הדברה SOS בשבתות ובחגים

הדברה SOS בשבתות ובחגים

דמיינו את הסיטואציה הבאה. ערב שישי, רגע לפני הארוחה אתם מחליטים להיכנס למקלחת להתרעננות קלה. פותחים את דלת המקלחת ומגלים להפתעתם עכבר קטן וזריז, שמנצל את ההזדמנות ונמלט דרך הדלת לתוך הבית. מה עושים במקרה כזה שיש לכם מכרסם והשבת כבר נכנסה? האם יש מדבירים שעובדים בשבת? לאיזה חרקים צריך לבצע הדברה בשבת, וכמה תשלמו על זה?

לפניכם כל המידע על הדברה SOS – הדברת חירום או הדברה בשבתות ובחגים »

מדביר מוסמך

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

תוכן עניינים:
הדברת חירום SOS בשבתות ובחגים

באלו מקרים צריך להזמין הדברה SOS בשבת ובחגים?

 1. נוכחות של מכרסמים – לכידת מכרסם מסוג עכבר או חולדה היא משימה לא פשוטה. מעבר לזה, אם תתנו למכרסם לבלות אתכם את הסופ"ש, אתם עלולים לחשוף את בני המשפחה לנשיכות, מחלות, גרימת נזק לרהיטים ולסבול משאריות של גללים ברחבי הבית.
 2. מארחים בשבת – אם אתם מארחים משפחה וחברים בשבת, אתם לא רוצים להזמין אותם לארוחה מפתה, בזמן שיש לכם קן נמלים במטבח או מתקפת מקקים בסלון.
 3. חרקים מזיקים – אם יש לכם חרקים מסוג דבורים, צרעות, פשפשים, פרעושים או כמות גדולה של יתושים, כל אלו גורמים לעקיצות בדרגות שונות ואינם סובלים דיחוי.

איזה חרקים אנו מדבירים בחירום - בשבת ובחגים ואיך עושים זאת?

 1. לכידת חולדה או עכבר – מתחבאים בבית, זריזים, גורמים לנזקים בסביבת המטבח, משאירים גללים. אם מדובר במכרסם אחד שגלוי לעין, ניתן לתפוס אותו עם לוכד חולדות, אחרת המדביר ישתמש במלכודות עם פיתיון כדי ללכוד אותם.
 2. פינוי פגר של חיה – פגר של מכרסם או יונה גורמים לריחות רעים, מושכים טפילים ומהווים סכנה בריאותית לסביבה. המדביר יפנה את הפגר, יוודא שאין פגרים או חרקים אחרים בסביבה ויבצע חיטוי במקום. לשירותי פינוי פגר »
 3. פשפש המיטה – פשפשי המיטה עוקצים בשעות הלילה, הם מתרבים במהירות וקשה לאתר את מיקומם. המדביר יבצע בדיקה מקיפה בכל סביבת חדר השינה, יבצע הדברה משולבת הכוללת ריסוס, שאיבה ושימוש בקיטור אדים. להדברת פשפשי המיטה »
 4. קן צרעות – צרעות זו סכנה לסביבה והן עלולות לעקוץ, לגרום לתופעות קטלניות בעיקר אם יש תגובה אלרגית. רק מדביר מוסמך יכול לפנות קן צרעות באופן בטוח, לבצע הדברה ולוודא שאין עוד צרעות בסביבה.
לוכד חולדות

שבת שלום – כך תפעלו אם נתקלתם בג'וקים בשבת

ג'וקים פחות מתעניינים בלוח השנה היהודי, הם לא בעניין של שמירת מצוות ואין להם בעיה לקפוץ אליכם בשבת. נתקלתם בג'וק בשבת? כך תפעלו:

 • סוג הג'וק – נסו לזהות באיזה סוג ג'וק מדובר. תוכלו להסתכל באינטרנט ולהשוות האם מדובר בתיקן אמריקאי, גרמני או סוג אחר. למה זה חשוב? כי לכל סוגי התיקנים יש מאפיינים שונים. חלקם יכולים לעוף וחלקם לא. יתרה מזאת, לא כולם מושפעים מאותו חומר הדברה.
 • כמות הג'וקים – אם יש לכם ג'וק אחד, ייתכן ויש לכם ג'וקים נוספים בסביבה. נסו לבדוק מהיכן הגיעו, האם יש דרכי הגעה זמינים כמו חלון פתוח, חריץ או כל מקום זמין עבורם.
 • הזמינו מדביר – ג'וקים בבית זה אף פעם לא נעים, וישנם מדבירים שמבינים את זה בהחלט. הזמינו מדביר מקצועי שזמין עבורכם גם בשבתות ובחגים, וכך תיפטרו מהבעיה בקלות.
הדברה

למה חשוב להזמין מדביר מקצועי בדחיפות SOS?

 • למען הבריאות שלכם – חרקים מסוימים עלולים להפיץ מחלות שלא תרצו בבית שלכם. למשל ג'וקים יכולים להפיץ חיידקים הגורמים לזיהומים במערכת העיכול. עקיצות של פשפשים ופרעושים עלולים לגרום לתגובה אלרגית, פריחה ודלקות בעור.
 • למען איכות החיים שלכם – אף אחד לא רוצה לחלוק את מיטתו עם פשפש המיטה, לסבול מיתושים רבים בסלון או לבלות את הסוף שבוע עם מכרסם טורדני במטבח.
 • לשמירה על הבית – חרקים רבים יכולים לגרום לנזקים בבית, כמו טרמיטים חובבי העץ, נמלים חובבי המזון ומכרסמים שפשוט מוכנים לכרסם כמעט כל דבר.
 • למען השקט הנפשי – מדביר מקצועי שיודע כיצד לטפל בכל חרק ספציפי, מעניק את השקט הנפשי ועוזר לכם לדעת שהבית שלכם נקי מחרקים לתקופה הקרובה.
עקיצות נמלי אש

שומרים שבת? כך תבחרו מדביר מומלץ

אין סיבה שתסבלו כל השבת עם החרק או המזיק שהגיע לביקור. הנה כמה דגשים שיעזרו לכם לבחור בחברת הדברה מומלצת גם בשבת.

 • מדביר מוסמך – בחרו בחברת הדברה עם היתר ורישיון בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה. מדבירים אלו עוברים השתלמויות והם רשאים להשתמש בחומרי הדברה ובשיטות ההדברה השונות.
 • אחריות – בחרו בחברת הדברה המציעה אחריות מלאה על הטיפול במזיק. כך תוכלו להרגיש בטוחים שיש לכם למי לפנות, ושקיבלתם שירות מקצועי ואמין.
 • חומרים מאושרים לשימוש – בחרו בחברת הדברה המשתמשת בחומרים ידידותיים לסביבה, הדברה ירוקה – חומרים המופחתים ברמת כימיקלים ובעלי תו תקן לשימוש בבית בצורה בטוחה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם לייעוץ מקצועי

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
כלכלן ויועץ תברואי ללקוחות פרטיים ומוסדיים
להדברה ומניעה תוך מתן דגש על הוזלה ופתרונות מהירים . 
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

הדברה SOS ⭐⭐⭐⭐⭐

רישיון הדברה