הדברה בלוד

הדברה בלוד

חברת הדברה מומלצת בלוד עם מדביר מקצועי 

הדברה בלוד - הפתרון המהיר ביותר להדברת חרקים!

אם הגעתם לעמוד זה בטח חיפשתם מדביר מלוד שמכיר היטב את העיר, את נקודות התורפה שלה וידע לפתור לכם בעיות חרקים או לכידת חולדות ועכברים במהירות יעילות ומחיר הוגן. 
אז מהם הפרמטרים שצריכים לשים לב אליהם לפני הזמנת מדביר בלוד? מה צריך לעשות לפני ההדברה ואיך מבצעים הדברה בלוד, המשיכו איתנו »

ריסוס בלוד לדירה , בניין עסק או לחצר
✔️
הדברה דירה בלוד החל מ 199 ₪
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️זמינות מהיום להיום 
רעלים ירוקים באישור המשרד להגנת הסביבה
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה !
הדברה ירוקה ללא סכנה לבני אדם ובעלי חיים
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו :
 

הדברה בלוד ⭐⭐⭐⭐⭐

הדברה בלוד
הדברה בלוד

מדביר מלוד מקצועי שמכיר היטב את העיר

אם אתם רוצים באמת להיפטר מהחרקים שיש לכם בבית או מהחולדה שמתרוצצת לכם במטבח כבר כמה ימים ומבהילה את הילדים חשוב מאוד להזמין מדביר מקצועי שיבצע הדברה ירוקה עם חומרים מאושרים וידע ליישם את החומרים עם המינון המדויק ולפתור לכם את בעיות החרקים בבית במהירות ולצמיתות בלי לסכן את בני הבית או את בעלי החיים שלכם , הזמינו אותנו את חברת אילנית הדברות ונעניק לכם בסיום ההדברה תעודת אחריות בכתב, יומן ביצוע עם רשימת החומרים והמינון המדויק שלהם ומספר הרישיון של המדביר שביצע באופן מסודר בדיוק כמו ההנחיות של המשרד להגנת הסביבה.

האם צריך להכין את הדירה לפני ביצוע ההדברה בלוד ?

השאלה הזאתי היא מאוד נפוצה אבל תלויה מאוד בסוג ההדברה שאתם מבצעים, ישנם הדברות שלא תצטרכו להכין את הדירה בכלל כמו לדוגמא בהדברת תיקן גרמני אך יש הדברות שיש צורך להכין את הדירה לפני הגעתנו כדי לייעל את ההדברה כמו בהדברת פרעושים שאנו מרססים את כל הבית ולכן חשוב להרים את כל החפצים מהרצפה, בדרך כלל ההנחיות שלנו להכנת הבית להדברה ירוקה רגילה הינם: 

  • לפנות את השיש במטבח את כל הכלי אוכל והמזון
    (חוץ ממוצרי חשמל גדולים כמו תמי 4 מיקרוגל וכו׳)
  • כיסוי/הכנסה לארונות את כל המברשות שיניים
  • פתיחת כל החלונות של הדירה לצורך איוורור
  • להרחיק את כל הרהיטים בבית כ20 ס״מ מהקיר ( מה שאפשר) כמו מיטות ספות נעליים וכדומה לצורך ריסוס כל המעטפת הפנימית של הדירה 🐜
  • סריקה יסודית לראות שאין צעצועים של הילדים או בעלי חיים על הרצפה

איך מבצעים הדברה בלוד לחרקים השונים?

הדברה לג'וקים (תיקן אמריקאי)  בלוד –

הדברה לג'וקים (תיקנים) מתבצעת עם חומר מסוג דלתא-סופר במינון 0.1 אשר מוהלים אותו במים ומרססים את כל מעטפת הדירה מבפנים, לדירות קרקע אנו יוצאים ומבצעים הדברה מסביב לכל מעטפת הבית ואת בורות הביוב שהם בית הגידול של התיקנים.

