הדברה ברעננה | מדביר מומלץ ברעננה | החל 250 ש"ח

הדברה ברעננה

מדביר ברעננה מקצועי עם רישיון הדברה בתוקף

הדברה ברעננה בטוחה , מקצועית וידידותית לסביבה

נושא ההדברה ברעננה הפך למשהו נפוץ יותר בשנים האחרונות והמודעות לביצוע הדברת מזיקים ברעננה החלה להיטמן לכל תושב בעיר , אין דירה , בית פרטי או עסק ברעננה שלא נזקק איי פעם לשירותי הדברה מקצועיים עם מדביר מקצועי מרעננה שיודע לבצע את כל סוגי ההדברות בעיר נגד כל סוגי החרקים והמכרסמים אז אם אתם רוצים לדעת מהם הנקודות החשובות לפני הזמנת מדביר מרעננה או עבור אילו חרקים מומלץ לבצע הדברה ברעננה המשיכו איתנו >>>>

הדברה ברעננה עם אחריות מלאה !

פעולת ההדברה בדרך כלל מתבצעת בריסוס הבית או על ידי אמצעים מכאניים או פיתיונות ג'ל או גרגירים , בעבר היו נוהגים לבצע הדברות מסכנות חיים וחזקות בהרבה יותר מההדברות היום , כיום נושא ההדברה מאוד רגיש וישנם המון תקנות חדשות שמגבילות את ענף המדבירים לביצוע הדברה מקצועית , אחראית ובלי סכנה לבני אדם או בעלי חיים אחרים .

דבורי הבומבוס האדמה
הדברה ירוקה ברעננה
ריסוס לבית
הדברת מזיקים ברעננה

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת הדברה ברעננה :

הנקודות החשובות ביותר לפני הזמנת מדביר הם כמו בכל ענף מקצועי  : רישיון , חומרים , וותק וניסיון , מכשור , זמינות , אחריות , המלצות או תלונות

רישיון הדברה בתוקף – על המדביר להציג לכם את רישיון המדביר לפני תחילת ההדברה
חומרי הדברה – על המדביר להציג לכם את סוגי החומרים והמינון שאיתו הולך לבצע ( חשוב לבדוק שהתכשיר מתאים לשימוש ביתי ולא לשימוש חקלאי או וטרינרי )
וותק וניסיון – חשוב לשים דגש על נושא הניסיון , כמו בכל ענף רק הזמן הוא המורה הטוב ביותר במיוחד שמדובר במלחמה מול הטבע ( בדומה לרופא , שיפוצניק או אינסטלטור  )
מכשור – מדביר מקצועי יגיע אליכם עם כל הציוד הנדרש בלי " להשלים " את העבודה ביום אחר .
אחריות – מדביר מקצועי שיגיע אליכם אמור להעניק לכם אחריות מלאה על העבודה שביצע
המלצות – היום בעידן החדש כל הרשת פתוחה והכל נגלה לעיני כל , חשוב שתקראו תלונות או המלצות על החברת הדברה שאתם הולכים להזמין .

ריסוס לבית לחצר או לעסק ברעננה
✔️
הדברה דירה ברעננה החל 250 ש"ח
 
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
 
✔️זמינות מהיום להיום

רעלים ירוקים באישור המשרד להגנת הסביבה

צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה !

הדברה ירוקה ללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים

✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו :

0548849445
 

הדברה ברעננה ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברה ירוקה ברעננה :

בעבר היו משתמשים בחומרים מאוד מסוכנים מקבוצת הזרחנים האורגנים שהיו מחלחלים למי תהום ופוגעים בכדור הארץ ל-30 שנה , כיום פועלים עם חומרים ידידותיים מקבוצת פירתרואידים שהם וחמרים הדומים בהרכבם לצמח החרצית והכי יעילים נגד חרקים אינם מסכני חיי אדם או בעלי חיים אחרים , מתפרקים מהר מאוד בתנאי חוץ ולא מחלחלים ולא פוגעים בכדור הארץ בשום צורה אך יישום לא נכון של החומרים יכול להוות בעיה חמורה מאוד ולכן חשוב להתייעץ עם מדביר מקצועי שיודע היטב את סוגי החומרים , מינונים והיתרים לשימוש 

ישנם גם מדבירים אשר מוכרים את השירותים שלהם כהדברה אורגנית ברעננה אך הפתרונות הללו לא יעילים וכל החומרים הם כימיים אך בעלי רעילות נמוכה מאוד לאדם .

איך מבצעים הדברה לבית ברעננה ?

חשוב לפני שנסביר בדיוק איך הנושא מתבצע להבין שלכל חרק יש את שיטת הטיפול הייחודית לו ואין שיטת קסם או חומר מיוחד נגד כל סוגי החרקים , בדרך כלל ההדברות הרגילות כמו הדברה לג'וקים או לנמלים שמתבצעת על גבי כל קירות הבית על הפנלים , ובגדול בכל המעטפת הפנימית והחיצונית של הדירה או הבית הפרטי וחשוב אם אתם גרים בבית קרקע או בית פרטי לרסס גם את הבורות ביוב !

