להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

הדברה לסוכה

מדביר לסוכה | הדברה ירוקה לסוכות

חג שמח לכולם , מקווים שהיה לכם צום קל וגמר חתימה טובה לכולם , החלטתם לקיים את כל המצוות השנה ולישון בסוכה ? 

מצוות שינה בסוכה היא אחד ממרכיבי מצוות הישיבה בסוכה הנלמדת מהפסוק:" בַּסֻּכֹּת תֵּשְׁבוּ שִׁבְעַת יָמִים " בשונה מהמרכיב השני של מצוות הסוכה, חובת האכילה בסוכה, הכוללת רק אכילת קבע ולא אכילת ארעי, חובת השינה בסוכה כוללת כל סוג של שינה – שנת קבע ושנת ארעי כאחד (קרדיט לאתר ויקיפדיה )
כמו בכל שנה כולם חוששים מחרקים שיפלו עליהם בשינה כמו תיקנים , נמלים , זבובים ויתושים .. אנו מעניקים פתרונות הדברה לסוכות המשיכו לקרוא וגלו .. >>> 

הדברה ירוקה לסוכות :

סוכות נבנות בדרך כלל בעזרת 4 מוטות עץ או מתכת ומעליהם ערימה של עלי דקל המשמשים כסכך לסוכה , בשל המרכזיות של הסוכה במרכז החצר או המרפסת והשימוש בחומרים אורגנים כמו עלים של עצים ישנם המון חרקים שיעדיפו להגיע אליכם ולמצוץ את דמכם כל הלילה .. לצורך זה הבאנו חומרים בעלי רעילות הנמוכה ביותר שיש לאדם , ללא ריח וללא סימנים שישמרו עליכם לאורך כל הסוכות ויפחיתו את כניסתם של החרקים אליכם .. 

הדברה ירוקה לסוכות נגד מעופפים :

המעופפים העיקריים שממש מפריעים לנו בסוכות הם כמובן יתושים וזבובים אך כאשר תלכו לישון תחת כיפת השמים תופתעו לגלות את מגוון החרקים הרחב שמתעופף אליכם בשנתכם כמו צרתיקן ודבורים וצרעות וכו' 

לצורך הדברת מעופפים אנו נשתמש בחומר מסוג ."באג" המכיל dBifenthriN +Imidacloprid חומר על בסיס ממס אורגני שנדבק לסדינים או למעטפת הסוכה ולעלים ודוחה את היתושים והזבובים לאורך זמן , אתם תהיו מופתעים כמה שהחומר החזק הזה יעשה לכם שקט בלילה .. 

למידע נוסף : הדברת יתושים 

טמפריד המכיל: 10.88% beta-Cyfluthrin ו-21.65% Imidacloprid חומר שהוא פועל על מערכת העיכול של המעופפים וידוע בחוזקו מול השמש והלחות , הוא למעשה משחרר באיטיות כדוריות חומר פעיל לזמן ממושך וישמור עליכם לאורך כל 8 הימים ! 

הדברת סוכה

הדברת ג'וקים (תיקנים) לסוכות :

התיקנים חיים בקירבתינו כבר מאות שנים ואי אפשר להיפטר מהם , הם אפילו שורדים פצצת אטום ואנחנו לא אבל ישנה דרך למנוע מהם להגיע אליכם בלילה כאשר אתם הולכים לישון .. ריסוס חומר ייעודי נגד תיקנים בכל הסוכה ובכל האזור הסובב אותה ובעיקר בבורות הביוב הסמוכים ימנע או לפחות יפחית עד 90 אחוז את אוכלוסיית התיקנים המגיעים , כל תיקן שיגיע ויגע באזור הסוכה לאחר כמה דקות מערכת העצבים שלו תיפגע והוא ימות . 
לתיקנים יש כנפיים וכושר תעופה תעופה גם לקומה 15 במגדל במרכז העיר אז למעשה אי אפשר למנוע מהם לגמרי להגיע אבל אפשר לפחות לישון בשקט בידיעה שכל תיקן שיגיע ימות .. 

