הדברה לעכברושים

הדברה לעכברושים

הדברה לעכברושים היא פעולה יחסית נפוצה בישראל, לפעמים העכברושים יכולים להפתיע אתכם בבוקר בצהריים או בלילה. אי אפשר לדעת מתי תצטרכו הדברה לעכברושים. הדברה לעכברושים יכולה להתבצע במגוון שיטות וטכניקות כגון שימוש בכימיקלים, תחנות האכלה או מלכודות.

ליאור מדביר מוסמך מסביר מי הם העכברושים וכיצד אפשר להדביר אותם בצורה מקצועית »

מדביר מוסמך

תוכן עניינים:
טיפול מניעה והדברת עכברושים

עכברוש או חולדה

עכברוש הוא בעל חיים ממשפחת המכרסמים, בעבר היה פולקלור על עכברוש ולאט לאט במשך השנים החולדה קיבלה כינוי עממי לשם עכברוש.

עכברוש הוא חולדה ואין שוני בינהם אך חשוב להבין שכאשר מדובר בהדברה של עכברושים יש 2 סוגי עכברושים ולכן חשוב להבין מול מי מתמודדים לפני שמבצעים הדברה.

כמו כן לפעמים מתבלבלים בין עכברי שדה לבין עכברוש צעיר, הגודל וצורה כמעט זהה אך יש כמה סממנים שמבידילים אותם אחד מהשניה. בגדול אפשר להבחין אם מדובר בעכברים או בעכברושים צעירים על סמך המיקום הגיאוגרפי שאתם נמצאים בו.

עכברוש

הדברה לעכברושים ⭐⭐⭐⭐⭐

סוגי עכברושים בישראל

עכברוש מצוי – לעכברוש המצוי יש גוף יותר מוארך, צבעו נע בין חום לאפור כהה והוא בעל זנב ארוך יותר מאורך גופו ואוזניים גדולות, אף מחודד ובעל כושר טיפוס מצויין. לעכברוש המצוי יש אהבה יותר למזון צמחי והוא אוהב להסתתר יותר במקומות גבוהים כמו עצים , וגגות רעפים.

עכברוש חוף – לעכברוש החוף יש גוף גדול יותר מעכברוש המצוי , אף פחוס יותר, עיניים גדולות וגוון עור יותר כהה. לעכברוש החוף יש  אהבה דווקא למזון בשרי והוא מאוד אוהב להסתתר יותר צמוד לקרקע במחילות, בורות ביוב וכו'.

הבדלים בין סוגי חולדות

צואה של עכברוש

לעכברוש המצוי יש צואה יותר דקה ומעוגלת, הצואה של העכברוש המצוי דומה מאוד לבננה מכופפת, כמו כן גודל הגללים נע בין 0.5-2 ס"מ בצבע שחור.

לעכברוש החוף יש גללים יותר גדולים ושחורים, הגללים כאשר תלחצו עליהם ימעכו ולא יתפוררו, הגללים בצבע שחור בוהק והם נראים בצורה אובלית כמו גרעין של זית בגודל של 1-2 ס"מ.

לא בטוחים אם זה קקי של עכברוש חולדה או עכבר? פנו אלינו לייעוץ חינם! 

איך אפשר לדעת שיש עכברוש בבית ?

בדרך כלל הסימנים המובהקים ביותר הם הצעקות של הלקוחות שמצצלים אלינו לאחר שראו משהו גדול עם זנב ארוך רץ בבית, אך כמובן אם הגעתם הביתה ואתם חושדים שיש לכם עכברוש בבית אל הסימנים:

  • סימני כרסום:  לעכברושים יש תכונה שהם אוהבים לכרסם ולאכול כל דבר שהם רואים, בדרך כלל סימני הכרסום יהיו על אריזות מזון לאחר שהם מחפשים משהו לאכול.
  • סימני גללים: העכברושים מסמנים את דרכם באמצעות שחרור של שתן וגללים לאורך הדרך.

לא בטוחים אם זה סימני גללים או סתם לכלוך?
פנו אלינו בוואטאפ לזיהוי גללים חינם!

סקירה על מלכודות עכברים

הדברה לעכברוש

הדברה לעכברושים חייבת להתבצע על ידי מדביר מקצועי עם היתר הדברה, אצלנו באילנית הדברות כל צוות העובדים בעלי היתר הדברה בתוקף ובעלי כל הציוד הנדרש למשימה.

הדברה לעכברוש מתבצעת על ידי פיזור רעלים במחילות ובסמוך לסביבת המחיה של העכברושים בצורה מבוקרת ללא סכנה לבני אדם או בעלי חיים. טכניקה נוספת להדברה לעכברושים היא על ידי פיזור של מלכודות מקצועיות ללכידה, בדרך כלל אנו נציב מלכודות בתוך הדירה כדי להימנע משימוש ברעל בתוך דירה.

מחיר הדברה לעכברושים?

המחיר להדברת חולדות שונה מאוד לפי הסיטואציה, יש מקרים בהם אנחנו צריכים להציב מלכודות ללכידה, יש מקרים בהם אנו צריכים להציב רעלים ויש מקרים שיש צורך בשימוש בשני הטכניקות.

לכן קשה מאוד לדעת כמה עולה הדברה לעכברושים אך כמובן אנחנו מאמינים בגישה שקטנה ואנחנו נשמח לתת לכם הצעת מחיר טלפונית לפני שנגיע 😊

איפה יש עכברושים ? כמה עולה הדברה לעכברוש
עכברושים בבית
החל 350₪
הדברה לעכברושים בבניין
החל 380₪
עכברושים בגג רעפים
החל 350₪
עכברושים בבית פרטי
החל 400₪
עכברושים בעסק
החל 400₪
עכברושים בחדר מדרגות
החל 370₪
הדברה באולם כנסים
עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445 

הדברה לעכברושים