מדביר ברעננה מקצועי עם וותק של 30 שנה !

לכל ענף יש את התחומים האפורים שלא מלמדים בשוק קורס הדברה ורק העבודה מלמדת לאורך זמן ,  ישנם המון תכשירים והמון שיטות עבודה שלא תמיד נכונות או לא תמיד אפקטיביות או לחילופין יפתרו לכם את הבעיה לאחר זמן רב או שאפילו יעשו נזק גדול יותר , לדוגמא אם יש לכם חולדות בגג רעפים ויגיע מדביר ולא יבין שזה נושא בעייתי לשים רעלים בגג מחשש לפגרים אז אתם לאחר שבוע תצטרכו לעלות לגג עם מסכה וכשקיות זבל ולהתחיל לפנות את הפגרים שיתחילו להסריח לכם את כל הדירה .
נושא הניסיון בתחום שלנו מאוד חשוב אנחנו מתעסקים בטבע ולומדים אותו מחדש בכל יום אבל אנו משפחה שמעניקה שירותי הדברה כבר 3 עשורים עם המכשור והידע המקצועי הייחודי לנו שאי אפשר לפקפק בנו .

לוכד חולדות מקצועי
לוכד חולדות ברעננה

הדברת חולדות ועכברים ברעננה

חולדות ועכברים מתחילים להופיע יותר באזורי חודש ספטמבר מהסיבה שהמחילות ובורות הביוב שלהם מתמלאות במי גשמים והם מתחילים לעלות אליכם הביתה…
הדברה לחולדות ועכברים ברעננה מתבצעת על ידי פיזור רעלים בתוך קופסאות סגורות וייעודיות עם תקן ממשרד להגנת הסביבה , הרעלים אינם מסוכנים לבני אדם או בעלי חיים אחרים ומורכבים עם מנגנון השהייה של 72 שעות כדי למנוע חרדת פתיון וליצור הרעלה קולקטיבית של כולם יחדיו לאחר כמה ימים .
במידה והעכברים ברעננה הצליחו להיכנס אליכם הביתה אנו מעניקים גם שירותי לכידת חולדות ועכברים ברעננה עם צוות מיומן ומקצועי שזמין 24 שעות ביממה ולוכד חולדות ועכברים במקום !
למידע נוסף : הדברת חולדות

הדברה לטרמיטים ברעננה -

טרמיטים מגיעים לכל מקום בארץ על ידי תעופה , התפשטות בחול ושימוש בחול במקומות אחרים , או על ידי קנייה של מוצר נגוע כך שלמעשה אי אפשר למנוע מהם להגיע אליכם הביתה וזה פשוט ביש מזל אם נתקלתם בהם .
הדברת טרמיטים ברעננה מתבצעת על ידי מדביר מקצועי עם היתר הדברה מיוחד לטרמיטים והטיפול כולל קידוחים זעירים בקרקע ובמרצפות והחדרת חומר רב בלחץ ישירות לחול מתחת לריצוף וסתימת החורים לאחר מכן , הדברה לטרמיטים כוללת אחריות מלאה ל-3 שנים כדי לוודא באופן מוחלט שאכן הבעיה נפתרה .
למידע נוסף : הדברת טרמיטים

מדביר טרמיטים בת ים

הדברה לפשפש המיטה ברעננה

פשפש המיטה הינו חרק זעיר בגודל של כ5 מ"מ צבעו אדום-שחור או בדרגה צעירה צהוב ופעיל לילה , למעשה הפשפשים הם כמו ערפדים קטנים שיוצאים רק בלילות ומשאירים סימני עקיצות גדולים מאוד בפלג גוף העליון ( מותן ומעלה )  ומסתתרים בכל חריץ שאתם יכולים לחשוב עליו כמו סדקים בקירות , ברגים של המיטה או השידות ארונות בגדים , פילטרים של המזגן , שקעים וכו'
ההדברה לפשפש המיטה מתבצעת על ידי הכנה ספציפית שתבצעו לחדר בפורמט מסודר שבנינו במהלך השנים ולאחר מכן אנו מגיעים ומבצעים קיטור ב100 מעלות לכל החדר והדברה לכל החדר
לטיפול פשפשים ישנה אחריות מלאה לשנה או עד פתרון הבעיה ומתומחרת לפי מספר חדרים .
למידע נוסף : הדברת פשפש המיטה

ספרו לנו על שירותי הדברה ברעננה שביצעתם :

הדברה לדירה ברעננה ברחוב אחוזה –

הגענו לדירה בת 5 חדרים ברחוב מרכזי בקומה יחסית גבוה שסובלת מתיקן גרמני חרק זעיר שמגיע בדרך כלל מקניית מוצרים נגועים בסופרמרקט , ביצענו טיפול באמצעות ג'ל מיוחד ומקצועי בכל המטבח והענקנו אחריות מלאה עד פתרון הבעיה אך פתרנו את הבעיה בביקור אחד בלבד בעלות של כ370 ש"ח  

הדברה לבית פרטי ברעננה ברחוב טבנקין :

בבית פרטי שסובל מג'וקים הבת הקטנה לא הצליחה לישון בלילה לאחר שתיקן אמריקאי הגיע לחדרה דרך הצנרת , ביצענו ריסוס לבית בכל המעטפת הפנימית ולאחר מכן ביצענו בכל המעטפת החיצונית כדי למנוע מהם להגיע מהרחוב ואת בורות הביוב כמובן שזה המוקד העיקרי של התיקנים .