הדברה לפרעושים בלוד –

הדברה לפרעושים מתבצעת עם חומר מסוג סנאטור במינון 0.10 מהול במים וע תוספת IGR לקטילת הביצים , הריסוס לפרעושים בלוד מתבצע על כל שטח הרצפה מהסיבה שהביצים של הפרעושים יכולים להיות בכל מקום כי הם קופצים .

הדברה לנמלים בלוד –

הדברה לנמלים מתבצעת עם חומר מסוג שהם סיפרמתרין 0.35 מהול במים במרסס של 12 ליטר וריסוס כל שטח הדירה צמוד לקירות על הפנלים חלונות ובכל מקום שיכול להוות חממה לנמלים , בסיום ההדברה יש לצאת לשעה בלבד עם אחריות מלאה עד הנמלה האחרונה!

הדברה לזבובים בלוד –

ההדברה מתבצעת על ידי ריסוס אבקה רטיבה מסוג דינופליי 100 גרם היקרה והטובה ביותר בשוק מעורבבת עם סוכר חום, הריסוס לזבובים מתבצע על קירות הבית , תקרה רצפה ובכל מקום שיכול להוות חממה לזבובים ולאחר יש לצאת מהדירה ולחזור לאחר ייבוש החומר.

ספרו לנו על הדברות נוספות שביצעתם בלוד

הדברת פשפש המיטה בלוד

הדברת פשפשים בלוד היא פעולה שרוב דיירי העיר מכירים מהסיבה שבשנים האחרונות הפשפשים החלו להתפשט ברחבי העיר אצל המון דירות, ביצענו הדברה במאות דירות נגד פשפש המיטה,, את ההדברה לפשפשים מבצעים תחילה עם קיטור שמרתיח את כל החדר ב 140 מעלות ולאחר מכן מבצעים הדברה יסודית לכל החדר על הקירות רצפה תקרה ורהיטים. 

חשוב מאוד להכין את הדירה לפני שאנחנו מגיעים בפורמט מסודר שנשלח ולאחר מכן המדביר שלנו ישב אתכם ינחה אתכם בדיוק איך להתנהל לאחר ההדברה . 
למידע נוסף וייעוץ תוכלו לפנות אלינו ב Watssapp  מצד שמאל במסך >

פשפש המיטה

הדברה לטרמיטים בלוד -

ההדברה לטרמיטים היא פעולה קצת יותר מסורבלת ויקרה מאשר ההדברות הרגילות , להדברת טרמיטים יש צורך בהיתר הדברה מיוחד וחומרים מיוחדים לביצוע. 

את ההדברה לטרמיטים מבצעים עם מדביר מקצועי שיציג את התעודה לפני שיתחיל את ההדברה, חומר ההדברה הוא פרמיס הכי טוב בעולם נגד טרמיטים מכל הסוגים. 

המדביר תחילה קודח במרצפות ומזריק חומר רב בלחץ של 16BA ישירות לקרקע וסופג את כל החול שמתחת למרצפות בחומר וכך למעשה מחסל את כל המושבה יחד עם המלכה ולאחר מכן סותם את החורים בצורה אסטטית. 

ישנם המון סימנים המעידים שיש טרמיטים בבית כמו תעלות בוץ , סימני כרסום , סימני כנפיים וכו' חשוב מאוד להתייעץ עם מדביר מקצועי לפני העבודה כדי לוודא שאכן זה טרמיטים ולא נמלים מכונפות או חרקים דומים אחרים. 

למידע נוסף וייעוץ תוכלו לפנות אלינו ב Watssapp  מצד שמאל במסך >

תעלת בוץ של טרמיטים

הרחקת יונים בלוד

הגענו לבניין בלוד ברחוב איינשטיין שסובל שנים רבות מבעיות יונים שעושות את צריכהם על הכביסה של הדיירים והם החליטו לעשות סוף ולבצע הרחקה ליונים עם חברת אילנית הדברות. 

הגענו בשלב הראשוני ובנינו תוכנית אסטרטגית איך לפעול נגדם ועם אילו אמצעים ובחרנו להשתמש ברשת פוליתילן שקופה ועם קוצים מנירוסטה שיוצבו על הגג והמנורות, את הרשת פרסנו לכל אורך הבניין וגם על דודי השמש לפי בקשת הלקוחה וכבר 3 שנים שהלקוחות מברכים אותו יום יום! 

