הדברה ברחובות

הדברה ברחובות

מדביר מומלץ ברחובות 

הדברה ברחובות - להיפטר מהמזיקים לצמיתתות עם חברת הדברה מקצועית!

ישראל הינה ארץ טרופית שהפכה מזמן למדינה מאוד אהובה על בעלי חיים ובינהם גם חרקים ומכרסמים, כאשר אתם נתקלים בתיקן אחד או נמלה בבית אפשר אולי להתעלם מהם אך אם התחלתם לראות כמויות של חרקים מכל סוג בבית פנו אלינו לאילנית הדברות לביצוע הדברה מקצועית אחת לשנה ויהיה לכם שקט ממזיקים!

ריסוס לבית לחצר או לעסק ברחובות
✔️
הדברה דירה ברחובות החל מ 199 ₪
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות מהיום להיום 
רעלים ירוקים באישור המשרד להגנת הסביבה
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה !
הדברה ירוקה ללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו :
 

הדברה ברחובות ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברה בבית חדש
מדביר ברחובות

מדביר ברחובות שזמין 24 שעות ביממה

אנו חברת אילנית הדברות צוות של 6 עובדים מנוסים, מוסמכים וזמינים מיידית לביצוע כל עבודת הדברה מכל סוג ואנו מטפלים בכל סוגי החרקים והמכרסמים ולכידת נחשים.

אנו מעניקים אחריות מלאה על כל ביצוע הדברה בכפוף להנחיות המשרד להגנת הסביבה, אנו משתמשים בחומרים ירוקים ללא ריח בעלי אפקטיביות רחבה למגוות רחב של חרקים ללא סימנים ופגיעה ברכוש או מרצפות מכל סוג!

איך מבצעים הדברה ברחובות ?

הכל מתחיל באיזה מזיק רוצים לטפל. אם מבצעים הדברה לג'וקים ברחובות יש לבצע הדברה בחומר מסוג שהם מסביב לכל קירות הבית  בארון מתחת לכיור במטבח ובכל המעטפת החיצונית של הבית ובורות הביוב, לעומת זאת הדברה לחולדות ועכברים מתבצעת על ידי פיזור רעלים מסביב לכל הבית המכילים דגנים וחומרי משיכה ולאחר 72 שעות כל החולדות והעכברים באזור מתים. אם מעניין אתכם איך מתבצע ריסוס לביתכם ברחובות פנו אלינו ואנו ניתן לכם ייעוץ מקצועי בטלפון!

ספרו לנו על הדברות ברחובות שביצעתם:

הדברת נמלים ברחובות:
תחילה נאבחן את סוג הנמלה אם זאת לדוגמא נמלת האש או בנאית ישראלית כי כל נמלה בעלת פיזיולוגיה וצורת התנהגות שונה ולכן יש שוני בין הטיפולים בין פיזור פתיונות מורעלים לבין ריסוס הבית נגד נמלים, במרבית המקרים אנו מבצעים הדברה לנמלים ברחובות מסביב לכל הקירות הפנימיים של הדירה עם חומר מסוג דלתא-סופר ללא ריח וללא סימנים ויציאה לאחר מכן לשעה בלבד לפי הנחיות משרד הבריאות .

הדברת חולדות ברחובות:
חולדות ועכברים הם בעלי חיים מאוד נפוצים בכל רחבים העיר ובמיוחד באזור רחוב הרצל העמוס במסעדות וחנויות, הדברת חולדות ועכברים ברחובות מתבצעת על ידי פיזור רעלים מסוג אנטיקוגלנאטים מסביב לכל הבית בתוך תיבות האכלה ייעודיות בכפוף להנחיית המשרד להגנת הסביבה, לאחר 72 שעות כל החולדות והעכברים שבאזור ימותו בתוך המחילות שלהם או בבורות הביוב.

הדברת פרעושים ופשפשים ברחובות:
הפעולה האחרונה שביצענו בהדברת פרעושים ברחובות הייתה בישיבה גדולה במרכז העיר שחתול המליט להם במחסן וכך התפתח להם פרעושים בכל החדרים והתחילו לעקוץ את כל התלמידים ברגליים, הגענו וביצענו הדברה עם חומר מסוג סנאטור המכיל IGR שקוטל גם את הביצים וגם את הבוגרים יחדיו והלקוחות קיבלו אחריות מלאה עד פתרון הבעיה ללא תוספת תשלום!

הדברת פשפש המיטה ברחובות ברחוב לוי אשכול:
הגענו לדירה שהלקוחות היו בחו"ל בבית מלון שהיה נגוע בפשפש המיטה ואחד מהפשפשים נכנס אליהם למזוודה וכשהם חזרו לביתם הפשפשים התחילו להתפשט בכל הדירה, הטיפול לפשפש המיטה ברחובות בוצע על ידי מדביר מוסמך ומקצועי שהגיע וביצע קיטור ב140 מעלות לכל החדרים בחריצים במיטות בשקעים ובכל מקום שיכול להוות חממה לפשפש המיטה ולאחר מכן ביצענו הדברה לפשפש המיטה והענקנו אחריות מלאה על ההדברה למשך שנה שלמה והלקוחות יכלו באותו הלילה כבר להיכנס לישון בדירה .

הדברה לבית
הדברה ירוקה ברחובות

הדברת נדל ארסי ברחובות

נדל ארסי הינו חרק המדמה בהיתנהגותו את הנחש, הוא יכול להיכנס אליכם מתחת לדלת או אפילו להיכנס מהחלון או מאחד החריצים בבית ולעקוץ את אחד מבני הבית כשלא תשימו לב, הדברה לנדל ארסי מתבצע באמצעות ריסוס בחומר ייעודי נגד נדלים ויש צורך לצאת מהאזור לשעה בלבד עד ייבוש החומר ולאחר מכן לא לשטוף את הדירה למשך 48 שעות או על פי הוראות המדביר
מחיר הדברה ברחובות לנדל ארסי החל מ 350 ₪.

