הדברה בנתניה

הדברה בנתניה

מדביר מומלץ בנתניה עם וותק 30 שנה ! 

הדברה בנתניה עם חברת הדברה מומלצת ומוכרת בעיר !

נתניה היא עיר מתפתחת שבכל יום ויום רק הולכת ומתרחבת אך גם המזיקים הגיעו אליהם ותמיד יש צורך בהזמנת מדביר בנתניה שיבצע הדברה יסודית נגד החרקים בבית או בעסק ,
הדברה בנתניה כבר לא צריכה להיות מסוכנת ומסורבלת אם היא מתבצעת עם חברת הדברה מקצועית ומוכרת בנתניה , אז איך מבצעים הדברה בנתניה ? מהם הדברים שחשוב להכיר ? האם תמיד יש צורך במדביר מנתניה ואילו פעולות הדברה ביצעתם לאחרונה בנתניה  ? המשיכו איתנו >>>

לוכד חולדות ועכברים ברמת גן

ריסוס לבית בנתניה החל מ 199 ש"ח עם אחריות !
✔️
הדברה בנתניה לדירות , משרדים , עסקים ובניינים 

 

אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות מהיום להיום

רעלים ירוקים באישור המשרד להגנת הסביבה

צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה !
הדברה ירוקה ללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים

✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו :

 

הדברה בנתניה ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברה ירוקה בנתניה עם מדביר מוסמך

הדברה ירוקה בנתניה מבצעים אך ורק לאחר הופעת חרקים בדירה ואין צורך לבצע הדברה סתם ככה ביום בהיר , למרות שכל החומרים שלנו הם חומרים ירוקים ומאושרים מטעם המשרד להגנת הסביבה ומקבוצת פירתרואידים שידועים ברעילותם הנמוכה לבני אדם ובע"ח .
מדביר מקצועי שיגיע אליכם לנתניה יבצע הדברה יסודית בכל הדירה , לאחר מכן אתם תצטרכו לצאת מהדירה לשעה בלבד וכאשר תחזרו לא ישארו סימנים או ריח כלל והכי חשוב לא יהיו חרקים לזמן מאוד ארוך .

מדביר מנתניה שמכיר היטב את החרקים בעיר

מדביר מנתניה מומלץ יבצע לכם הדברה בדירה ללא חששות וידע בדיוק מהם הנקודות התורפה שיש לדירה או לבניין להציע , לכל חרק יש את השיטות טיפול השונות כמו לדוגמא הדברה לפרעושים בנתניה תתבצע על ידי ריסוס כל שטח הרצפה בחומר עם IGR אך הדברה לעשים תתבצע על ידי ריסוס כל הקירות והתקרה בחומר מיקרו קפסולרי לכן חשוב להזמין מדביר מנתניה מומלץ ומוכר ועם ניסיון .

הדברה בנתניה לדירות משרדים או לבניין

אנו חברת הדברה בנתניה שמעניקים שירותי הדברה לכל סוגי הנכסים שיש ברשותכם החל מ הדברה לדירות ובתים פרטיים , הדברה לעסקים כגון מפעלים , עסקי מזון , הדברה למאפייה וכו' הדברה למשרדים ומוסדות ציבוריים כמו בתי ספר וגני ילדים והעיקר בעבודתינו הדברה לבנייני מגורים שנרחיב עליהם בהמשך …

הדברה לדירות ובתים פרטיים בנתניה ללא ריח וללא סימנים .

הדברה לדירות ובתים פרטיים בנתניה תתבצע בעיקר להדברת ג'וקים או הדברה לנמלים או משולב לשניהם יחד , ההדברה תתבצע בפנלים מסביב לכל הדירה , במקומות שיכולים להוות חממה לחרקים כמו בארון מתחת לכיור , חנוכיה של מים , חלונות וכו' ולאחר מכן יש צורך שהמדביר יבצע הדברה בכל המעטפת החיצונית של הבית ובבורות הביוב שזהו המקום העיקרי להתפתחות התיקנים .