הרחקת יונים

הדברת מכרסמים בלוד

בלוד ישנם  המון חפירות ובניה בקרקע דבר שמרעיד את כל הקרקע ומעורר את החולדות והעכברים להיכנס אליכם הביתה , כאשר מדובר בהדברת מכרסמים ישנם 2 אופציות: לכידה או חיסול עם רעל.

כשמדובר בדירה בקומה 3 ברחוב אלי כהן אנו ממליצים על הצבת מלכודות מקצועיות עם חומרי משיכה כדי ללכוד את החולדה.
כשמדובר בבניין מגורים עם חצר משותפת שהחולדות רצות בכל לילה בחדר המדרגות אנו ממליצים על פיזור רעלים מסביב לכל הבניין וחיסול כל המכרסמים לאחר 72 שעות. 

הדברת מכרסמים

הדברה לתיקן גרמני עם ג'ל ללא יציאה מהדירה

התיקן הגרמני מגיע אליכם הביתה יחד עם המזון שקניתם בסופר או במכולת ומסתתר באחד מהקרטונים ומתחיל להתרבות במהירות רבה הדברה לתיקן גרמני מתבצעת באמצעות ג'ל עם חומרי משיכה חזקים שהתיקנים לוקחים ישירות לקן ומרעילים את כל המושבה , הג'ל איננו רעיל לבני אדם ולא משאיר ריח ואין צורך לצאת מהדירה בכלל . 
על הדברת תיקן גרמני אנו מעניקים אחריות מלאה ללא תוספת תשלום עד פתרון הבעיה !! 

איך להרוג תיקן גרמני

הדברת פרעושים במחסן בלוד

בעל עסק ברחוב דוד המלך בלוד נכנס למחסן הבגדים שלו וגילה מאות פרעושים שמקפצים לו על הרגליים ושותים את דמו, בעל העסק הזמין הדברה לחנות לפרעושים והגענו באותו היום וריססנו לו את כל החנות והמחסן נגד הפרעושים, לאחר שבוע ימים נשארו מעט פרעושים שהיו על הארגזים ועל הבגדים אז חזרנו שוב ללא עלות לביצוע שוב את ההדברה לקטילה לחלוטין של הפרעושים! 

הדברת פרעושים

הדברה לעכבישים בלוד

כשעושים הדברה לעכבישים אנו משתמשים בחומר מסוג טמפריד IMEDCLORID 0.01 חומר שפוגע במערכת העיכול של העכבישים ומיישמים אותו על גבי כל קירות הבית ועל הרצפה והתקרה ובכל מקום שיכול להוות חממה לעכבישים, לאחר מכן יש לצאת מהדירה לשעה בלבד עד ייבוש החומר.

הדברת עכביש קופצן הבתים
קופצן הבתים

כמה עולה להזמין ריסוס בלוד ?

הזמנת מדביר בלוד כבר לא פעולה מאוד יקרה ותבטיח לכם שקט ממזיקים לכל העונה שלהם , המחיר להדברות משתנה בהתאם לסוג החרק ושיטת הטיפול .. ישנם הדברות כמו הדברת נמלי אש שיש צורך בריסוס כל הרצפה של הדירה לעומת הדברה של דג הכסף ששם אנו מרססים רק את הפנלים. כמו כן הזמנת לוכד עכברים בלוד בשעה 12 בצהריים תהיה זולה יותר מהזמנה בשעת לילה מאוחרת.

רוצה לדעת כמה עולה הדברה לבית שלך? גללו למטה והשתמשו במחשבון שלנו 

באיזה אזורים אתם מבצעים הדברה בלוד ?

נווה ירק
שבזי
רמת אשכול
לוד הצעירה
נווה אלון
עמידר
נווה חוף
שניר
גני אביב ועוד ..

הדברת צרעות
הדברת צרעות בלוד