הדברה ירוקה ברחובות - מה המשמעות ?

הדברה ירוקה ברחובות היא פעולת הדברה המתבצעת באמצעות חומרים ירוקים בעלי הרעילו הנמוכה ביותר לבני אדם ולבעלי חיים אחרים . 
ההדברה הירוקה בדרך כלל תהיה עם ממס מים וללא ריח עם חומר פעיל מקבוצת פירתרואידים , חומרים סינטטיים מסונתזים המדמים את פעילות צמח החרצית ומתפרקים במהירות ולא פוגעים במי תהום . 

הדברה ירוקה לג'וקים ונמלים ברחובות

כאשר מבצעים הדברה משולבת גם לתיקנים וגם לנמלים חשוב לבדוק עם המדביר שיש ברשותו חומר הדברה מתאים לשניהם , שהוא מעניק תעודת אחריות ושהוא בעל הסמכה מתאימה לטיפול.

הריסוס ברחובות יתבצע מסביב לכל קירות הבית על חלונות ובאזורים בהם יכולה להתפתח אוכלוסייה של נמלים ותיקנים , ההדברה תהיה תקפה למשך שנה ומעלה ועלות הדברה מהסוג הזה מתחילה ב 250 ₪ לדירה עם אחריות מלאה לשנה ויציאה בסך הכל לשעה בלבד מהבית.

איך מתבצע הדברה טרמיטים ברחובות?

הדברה טרמיטים יכולה להתבצע ב2 שיטות אך חשוב תחילה להבין מהי חומרת הבעיה ולכן כל טיפול מותאם לרמת הנגיעות:
הדברת טרמיטים ללא קידוח – מתאים לדירות עם נגיעות קלה שאנו מגיעים ומורחים ג'ל ייעודי, הטרמיטים אוכלים אותו ולוקחים אותו ישירות למלכה ומרעילים את כל האוכלוסייה
הדברה לטרמיטים מקצועית בקידוחים- השיטה המומלצת והטובה ביותר והמבטיחה ביותר את הצלחת הטיפול, אנו מגיעים ומבצעים קידוחים בכל רחבי הדירה במרצפות בקוטר 4 מ"מ בצורה אסטטית וללא פגיעה במרצפות ומזריקים חומר ייעודי מסוג פרמיס מתחת לקרקע ויוצרים מעטפת הגנה מסביב לכל הדירה נגד טרמיטים ולאחר מכן סותמים את כל החורים.

טרמיטים במשקוף בחולון

האם צריך להכין את הדירה לפני שמגיע מדביר ברחובות?

כן לכל סוג הדברה יש את ההנחיות הספציפיות שלה לדוגמא להדברה של תיקנים ונמלים ברחובות שזה ההדברה הכי נפוצה אנו ממליצים לצורך ייעול ההדברה להרים את כל המשחקים של הילדים והכלבים, להרחיק רהיטים מהקירות ולפנות את השיש במטבח ומברשות שיניים לשמירה על בטיחות.

להדברה של רימות זבובים אנו ממליצים לפנות כמה שיותר חפצים מהרצפה שנוכל לרסס את כל הרצפה בכמה שיותר חומר ללא פגיעה בחפצים אישיים שלכם. פתיחת החלונות הכרחית לצורך ייבוש החומר במלואו ושטיפה לאחר 48 שעות כדי שהחומר יספיק להיספג.

כמה עולה הדברה ברחובות?

כדי להזמין ריסוס ברחובות אתם תוכלו לחייג אלינו להתייעץ איזה הדברה מתאימה בדיוק בשבילכם כדי לפתור את הבעיות הנוכחיות שיש לכם בבית, המחיר להדברה ברחובות משתנה בהתאם לסוג המזיק שאותו תרצו לטפל גודל הדירה ושעת הגעה
להלן מחירון הדברה שיתן לכם את המחיר להדברה ברחובות באופן מדוייק ומותאם לדירה שלכם!

אזורי שירות הדברה ברחובות:

אלו השכונות שאנו מספקים בהם שירות הדברה בזמינות מהירה מהיום להיום: 

שעריים
אבני חן
נווה מרמורק
מילצ'ין
עין גנים
רחובות החדשה
 נווה יהודה
אזור פארק המדע
קרית ההגנה ועוד …

מה ההגדרה למדביר ברחובות מומלץ וטוב?

כאשר מחפשים מדביר ברחובות שמומלץ על ידי התושבים חשוב לשים לב לכמה נקודות חשובות:
וותק וניסיון – לנו יש וותק של 30 שנה בענף הדברת מזיקים ברחובות מכל הסוגים ולכל מגוון הלקוחות פרטיים מוסדיים ועסקיים.
מקצועיות ומכשור – מדביר מומלץ ומקצועי חייב שיהיה עם ציוד איכותי וחומרים טובים ומאושרים מטעם משרד הבריאות ואיכות הסביבה.
רישיון הדברה – ישנם 2 סוגי של רשיונות ( מדביר ביתי ומדביר שטחים פתוחים ) אצלינו כל צוות העובדים בעל היתר הדברה המורחב ביותר ויכולים לטפל בכל סוגי המזיקים ללא הגבלה כלל .
שירות מהיר – אנו נגיע אליכם תוך 30 דקות מרגע ההזמנה ונגבה מחיר הוגן וזול המותאם אליכם לדירה.

חברת הדברה ברחובות