להצעת מחיר וייעוץ חייג עכשיו :

לוכד חתולים מקצועי

שירותי לכידה והרחקת חתולים מהיבת והעסק

חתול היא חיה מאוד חכמה ומאוד חששנית, פעמים רבות אנחנו מקבלים קריאות על חתול שנתקע על עץ או על בית גבוה מאוד, לחילופין יכולה להיות סיטואציה שתקומו בבוקר ותגלו שיש לכם גור חתולים קטן שנחליט לישון במנוע של הרכב החמים בלילה קריר. שירות לכידת חתולים פועל 24 שעות ביממה ומעניק שירות לכידה וטיפול לחתולים בכל חלקי הארץ.

מדוע צריך לוכד חתולים?

בין אם זה החתול הביתי שלכם או חתול רחוב, לפעמים הם מאוד סקרנים ומגיעים למקומות שבכלל לא ציפו כמו לדוגמא בתוך קיר גבס או תקוע על גג רעפים, לחילופין ישנם אם יש לכם עסק ונכנס לכם חתול לסופרמרקט יהיה מאוד קשה ללכוד את החתול בעצמכם ולכן חשוב מאוד לקרוא ללוכד חתולים מקצועי ומנוסה.

אנחנו פועלים בשוק הפרטי והציבורי שנים רבות וביצענו מאות של לכידות חתולים בצורה הומנית ונכונה, אנחנו לא פוגעים בחתולים בכלל ולא נבצע שום פעולה שתהיה נגד החתולים, אנחנו לוכדים חתולים כדי לעזור לכם ולהם לצאת מהסיטואציה.

 

לוכד חתולים

האם יש סכנה בחתולים שיושבים אצלכם בחצר?

לא כולם אוהבים חתולים, יש לפעמים לקוחות שאפילו מפחדים או נגעלים מהם ולכן לא כולם רוצים לראות את החתולים יושבים אצלהם במרפסת או בחצר. החתולים יכולים להביא איתם מחלות ומזיקים שונים כמו פרעושים, זבובים, נמלים וכו'.

החתולים עושים צרכים ומכסים את זה ולאחר כמה ימים כל הגינה מתחילה להיות מפוצצת בזבובים ואין לכם מושג שזה בגלל החתולים. כמו כן שהם יושבים על רכבים, אופנועים או ספות הציפורניים שלהם עושות שריטות והם פוגעים ברכוש באופן משמעותי ולכן לא תמיד זה כיף לקום בבוקר ולגלות שהספה בחצר מלאה בשיערות.

לוכד חתולים

לכידת חתול בעסק

לכידת חתול במפעלי ייצור, סופרים, קיוסקים מסעדות וכו' זה הפעולות הכי נפוצות שאנחנו עושים במהלך השנה מהסיבה שיכול להיות שתשאירו חלון פתוח או שיהיה פתח קטן והחתול הסקרן יחליט להיכנס פנימה ולחפש מזון, סרטונים רבים קיבלנו על חתולים שמצאו אותם משוטטים במחלקת בשר בסופרים גדולים ברחבי הארץ.

כמעט כל סופר או מפעל מזון מחזיק מדביר מקצועי שמגיע אחת לחודש לטפל בכל המזיקים ומטפל בנושא החתולים באופן קבוע כדי לשמור על הסטנדרט.

 

איך מבצעים לכידת חתולים בצורה הומנית?

כדי ללכוד חתול בצורה מקצועית צריך תחילה להבין איפה החתול נתקע ומה האסטרטגיה הנכונה ללכוד אותו בלי לסכן אותו ובצורה בטוחה ומהירה, יש פעמים רבות שאנחנו מגיעים עם רשת לכידה ויש פעמים שנגיע עם מלכודת כלוב עם פתיון ונמתין שהם יכנסו וילכדו ונוציא אותם החוצה בביטחה . 0

ישנם סיטואציות שהחתול יתקע על גג או עץ ולכן נעזר במנוף הרמה כדי להגיע אליו או אפילו סנפלינג או סולם. יש סיטואציות שצריך לחתוך/לנסר או לפרק קיר או איזה שהו מוצר אם החתול נתקע בפנים.

לסיכום, יש המון סיטואציות וכל סיטואציה נבחנת בצורה אחרת אך לכל הפעולות נבצע סקירה תחילה כדי לוודא שאכן אנחנו לא פוגעים בחתול.

 

לוכד חתולים

הרחקת חתולים

המון לקוחות שואלים אותנו את שאלת מיליון הדולר: איך מרחיקים חתולים בצורה טבעית?

הסוד שלנו הגיע מסבא חנן שהיה מדביר עשרות שנים וניסה כמעט כל חומר אפשרי נגד החתולים אך הם התרגלו לכל החומרים ששמנו. לפתע על רעיון משעשע לסבא חנן לשים להם אבקה של פלפל שחור על כל העציצים שהם היו יושבים שם. לאחר כמה שעות שום חתול לא היה יכול להתיישב בעציצים שהיה בהם פלפל שחור. נכון לאחר כמה ימים הפלפל כבר נעלם והתחבר לאדמה ולכן כל כמה ימים שמנו פלפל שחור עד שהחתולים התייאשו ולא חזרו יותר.

טיפ לאוהבים חתולים:
לפני שאתם זורקים לפח קופסאות שימורים נסו לדרוך עליהם או למעוך אותם כדי שהחתולים לא יתקעו עם הראש בפנים, החתולים מחפשים מזון ושאריות בפחים ולפעמים נחתכים או נתקעים עם הראש בתוך הפחית!

 

לוכד חתולים

חתול שתקוע בבור

פעמים רבות אנחנו מגיעים לאתרי בניה או לחילופין בבניינים ישנים ואנחנו מגלים חתול שתקוע בבור עמוק שנפל, לפעמים הוא פצוע ולפעמים בריא לליאור המדביר המקצועי שלנו יש ידע עצום על בעלי חיים ומיד אנחנו מגיעים להחלטה אם החתול לאחר הפינוי צריך לעבור לווטרינר שאנחנו עובדים איתו או לחילופין לשחרור במקום אחר בטוח.

איך ללכוד חתול רחוב לבד?

לא מומלץ לנסות ללכוד חתול רחוב לבד בלי ציוד מקצועי וידע, אתם תהיו חשופים לקבל מהם שריטה כואבת שתשלח אתכם ישירות לבית חולים לוודא שאכן לא הועבר לכם מחלות ויש לכם טטנוס.

כמו כן כדי ללכוד חתול חשוב לרכוש מלכודת גדולה ומקצועית, לשים לחתול פחית של מזון שאפשר לרכוש בכל חתול בכמה שקלים בודדים וחשוב מאוד להסוות את המלכודת עם שמיכה וענפים ועלים שיהיה בצורה "טבעית " . אנחנו לא ממליצים לשחרר את החתול במקום מרוחק כי הוא חייב להישאר באותה טריטוריה שהוא חי בה.

כמה עולה לכידת חתול?

לכידת חתול יכולה להיות פעולה מאוד פשוטה ומהירה כמו הצבת מלכודות או לחילופין יש פעמים שצריך לדוגמה להגיע עם במת הרמה כדי להגיע לעץ גבוה, אין מחיר אחיד ללכידת חתולים ולכן אנחנו מעניקים תחילה ייעוץ טלפוני ומנסים להבין את מורכבות הבעיה ורק לאחר מכן אנחנו מתמחיר את הפעולה.

עלות לכידת חתולים נעה בין 600 – 1500 ₪ תלוי במורכבות הלכידה.

חייג עכשיו ! 
WhatsApp chat