להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :
צ

ג'וקים במזגן

תוכן עניינים

ג'וקים במזגן

הג'וקים מגיעים אליכם לבית ואין לכם מושג מאיפה ? ג'וקים במזגן זוהי בעיה מאוד נפוצה שהמון לקוחות מתלוננים עליה , תחילה זה מתחיל בבניין שלא תמיד מתוחזק ובורות הביוב שלו מלא בג'וקים והם פשוט מחפשים מקום מפלט או לחילופין בגג הרעפים היכן שיושבים רוב מנוע המזגן מתפתח אוכלוסיית תיקנים , אז אנו כעט נספר לכם איך הג'וקים מגיעים למזגן , איך אפשר להיפטר מהם ומהם השיטות הטובות ביותר להדברת ג'וקים במזגן המשיכו לקרוא >>>> 

איך ג'וקים מגיעים למזגן ?

ג'וקים או בשמם המקצועי תיקנים הם בעלי 3 זוגות רגליים ו 2 זוגות כנפיים אשר מקנים לכם יכולת טיפוס ותעופה לכל מקום באשר הוא . 

מערכת המיזוג אויר הינה מערכת סגורה המכילה צינור הזנה של גז ומערכת ניקוז ליציאת המים . 

לתיקנים כעיקרון אין אופציה להיכנס דרך צנרת המזגן והמקום היחידי שיכול להוות כניסת תיקנים או חרקים אחרים למזגן הוא החור בקיר אשר מוביל ישר למנוע המזגן החיצוני . 

כדי להימנע מכניסת ג'וקים במזגן יש לסגור היטב את חור היציאה למערכת הניקוז והגז של המזגן על ידי קצף פוליאוריתון / שפכטל / סיליקון ולבצע הדברת ג'וקים על ידי המדבירים המקצועיים שלנו 

מדוע הג'וקים מגיעים דווקא למזגן ?

התיקנים מאוד אוהבים סביבה לחה וחמימה , ממש כמו בית הגידול האופטימלי עבורם "בורות הביוב "
התיקנים מתפתחים בכל מקום אשר מהווה להם מקום חמים , לח , ומזון . 
התיקנים יכולים לשרוד כמעט בכל מקום בשל זה שהם ידועים כ"אוכלי כל "
הג'וקים בדרך כלל יאהבו מזגנים מרכזיים ויפתחו אוכלוסייה בהנמכת גבס ממש באזור המנוע ששם בדרך כלל חמים מחום המנוע ולח בשל הוצאת הקור מהמזגן יחד עם הגז .

מה אפשר לעשות כדי להיפטר מהג'וקים במזגן ?

תחילה לפני שאתם מחפשים חברת הדברה מקצועית שתעניק לכם שירות הדברה ירוקה עליכם להמתין כמה ימים לראות האם התופעה של התיקנים במזגן לא חולפת , אתם יכולים לשנות את הטמפרטורה של המזגן לקיצון השני ממה שיש לכם עכשיו – לדוגמא אם כרגע התיקנים נכנסים אליכם והמזגן על חימום עם 24 מעלות עליכם לשנות לכמה ימים את הטמפרטורה ל16 ועם קור . 

שינוי הסביבת מחייה לתיקנים לפעמים תרחיק אותם אך אם הבעיה לא נפטרת עליכם להזמין מדביר מקצועי מחברת אילנית הדברות לביצוע הדברה מקיפה לכל הדירה , אנו ממליצים לבצע הדברה ירוקה גם לתיקנים וגם לנמלים יחדיו לקבלת תוצאות אופטימליות . 

למידע נוסף : הדברה ירוקה 

שיטה נוספת להדברת ג'וקים במזגן - ג'ל פתיון

כאשר אין אפשרות לביצוע הדברה בדירה או שהג'וקים לא מפסיקים להגיע ולא מוצאים את הבעיה ואת הקן שלהם יש אפשרות ביצוע הדברה באמצעות ג'ל ייעודי נגד תיקנים , הג'וקים יקחו את הג'ל ישירות לקן וירעילול את כל הקן. שיטה זאת נחשבת כהדברה ירוקה ואין צורך לצאת מהדירה בכלל , אין סכנה לבעלי חיים או לבני הבית. 