הטיפול לתיקנים יתבצע באמצעות טמפריד המכיל: 10.88% beta-Cyfluthrin ו-21.65% Imidacloprid חומר שהוא פועל על מערכת העיכול של התיקנים וידוע בחוזקו מול השמש והלחות , הוא למעשה משחרר באיטיות כדוריות חומר פעיל לזמן ממושך וישמור עליכם לאורך כל 8 הימים ! 

הדברת נמלים בסוכה ובחצר :

לצורך ביצוע הדברת נמלים בחצר יש 2 אפשריות לביצוע הכל שאלה מתי אתם רוצים לראות את התוצאות .. אם אתם מעוניינים לבצע הדברה מהירה עם תוצאות מידיות אך פחות שארתיות מבצעים ריסוס בחומר מסוג דלתא סופר על גבי כל החצר והסוכה , למה זה פחות שארתי ? כי אם מרססים על הרצפה והקירות ועל חול החומר פחות נדבק ונעלם עם הזמן מהשמש .. 
מה האופציה השניה להדברת נמלים בחצר ? 

טיפול בפתיונות מורעלים – גרנולר – טיפול באמצעות פיזור סוכר טחון כמו חול מורעל עם חומר פעיל FIPRONIL 0.01 פיזור בכל הגינה ולאחר מכן אסור להשקות יומיים , הנמלים יקחו את הגרעינים לקן וירעילו את כל הקן אך מוות כל האולוסייה תהיה לאחר כמה ימים עד שבוע 

7 טיפים למנוע מחרקים להגיע לסוכה :

כדי למנוע מחרקים להגיע לסוכה תוכלו לבצע כמה פעולות מכניות או טבעיות שירחיקו את החרקים מלהגיע או לפחות לא להיכנס לסוכה .. 

  1. הציבו בחלונות רשת יתושים מקצועית עם חורים צפופים מסביב לכל הסוכה ועל כל הגג , שימו לב שאתם שמים מאורר או מיזוג אויר כי אתם תמנעו גם מהאויר להגיע אליכם ויהיה לכם מאוד חם .. 
  2. הצבת כילה בסוכה – ישנם לקוחות המעדיפים לישון עם כילה מקצועית של נסיכות ולתלות אותה על הענפים של הסכך ולישון בלילה בלי חשש לעקיצות 
  3. אל תוש – אל תוש הינו חומר הדוחה יתושים כבר עשרות שנים , מריחה שלו על כל הגוף יבטיח לכם שלא תעקצו למשך שעה שעתיים עד שתזיעו 
  4. מריחת אקליפטוס או נענע מנטה – שיפשוף עלי מנטה או מריחת שמן אקליפטוס ידחה את היתושים מלהגיע אליכם .. 
  5. תליית עלי רוזמרין מסביב לכל הסוכה – יתושים שונאים את ריח הרוזמרין ותלייה של עלים מסביב לסוכה גם תקשט את הסוכה וגם תדחה יתושים בו זמנית 
  6. שמן ציטרונלה – כיום אפשר לקנות שמן ולשים אותו על לפידים שאפשר לקנות בכל חנות ולהדליק אותם כאשר הולכים לישון- חשוב להציב את הלפידים מחוץ לסוכה ולא בפנים כדי למנוע בערה של הסוכה 
  7. נירות דוחי יתושים – ישנם מאות של נירות דוחי יתושים שתוכלו להדליק לפני שאתם הולכים לישון גם כדי לדחות יתושים וגם כדי לצור סביבה אורבנית . 

רוצה ראש שקט בחג סוכות ? הולך לישון בסוכה ורוצה להימנע מחרקים ?

✔️ הדברה לסוכה נגד חרקים החל מ199 ש"ח
חורמים ירוקים ללא ריח באישור המשרד להגנת הסביבה
ללא סכנה לילדים או בעלי חיים 
✔️זמינות מיידית מהיום להיום
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה !
שירות בפריסה בכל הארץ 
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו :
 

הדברה לסוכה ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברה לסוכה נגד מזיקים
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat