אחריות מלאה ל-3 שנים!

מה המחיר להדברת טרמיטים בחולון ?

מדביר מקצועי לטרמיטים נבחן בכמה פרמטרים שמשפיעים על התמחור של העבודה והם: ידע , ניסיון , מקצועיות, חומרים ורישיון. מדביר מקצועי שתזמינו חשוב שיהיה לו ידע וניסיון של עשרות שנים וידע לפני שהוא מתחיל לקדוח לכם במרצפות של הבית ואולי יפוצץ לכם צינור מים.

חומרים שיהיו מיועדים להדברת טרמיטים ויהיו איכותיים ויחזיקו לזמן ארוך ולא יסכנו חיי אדם או בעלי חיים נוספים. רישיון הדברה בתוקף המיועד להדברת טרמיטים ולא מדביר דירות רגיל, יש צורך ברשיון הדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה מסוג " מבנים ושטח פתוח ".

המחיר הממוצע בשוק נע בין 20-40 ₪ למטר רץ תלוי בגודל האזור ושיטת הטיפול, הדברת טרמיטים בג'ל נעה בין 400-600 ₪

רוצה לדעת כמה יעלה לך הדברת טרמיטים לבית?
חשבו במחשבון ההדברה שלנו ותזכו ב5%-10% הנחה!

הדברת טרמיטים בחולון