הדברה לבניין ברחוב עקיבא ברעננה :

בבניין בן 6 קומות ברחוב מאוד מטופח ישנם המון תיקנים לכל הדיירים בבניין שעולים אליהם מבורות הביוב , ביצענו הדברה לבניין בכל החדר מדרגות כולל בארונות החשמל מים ותקשורת ולאחר מכן ביצענו ללובי ולמקלט וכמובן לחדר הזבל ולבורות הביוב והענקנו שקט לכל הדיירים עד שנה הבאה !

הדברה לנמלי אש ברעננה ברחוב עוזי חיטמן :

לשני וילות צמודות יש בעיה קשה של נמלי אש שפשוט עוקצים אותם ואת בני המשפחה בכל וים והם החליטו לשים לזה סוף עם ביצוע הדברה מקצועית לנמלי האש , ריססנו את כל שטח הרצפה של 2 הוילות בכל הקומות עם חומר ייעודי בשם שהם וגם את כל שטח הגינה המתנו מספר דקות לייבוש החומר וביצענו פיזור של גרגירים מיוחדים מסביב לשני הבתים וקיבלנו חיבוק ענקי וביקורת מעולה מהלקוחות בפייסבוק שלנו !

הדברה ברעננה המלצות :

קצת עלינו .. אנו עובדים כבר 30 שנה בפריסה ארצית בכל הארץ עם צוות מדבירים מיומן ומקצועי שכולם עם היתר הדברה וכולנו משתמשים בחומרים תוצרת ישראל ירוקים ללא ריח וללא סימנים והכי חשוב שלא פוגעים בבני אדם או בעלי חיים אחרים ובמיוחד לא בכדור הארץ , אנו מעניקים אחריות מלאה לכל הדברה ואם הבעיה לא תיפטר נחזור ללא עלות תמיד עם חיוך ואהבה .
ישנם המון מדבירים בענף חלקם טובים יותר חלקם פחות והמון תכשירי הדברה חלק זולים וחלק יקרים וטובים יותר , אנו מבטיחים לכם שאצלנו לא תשלמו על הדברה אלה על שירות שנפתור לכם את הבעיה !

מחפש חברת הדברה ברעננה עם ביקורות והמלצות   ? 

חברת אילנית הדברות פועלת ברחבי העיר רעננה ובכל האזור משנת 1992 אנחנו מכירים היטב את בעיות החרקים והמכרסמים בעיר 

אנחנו לא מגיעים לרסס , אנחנו מגיעים לפתור לכם את הבעיית מזיקים ! 

זוהי הגישה הנכונה להזמנת מדביר מומלץ ברעננה 

 

הדברה ברעננה

הדברת טרמיטים ברעננה - הסבר מפורט בסרטון

פוסטים אחרונות בנושא :

הדברה אקולוגית

הדברה אורגנית

הדברה אורגנית כיום שיש כל כך הרבה חומרים מזהמים בעולם החל ממשקאות מתוקים, מזון שמכילים המון חומרים לא בריאים וחומרים שמתפוגגים באוויר כמו פיח של

קרא עוד »
הדברה ירוקה

הדברה ירוקה

הדברה ירוקה על ידי חברת הדברה מקצועית אילנית הדברות , ללא יציאה מהדירה וללא ריח וסימנים

קרא עוד »
הדברת חולדות

הדברת חולדות

הדברת חולדות מדביר חולדות מקצועי חולדות נראות במקומות רבים בסביבה של אזור המגורים. המטרה של הדיירים היא להרחיק אותן כיוון שהיא מעבירה מחלות ולכן חשוב

קרא עוד »
הדברת עכברים

הדברת עכברים

הדברת עכברים מדביר עכברים מקצועי עכברים הם מסוג החיות שרוב בני האדם מעדיפים לא לראות, בטח לא בפגישה אקראית בחדר האשפה או בתוך הבית. העכברים

קרא עוד »
הדברת צרעות

הדברת צרעות

הדברת צרעות ודבורים מדביר לצרעות ודבורים צרעות שבונות קן בבית, במשרד, במפעל או בכל מקום אחר, יוצרות מצב בעייתי ומסוכן. חלק מהזנים של הצרעות עלולות

קרא עוד »