למידע נוסף : הדברת ג'וקים 

 

אילו חרקים נוספים יכולים להופיע במזגן ?

החרקים הנפוצים ביותר מלבד הג'וקים (תיקנים) אשר חורי המזגן מהווים עבורם חממה הם דבורים וצרעות . 

הצרעות מאוד אוהבות לפתח קן בתוך קירות בניינים , במיוחד הצרעה המזרחית שידוע כפועלת טובה מאוד בבניית קן צרעות בחורי המזגן . 

הצרעות והדבורים למעשה מחפשות חורים קטנים בבלוקים או בקירות חיצוניים של בתים ומתחילים להיכנס ולפתח את החורים לגדולים יותר ולפתח מאוד של צרעות בתוך הקיר . 

המון מקרים היו לנו שביצענו הדברת צרעות בתוך מזגן , גם הטמפרטורה מעולה , גם דרכי הכניסה ויציאה שלהם מאוד נוחות וגם הם מוגנות בתוך הקיר ולאף אחד מלבד טכנאי המזגנים אין לו גישה לאזורים כאלו . 

למידע נוסף: הדברת צרעות במזגן 

הפיתרון האידיאלי לחרקים במזגן

כאשר אתם סובלים מכמות בלתי נסבלת של תיקנים או חרקים אחרים שנכנסים מהמזגן השיטה הטובה והיעילה ביותר היא ביצוע ריסוס לבית באמצעות מדביר מקצועי ומוסמך , אתם בטח שואלים "מדוע אם התיקנים נכנסים מהמזגן עלי לבצע הדברה בכל הבית ? "

הסיבה היא בגלל השיטתיות של החרקים להיכנס עלינו ליצור מעטפת הגנה באמצעות ריסוס שיהרוג וידחה את התיקנים מכל מקום שיגיע . 

אם תבצעו הדברה נקודתית סיכוי מאוד גבוה שימים ספורים לאחר מכן הם יתחילו להיכנס ממקומות אחרים בבית כמו מהחלונות או ממזגנים נוספים .

ביצוע הדברה פשוטה בבית נגד תיקנים תפתור לכם את הבעיה ותיתן לכם לישון בשקט . 

עמוד זה נכתב על ידי
ליאור זליקובסקי – מדביר מוסמך מספר היתר 2650 

המנהל של אילנית הדברות ודור שלישי למשפחת מדבירים,
מספק שירותי הדברה לכל סוגי המזיקים והחרקים.
רוצים להתייעץ איתי ? 
חייגו עכשיו 054-8849445 

גוקים במזגן ⭐⭐⭐⭐⭐

ג'וקים במזגן

פוסטים אחרונים בנושא :

הדברת ג'וקים בביוב

מה מושך ג'וקים

מה מושך ג'וקים? למה ג'וקים מגיעים דווקא אליכם? אחת ולתמיד מסבירים מה מושך ג'וקים אליכם הביתה ליאור המדביר מסביר ג'וקים ג'וקים ג'וקים, כולם גיבורים גדולים

קרא עוד »
הדברת ג'וקים קטנים במטבח

ג'וקים קטנים בארונות מטבח

ג'וקים קטנים בארונות מטבח איך נפתרים מג'וקים קטנים בארונות מטבח? ואיך הם בכלל הגיעו אליכם? תוכן עניינים: ג'וקים שקטנים בארונות מטבח יכולים להיות 3 סוגים

קרא עוד »
הדברת נמלים במטבח

ג'וקים בתמי 4

ג'וקים בתמי 4 הדברת תיקן גרמני (ג'וקים קטנים) במוצרי חשמל קטנים במטבח תוכן עניינים – ג'וקים בתמי 4 ומכשירי חשמל אחרים במקרים מיוחדים תוכלו לראות

קרא עוד »
חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat