להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

הדברה לפני או אחרי ניקיון

המון לקוחות שלנו בשיחה הראשונה איתנו שואלים את השאלה הזאת ולא יודעים מה לעשות האם להזמין את המנקה לפני ההדברה או לבצע את את ההדברה לאחר חברת הניקיון. אז בואו נעשה לכם סדר וניקיון בנוגע להדברה כדי לפשט את הדברים אנו נחלק את המקרה ל 2 פרמטרים חשובים.

ניקיון והדברה בדירה חדשה

כאשר אתם עוברים לדירה חדשה ואתם רוצים לבצע ניקיון חשוב להבין האם הדירה חדשה מקבלן או שמה היא דירה שכורה ואתם מזמינים חברת ניקיון שתנקה אחרי הדייר האחרון שהשאיר מלוכלך, כמו כן כאשר הדירה חדשה חשוב שהרצפה תהיה נקייה כדי שהחומר ידבק היטב למרצפות ולהמתין יומיים כדי לתת לחומר להיספג ולאחר מכן לשטוף שוב.

ניקיון והדברה בדירה לאחר שיפוץ

במרבית המקרים לאחר שיפוץ מזמינים חברת ניקיון שמבצעת פוליש ווקס לרצפה ולפעמים הפוליש מוריד את ההדברה מהמרצפות ולכן עדיף לבצע את ההדברה לאחר פוליש ווקס להמתין 48 שעות ולתת לחומר להיספג ואז לשטוף שטיפה רגילה.

ניקיון והדברה בדירה מאוכלסת

החומר בסך הכל צריך להיספג במרצפות עד כיומיים תלוי בסוג המשטח ואיננו משאיר סימנים או ריח וצבע ולכן אנו ממליצים אם הדירה יחסית נקייה ומסודרת ואתם גרים בה לבצע את ההדברה ולאחר מכן להמתין יומיים ואז לבצע את הניקיון.

סוגי הדברה נפוצים לדירות

✔️ הדברה ירוקה לדירה החל מ 150 ₪
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️ זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
אפשרות להדברה ירוקה נגד נמלים באמצעות ג'ל ללא יציאה מהדירה 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

הדברה לבית תמונות

ניקיון והדברה לאחר ביצוע פרקט בדירה

החומר ההדברה נדבק למשטח שאנו מרססים ונשאר שם למשך שנה ממש כמו דבק שקוף שלא רואים , ולא אם תבצעו הדברה לפני הפרקט זה יהיה פחות אפקטיבי כי אם תיקן יעוף מהחלון ויכנס הביתה הוא יוכל לטייל על הפרקט היה שעשיתם ולא ימות.. אז לסיום נמליץ לבצע הדברה אחרי הפרקט, החומרים שלנו נוסו על כל סוגי הפרקטים ואין לכם לדאוג בנוגע לכתמים או סימנים.

ניקיון והדברה לפני או אחרי צבע בדירה?

כאשר אנו מרססים אנו מרטיבים את החלק התחתון של הקיר ואת הפנלים שצמודים לקירות, כאשר אתם צובעים אתם מכסים את השכבה של הקיר ואם אנו נבצע את ההדברה לפני הצבע זה כאילו לא עשינו כלום .. ולכן עדיף לבצע את ההדברה לאחר הצבע כדי לוודא שאכן אין פגיעה בהדברה והיא תחזיק לאורך כל השנה.

זמני יציאה מהדירה לאחר הדברה

בעבר ההדברות היו מאוד חזקות והיה צורך לסגור את החלונות ולצאת מהדירה לכ 12-24 שעות והיה ריח נוראי וחזק, כיום אנו מבצעים הדברה ירוקה ללא ריח וללא צבע וסימנים ויש צורך לצאת מהדירה לשעה בלבד אף שיש חומרים שהם בעלי ממס אורגני עם מעט ריח למקרים מיוחדים שיש צורך לצאת מהדירה ל 6 שעות אך זהו המקסימום שיש לצאת היום מדירה לאחר הדברה.

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat