הדברה בביוב

הדברה בביוב

בור ביוב הינו בור המנקז את כל השפכים היוצאים מהדירות וממנו עובר ישירות לבורות הביוב העירוניות ואז לתאגידי מים שמסננים את השפכים. בורות הביוב מלאים בתוצרת האדם מכל סוג, מזון, והמון חומרים אורגניים שחרקים מאוד אוהבים. הדברה בביוב היא שירות הניתן לעיקר לבתים פרטיים ולבניינים משותפים הסובלים מבורות ביוב ישנים ושבורים וגידול בכמות התיקנים היוצאת מבור הביוב אל הדירה.

בורות הביוב חמימים ובעלי לחות גבוהה ויוצרים חממה למזיקים ותנאים אופטימליים להיווצרות אוכלוסייה רבה מאוד. התיקן האמריקאי מאוד אוהב להימצא בבורות הביוב בשל הטמפרטורה והלחות הנעימה, בבור ביוב שלא הודבר יכול להיות אוכלוסייה של כמה אלפים של תיקנים בשנה בודדת.

הבית שלכם יכול להיות נקי ומצוחצח אך כאשר אין זרימת מים מהדירה שלכם הישר לביוב הצינורות נשארים חלולים , וזה הזמן המתאים ביותר לתיקן לעלות אליכם לדירה! גם אם ביצעתם הדברה בבית באופן קבוע כל שנה או חצי שנה, אם הבניין לא ביצע הדברה יסודית בכל בורות הביוב התיקנים ימשיכו להגיע אליכם ולמות אצלכם בדירה לאחר ההדברה(מחיר הדברת ג'וקים ותיקנים). בבתים פרטיים או דירות קרקע חובה על המדביר לבצע הדברה בבורות הביוב כדי להטיב עם ההדברה .

✔️ הדברה בביוב החל מ 40 ₪
  ✔️ חומרים ירוקים מאושרים המשרד להגנת הסביבה ללא ריח וסימנים
אחריות מלאה בכתב על כל הדברה
לא פתרנו את הבעיה חוזרים ללא עלות !
✔️ זמינות 24 שעות ביממה 
צוות מוסמך ומקצועי עם נסיון של 30 שנה ! 
אפשרות להדברה ירוקה נגד נמלים באמצעות ג'ל ללא יציאה מהדירה 
שירות בפריסה ארצית רחבה
✔️לקבלת הצעת מחיר משתלמת חייג עכשיו : 
 

היכן נמצא בדרך כלל בור הביוב?  

כדי למצוא את בורות הביוב אצלכם בבית תוכלו ללכת לקיר החיצוני מאחורי השירותים וללכת עם צינור ה4 צול ( הצינור העבה ביותר שיוצא מהשירותים) והוא יוביל אתכם לאזור הביוב. ישנם בתים שמכסים את בור הביוב עם דק או ריצוף וזה יוצר להם בעיות רבות כאשר יש מתקפת ג'וקים או סתימה בביוב.

כדי לבצע הדברה בבור ביוב על המדביר להגיע עם הכלי הייעודי לפתיחת הביוב ולהרים את מכסה הבור, יש להשתמש בחומר על בסיס ממס אורגני ואיכותי ולא על בסיס מים כדי שהחומר יחזיק לאורך זמן ולא ישטף עם הלחות וההדים בביוב.

כאשר יש סתימה בג'ורה התיקנים מתפתחים במהירות רבה וחומר ההדברה עלול להרס וזוהי לא אשמת המדביר .

אם הזמנתם חברת הדברה ואתם גרים בבניין או בדירת קרקע אתם חשופים מאוד למתקפת ג'וקים בקיץ הקרוב ועליכם לוודא שהמדביר מדביר את כל או את רוב בורות הביוב (ישנם בורות ביוב שלא נפתחו שנים ואין למדביר אפשרות לפתוח אותם ללא אינסטלטור).

האם ריסוס רק בורות ביוב יפתור לי את הבעיה?

התיקנים יכולים להגיע במגוון דרכים: בתעופה, מהביוב, או בהליכה כך שלמעשה הדברה רק בבורות הביוב תעצור רק את התיקנים מהבורות ביוב אך תשאיר את התיקנים שיעופו אליכם בחיים.

הדברה טובה מקיפה בכל השטח של הדירה וגם בבורות הביוב וכל השטח החיצוני של הבית או הבניין תיתן לכם שקט ושלווה מתיקנים לאורך כל הקיץ.

אם הבור ביוב שלי לא אפשרי לפתיחה מה עלי לעשות?

כאשר בור הביוב סגור יש אפשרות לביצוע כל בורות הביוב סביבו בנוסף יש לבצע הדברה בכל הניקוזים בבית ובכל נקודות הביקורת. יש לשפוך חומר לביוב ולא לפתוח את ברזי המים לפחות שעתיים.

הדברה בביוב תמונות

סתימת הבור ביוב - נזק בלתי הפיך

ישנם לקוחות שחושבים שאם יסתמו את הביוב עם מלט או חומר איטום אחר זה ימנע מהתיקנים לצאת , יש כאלה שהולכים צעד אחד קדימה ומרצפים או בונים את הבית על הביוב ולמעשה הם פשוט הרסו לעצמם את הבית עוד בשלב הבניה 

בית קרקע שלא יבצע הדברה בבורות ביוב אחת לתקופה יסבול מתיקנים ויתוש עש לכל אורך החיים שלו בבית ולעולם לא נוכל לפתור את הבעיה 

הדברה בבור ספיגה

טעות נוספת של לקוחות שרוצים הדברה בביוב

המון אנשים חושבים שאם ירססו רק את בורות הביוב אז לא יהיה להם ג'וקים בבית .. בגדול המחשבה טובה ונכונה אך לא לכולם . 
כשאתם מבצעים הדברה בביוב אתם למעשה פותרים את הבעיה בבורות ביוב אצלכם בבית אבל התיקנים לא נמצאים רק בביוב אלה גם בקירות , לאורך כל הצנרת , גגות רעפים , מתחת לעצים וכו' 
אז הטיפ שלנו עבורכם להדברה בביוב הוא לבצע גם הדברה סביב כל הבית במעטפת החיצונית כדי למנוע מהתיקנים לעלות ולהיכנס לתוך הבית . 
חשוב להבין שחומרי ההדברה מתפרקים בתנאי חוץ ולכן ההדברה חיצונית בלבד היא אפקטיבית לזמן קצר . 

הדברה בביוב מחירון

הדברה לבורות הביוב אמנם פעולה קלילה על ידי המדביר שמגיע ומדביר את בורות הביוב אך עליכם לזכור שעלות הגעה ממוצעת של בעל מקצועי בישראל הינו 250 ₪, כך שהדברה רק בבורות הביוב תהיה פעולה זולה בקצת מהדברה מקיפה בכל הבית.

עלות הדברה לבור ביוב בין 40-100 ₪ לבור ביוב תלוי במספר הביובים , אם הסכום עולה על 250 ₪ אין צורך לשלם עלות הגעה.