הדברה ביהוד וסביון

הדברה ביהוד

מדביר מיהוד שמכיר את העיר והאזור היטב כבר 30 שנה !

יהוד היא עיר שמאוד מתוחזקת ברמת העירייה מהניקיון ועד לטיפול נגד חרקים אך אי אפשר לנצח את הטבע ולאחר שהם מגיעים לעיר הם מתחילים להיכנס אליכם הביתה או לעסק ואז כאן אנחנו חברת אילנית הדברות נכנסים לתמונה , לא משנה אם אתם גרים או ביהוד או אפילו בגני תקווה החרקים והחולדות ועכברים לא פוסחים על אף עיר באזור ולכן חשוב להכיר מדביר מקצועי מיהוד שידע ויכיר את השטח היטב  ..

תוכן עניינים
הדברה ביהוד

מדביר מוסמך

הדברה ביהוד עם מדביר מקצועי

הדברה ביהוד היא פעולה שאנו מבצעים באופן יום יומי עם צוות מיומן ומקצועי בעל היתר הדברה בתוקף ללא הגבלות ,  אנו מטפלים בכל המזיקים השונים שיש בעיר החל מהדברה ירוקה נגד ג'וקים ועד הדברת נמלי אש , הדברה לדובון הקורים , פשפש המיטה טרמיטים ועוד שאנו נרחיב עליהם בהמשך ..
הדברה ביהוד היא כבר לא נושא מאוד מפחד כמו בעבר שהלקוחות היו מפחדים מהחומרים הרעילים והיו יוצאים לשבוע מהדירה , היום ההדברות פשוטות , ידידותיות וללא ריח וללא סימנים כלל ואין סכנה לבני אדם או בעלי חיים כאשר מבצעים את הטיפול נכון !

מדביר מיהוד עם היתר הדברה בתוקף וניסיון מוכח ש ל 30 שנה !

אנו חברת אילנית הדברות פועלים כבר משנת 1992 תחת השם אילנית הדברות עם 3 דורות שהתפתחו והתרחבו בתחום , אנו מעניקים שירותי הדברה ביהוד בצורה אחראית , מקצועית מבטיחים לשמירה על בטיחות ברמה הגבוהה ביותר שיש והכי חשוב שנפתור לכם את הבעיה בקלילות ומהירות ולא נוריד את החיוך מהפנים אפילו לא לרגע .

הדברת ג'וקים ותיקנים
 

הדברה ביהוד ⭐⭐⭐⭐⭐

מדביר מקצועי מיהוד והסביבה

כמובן , אנו מעניקים שירותי הדברה ביהוד באופן שוטף 24 שעות ביממה , אנו פועלים בשיתוף פעולה בקרב התושבים כבר המון שנים עם מאות לקוחות שממליצים עלינו בקבוצת הוואטאפ השכונתית של יהוד והמון המלצות מפה לאוזן , 30 שנה שאנו פועלים באזור ללא תלונות וללא תביעות או דברים שליליים אחרים מהסיבה שאנו כל המשפחה בעסק ולא מכניסים אנשים זרים לעסק המשפחתי שלנו ואנו משפחת זליקובסקי תמיד מעניקים ללקוחות שלנו יחס אישי הוגן נוח ומקצועי .

דוגמא נוספת זה הדברה של נמלי אש ביהוד והסביבה שמאוד נגועה ובמיוחד באזור סביון , מגשימים והישובים הסובבים . 
לפני המון שנים משתלות התחילו לפזר המון אדמה ברחבי הארץ עם נמלי אש וכך למעשה הדביקו את כל הארץ .

הדברה ירוקה ביהוד עושים סדר בבלגן

הדברה ירוקה ביהוד נתפסה בשנים האחרונות כפעולת הדברה שאיננה בשימוש של חומרים כימיים או שהיא לא רעילה לכלבים או בני אדם בכלל , אנו נדייק ונאמר שהדברה ירוקה היא כן הדברה כימית ולא הדברה אורגנית כמו שכולם חושבים אך החומרים הפעילים במינון מאוד נמוך שאיננו מזיק לבני אדם וללא ריח כלל אמנם בעלי חיים כן יכולים להיות רגישים מאוד ואפילו למות בחשיפה ישירה עם החומרים ולכן חשוב להזמין מדביר מיהוד שידע בדיוק איך ליישם את החומרים ללא סיכון חיי אדם או בע"ח.

כל כמה זמן מומלץ לבצע הדברה ביהוד ?

שאלה מעולה שתמיד שואלים אותנו מתי מומלץ לבצע הדברה ביהוד באיזה חודשים וכל כמה זמן ? אז התשובה הכנה ביותר שאנו יכולים להמליץ לכן עליה היא בכל פעם שמופיעים חרקים לקרוא למדביר מקצועי שיגיע לבצע הדברה .
ישנם חרקים שההדברה שלהם תהיה אפקטיבית לשנה שלמה כמו לדוגמא הדברה לג'וקים ויש חרקים שההדברה תהיי תקפה לפחות זמן כמו הדברת פסוקאים
הזמנים מאוד תלויים אם אתם גרים בבניין חדש או ישן , האם הוועד מתחזק את הבניין בהדברה לבניין והאם אתם גרים בבית פרטי עם גינה גדולה אנו לא יכולים לעצור את הטבע אך ישנם חרקים שמומלץ לבצע כל שנה ויש כאלה רק בעת הצורך .

הדברת טרמיטים ביהוד -

הטרמיטים התחילו להופיע יותר ויותר ויהוד ולכן הוספנו את ההסבר הנ"ל גם בעמוד זה , הטרמיטים הינם חרקים זעירים בצבע צהוב – בז' ולרוב הטרמיטים בקירות או ברהיטים , המזון העיקרי שלהם הוא עץ ( הם ניזונים מהתאית שבתוך העצים ) ויוצרים נזק עצום לבתים בלי שאתם בכלל מודעים .
הדברה לטרמיטים חשוב לבצע מיד עם הופעת הסימנים הנפוצים שהם : סימני בוץ על הקירות או רהיט , סימני נסורת או חורים פתאומיים ברהיטים משקופים וכו' או טרמיטים חיים או מתים .
ההדברה לטרמיטים מתבצעת על ידי 2 שיטות עם קידוחים או בלי , כאשר מדובר בשיטת הקידוח קודחים חורים זעירים כ 4 מ"מ במרצפות והזרקת החומר לחול שמתחת למרצפות ויצירת מעטפת של חומר מסביב לכל הבית וכך לנטרל את הקן עם המלכה וכל המושבה וסתימת החורים לאחר מכן על ידינו .

כאשר מדובר בשיטה ללא קידוח באמצעות נמסיס אנחנו מתקינים קופסאות מיוחדות המכילות פתיון מורעל שהפועלים לוקחים לקן ומרעילים את המלכה ואת כל המשפחה ולאחר זמן קצר כולם מתים . 
ביצענו עשרות בתים פרטיים ביהוד ומגשימים והמון דירות ביהוד שקיבלו מאיתנו אחריות מלאה ל-5 שנים כדי לוודא שאכן הבעיה נפתרה לצמיתות .

הדברת טרמיטים
הדברת טרמיטים

איך אפשר להרחיק חומייני מהבית ?

המון בתים בסביון יהוד ומגשימים סובלים מחומייני או בשמה המקצועי מלדרה טורדנית ורוצים להיפטר ממנה בדרכים יצירתיות לפני הזמנת מדביר מקצועי לטיפול , קחו מאיתנו טיפ מדהים בחינם שיכול לעזור לכם להיפטר מהם בלי לבצע הדברה לחומייני .
בדרך כלל החומייני נמשכים לתאורה לבנה אז אם תחליפו את התאורה החיצונית של הבית ותציבו רשתות בחלונות בהחלט יש סיכויי מאוד גבוה שתפטרו מהחומייני לתמיד , ואם לא אנחנו תמיד כאן בשבילכם !

הדברה ביהוד עם חברת הדברה מוכרת וידועה

ישנם המון סוגי מזיקים שהתפזרו בשנים האחרונות ביהוד ומגשימים שיכולים פשוט לשגע ולהרוס את כל הרמת חיים שלכם כמו לדוגמא צרצרים שהתמקמו בסמוך לבית אז כמובן שתזמינו הדברה לצרצרים שתעניק לכם שקט לישון בלילה או לדוגמא תתארו לכם שאתם פותחים את הארון ופוגשים עכביש ענקי מסוג מבריש הנייר כמובן שזוהי סיטואציה מפחידה שמחייבת הדברה לעכבישים בכל הבית .
אנו לא פה כדי למכור לכם את השירותים שלנו סתם ככה ,  אנחנו רוצים שתצלצלו אלינו כאשר תהיי לכם בעיה אמיתית שנוכל להגיע ולפתור אותה באהבה !

הרחקת יונים ביהוד -

היונים התמקמו בישראל בקצב מסחרר אפילו יותר מהחתולים , המטרד שהם גורמות עם הלכלוך , הרעש והלשלשת פשוט יכול להוציא מהכלים . מה עושים עם יונים ? הרחקת יונים עם חברת הדברה מקצועית שתגיע ותהנדס לכם את הפתרון הכי ארוך טווח שתוכלו לדמיין קוצי נירוסטה או רשת פוליטילן או אפילו מכשירים אולטראסוניים שירחיקו את היונים מאזור הבית שלכם .

הדברת נמלים מחיר
הדברה ביהוד

ספרו לנו על שירותי הדברה ביהוד שביצעתם לאחרונה :

הדברה ירוקה כללית לבית פרטי ביהוד ברחוב נתיב היובל –

הגענו לבית פרטי מאוד גדול ביהוד שביקש שנבצע אחת לשנה הדברה נגד ג'וקים ונמלים , ביצענו ריסוס היקפי בכל המעטפת הפנימית של הדירה על הפנלים ולאחר מכן ביצענו את ההדברה בכל המעטפת החיצונית ובבורות הביוב כדי להבטיח שהתיקנים והנמלים לא יכנסו ושיהיה שקט יחסי לכל השנה .

הדברה לבניין ביהוד ברחוב מוהליבר –

ביצענו הדברה לבניין גבוה בן 8 קומות בכל החדר מדרגות , ארונות חשמל מים ותקשורת לובי הבניין , חדר זבל ומקלט ולבסוף את כל הבורות ביוב . למעשה ריססנו את כל הבניין פנימית וחיצונית ודאגנו שיהיה שקט לדיירים לכל אורך השנה , לאחר ההדברה הצבנו שלט אזהרה של הדיירים ידעו שבוצע ריסוס עם שם המדביר , מס' רישיון וסוגי החומרים כמו הנחיות המשרד להגנת הסביבה .

הדברה לעכברים וחולדות ביהוד ברחוב וייצמן –

בבית פרטי בוויצמן יהוד יש מכת חולדות ועכברים שמשוטטים בכל החצר ובגג רעפים , ביצענו הדברת חולדות על ידי פיזור רעלים מסביב לכל הבית בתוך קופסאות האכלה בלי לבצע הדברה בגג רעפים מהסיבה שלחולדות ולעכברים אין מזון ושתייה בגג ולכן הם חייבים לרדת בכל יום לאכול ולשתות ורצינו למשוך אותם למטה כדי שלא ימותו לנו בגג , עבור טיפול מקצועי זה שילם הלקוח כ 450 ש"ח

הדברה לנמלי אש ביהוד ברחוב הנוף –

יהוד סביות ומגשימים נגועות בנמלות האש כבר שנים רבות עקב הגינות הגדולות שיש לאנשים בבית והאספקה של החול מהמשתלות השונות הביא איתו גם נמלי אש שהתפשטו בכל הישוב . הדברה לנמלי אש מתבצעת על ידי ריסוס כל השטח ולאחר מכן פיזור גרגירים מיוחדים לקטילת הנמלים שמתחת לפני הקרקע וחיסול קולקטיבי של כולם .
מומלץ לבצע את ההדברה לנמלי אש בצהריים שהשמש חזקה ולא להשקות את הגינה יומיים לאחר מכן כדי לא להרוס את הגרגירים .

הדברה ליתושים ביהוד ברחוב סמטאת הדרים –

בבית פרטי עם חצר גדולה מאוד יש מכת יתושים מסוג הטיגריס האסיאני , הלקוחות קנו כמה מכשירים שלא היו מאוד יעילים ורצו לבצע קטילה רצינית של כל היתושים . הגענו עם מפוח אויר קר שמפזר את ההדברה בחלקיקים קטנים שמגיעים לכל מקום , את העירפול מבצעים על גבי כל העצים והשיחים בבית וגם על קירות החיצוניים שלהבית .
ההדברה ליתושים מתבצעת עם חומר מסוג BUG בעל ממס אורגני ושארתי לזמן ארוך ונותן תוצאות מדהימות של חיסול עד 80 אחוז מהאוכלוסייה אצלכם בגינה .

הדברה לעסק מזון ביהוד ברחוב צבי ישי –

ביצענו אחזקה שוטפת לעסק מזון על ידי טיפול בתיקנים עם חומר בתוארית ג'ל מסוג טורפדו שאיננו רעיל לבני אדם ולא פוגע בשגרת העסק ולאחר מכן פיזרנו תיבות האכלה המכילות רעלים נגד מכרסמים מחוץ למסעדה כדי לוודא שהחולדות והעכברים ביהוד יאכלו את הרעלים מחוץ למסעדה ולא יכנסו פנימה , עלות אחזקה חודשית הדברה לעסק מזון נע בין 300-500 ש"ח תלוי בסוג העסק וכמות הגעות .

מחיר הדברה ביהוד עם מדביר מומלץ -

מחיר ההדברה ביהוד משתנה בהתאם לסוג המזיק אותו תרצו להדביר , שיטת היישום , גודל האזור לטיפול , יום ושעה .
אנו פועלים 30 שנה ומבטיחים להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ואת התמורה הטובה ביותר לכסף שלכם , אנו נדאג לפתור לכם את בעיית המזיקים ולא להגיע לרסס סתם ככה .
אנחנו כל כך מאמינים בשקיפות והוגנות מול הלקוחות שלנו שאנחנו אפילו בנינו מחירון הדברה אינפורמטיבי שיעניק לכם הצעת מחיר במייל עוד לפני שתדברו איתנו !

 
 

הדברה ביהוד וסביון
עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים
תברואן ובעל תואר ראשון בכלכלה וקיימות
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.

רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445

רישיון הדברה

שירותי הדברה ביהוד והסביבה :