הדברה לבניינים בנתניה - הדברה לבניינים מגורים ובנייני משרדים

הדברה לבניינים בנתניה תתבצע בעיקר לפרעושים או הדברה רגילה לג'וקים , ההדברה תתבצע לאחר הודעה מראש לכל הדיירים כדי שלא יצאו מהבתים בזמן ההדברה , המדביר המוסמך שלנו יגיע ויבצע הדברה בכל הקומות ובכל הארונות חשמל מים ותקשורת , לאחר מכן יבצע הדברה ללובי ולמקלט לחדר זבל ובכל המעטפת החיצונית של הבניין ובבורות הביוב .
הדברה לבניין אחת לשנה יכולה להבטיח שקט לדיירים לאורך כל השנה ושהם לא יסבלו מחרקים שיעלו להם מהצנרות .

הדברת צרעות

הדברה לעסקים בנתניה - הדברה למסעדות , מפעלים , חנויות ועוד

אנו מבצעים הדברה לעסקים באופן שוטף כאחזקה לעסק , כל בעל עסק היה רוצה שקט ממזיקים כגון תיקנים , נמלים , זבובים ומכרסמים שלא יהיו בעסק .
אנו מגיעים אחת לחודש לבצע טיפול שוטף ואנו נדאג שלא יהיו לכם מזיקים בעסק לאורך כל השנה בעלות מינימלית שבאמת שווה את זה , המדביר יגיע אחת לחודש בתאריך קבוע ובשעות מדויקות וינהל תיק הדברה וידאג באמת שלא יהיה לכם כלום בעסק .

הדברה במשרד

הדברה לפשפש המיטה בנתניה - אחריות מלאה עד שהבעיה נפתרת !

הדברה לפשפשים בנתניה היא פעולה מאוד נפוצה בשנים האחרונות בכל נתניה , פשפש המיטה הינו חרק זעיר בצבע אדום שפעיל בלילה ונסתר לאורך כל היום , הפשפש יוצא ממקום המסתור אחת לכמה ימים ועוקץ עקיצות צורבות וכואבות בדרך כלל בפלג גוף העליון ומיד חוזר להסתתר בתוך הקירות, בבסיס מיטה ואפילו בשקעים של החדר .
הדברה לפשפש המיטה בנתניה צריכה להיעשות עם מדביר מקצועי עם רישיון מורחב של שטחים פתוחים ( ולא מדביר דירות רגיל )  , תחילה יש צורך לבצע הכנה לחדר על פי פורמט מסודר שנשלח לכם ואז יגיע המדביר שלנו ויעשה לכם קיטור ב150 מעלות לכל החדר כדי להשמיד את הביצים והבוגרים שמסתתרים ולאחר מכן יבצע פעולה משלימה בריסוס של חומר ייעודי לפשפשים מסוג אדמירל סופר ויעניק לכם אחריות מלאה עד פתרון הבעיה .
הדברה לפשפשים בתניה מחיר נקבע לפי מספר החדרים והמיטות בדירה ורמת הנגיעות .

הדברת פשפש המיטה

הדברה לטרמיטים בנתניה - כבר לא סיפור גדול עם אחריות ל-5 שנים

הטרמיטים הגיעו גם לנתניה ובסוף ישתלטו על כל הארץ , הטרמיטים הם חרקים זעירים ממשפחת התיקנאים בגודל של כ 3-7 מ"מ חלקם נראים כמו נמלים לבנות עם ראש שחור וחלקם נראים כמו נמלים גדולות עם כנפיים , הטרמיטים יכולים להופיע אצלכם בבית במשקוף , הטרמיטים ברהיטי עץ , בקירות ואפילו לצאת מהרצפה עצמה .
מהסיבה שאי אפשר לדעת במדוייק היכן שוכן הקן והמלכה יש צורך לבצע הדברה מקיפה בכל הדירה על ידי קידוח חורים זעירים והזרקת חומר רב מסוג טרמינטור ישירות לקרקע כדי לספוג את כל החול וליצור מעטפת של חומר פעיל מסוג אימדדכלוריד שפוגע בטרמיטים במערכת העיכול ובסיום העבודה אנו סותמים את החורים ויוצאים לשעה בלבד עד ייבוש החומר .
הדברה לטרמיטים בנתניה מחיר נקבע לפי גודל הדירה במ"ר ורמת הנגיעות .

לוכד עכברים וחולדות בנתניה שזמין 24 שעות במיממה

בנתניה יש לא מעט מקרים בהם נכנסת חולדה או עכבר לדירה ומיד כולם משתוללים ולא יודעים מה לעשות .. לוכד עכברים בנתניה ( וגם חולדות ) שלנו יגיע אליכם תוך זמן קצר וילכוד את החולדה בידיים במקום , אנו תמיד ממליצים לבצע בנוסף הדברה לחולדות מסביב לכל הבית או הבניין בו אתם גרים כדי להימנע מסיטואציה דומה לאחר כמה ימים .
היינו בלא מעט מקרים שהגענו ללכוד חולדה בדירה ולאחר כמה ימים נכנסה אחת חדשה כי לא ביצענו הדברה מסביב לבית או לא אטמו את החורים והחלונות שהמדביר הנחה אותם 
פנו אילו ללכידת חולדות ועכברים בנתניה 24 שעות ביממה במספר : 0548849445

ספרו לי על פעולות הדברה שביצעתם בנתניה :

הדברה לתיקן גרמני בנתניה ברחוב דרך דגניה :

הגענו לדירה בת 3 חדרים בנתניה שסובלים תקופה ארוכה מתיקן גרמני , התיקן הגרמני מגיע לדירות בדרך כלל אם קונים מוצר נגוע שיש בו תיקן גרמני עם תיק ביצים על גבו . ההדברה לתיקן גרמני בנתניה מתבצעת על ידי פיזור פיתיונות ג'ל בכל האזור הנגוע ולאחר כמה ימים כולם מתים

פינוי חתול מת בנתניה ברחוב בן צבי : 

ברחוב העמוס בנתניה נמצא חתול מת בחצר של בית קרקע , הגענו וביצענו פינוי פגר וחיטאנו את האזור למניעת מחלות ותולעים ואת החתול העברנו לרשויות להטמנה מסודרת בקרקע . 

ריסוס נגד פרעושים בנתניה ברחוב עובדיה בן שלום –

הגענו לבניין של 4 קומות ובמקלט כניראה נכנסה חתולה והמליטה גורים , הפרעושים ירדו מהחתולה ונישארו לאחר שעזבה עם הגורים . 
ביצענו הדברה לפרעושים בנתניה עם חומר מסוג סנאטור וIGR ופתרנו את הבעיית פרעושים בטיפול אחד ומהיר . 

ריסוס נגד נמלים בנתניה לדירה ברחוב שמואל לנדאו – 

הגענו לדירה וביצענו הדברה לנמלים בנתניה מסביב לכל הדירה על הפנלים חלונות ובכל מקום שיכולות הנמלים להופיע , הלקוח היה צריך לצאת מהדירה לשעה בלבד עד ייבוש החומר והענקנו ללקוח תעודת אחריות עד פתרון הבעיה . 

הדברת תיקנים

מדביר מומלץ בנתניה עם תעודות ומאות ביקורות !

אנו בחברת אילנית הדברות פועלים כבר משנת 1992 בהדברת כל סוגי החרקים והמכרסמים במיוחד בנתניה , אנו מעניקים אחריות מלאה על כל עבודה שאנו מבצעים תוך מתן דגש על בטיחות ומקצועיות ופתרון בעיות במהירות !
אנחנו עסק משפחתי של 3 דורות שהתפתח במהלך השנים ואנחנו מעניקים שירות אישי ללקוחות שלנו ותמיד עם חיוך על הפנים !
צרו איתנו קשר להדברה בנתניה עם מדביר מוסמך ומקצועי שיגיע ויפתור לכם את הבעיה בקלילות ומהירות וללא סכנה 

הדברה בנתניה